Kuba "Zálej" Zálejský zve na RAJDR'S KEMP!

Kuba Zálejský vás zve na další rundu Rajdr's Kempu, tedy kempu organizovaném samotnými ridery pro další ridery, kteří se chtějí ve svém ježdění posunout dál a také pro úplné nováčky, kteří na wakeboardové desce ještě nestáli! Tímto Zálejovi předáváme slovo.

WAKEBOARDING JE NÁŠ ŽIVOT!

Máme dlouholeté zkušenosti s ježděním na vodě a potěší nás je předat dalším zájemcům a nadšencům této zábavy a životního stylu!

WAKEBOARDOVÝ KEMP PRO KAŽDÉHO!

Jsme profesionální wakeboardový kemp určený jak začátečníkům, tak pokročilým jezdcům, kteří chtějí zkusit něco nového!

Za účasti českých profesionálních wakeboardistů, jako je Kuba Zálejský nebo Marek "Murphy" Zach, Vám rádi pomůžeme naučit se či zlepšit vaše dovednosti na desce! Díky našemu unikátnímu programu je garance progresu zajištěna!

ZAŽIJEME SPOUSTU NOVÝCH ZÁŽITKŮ & KAŽDÉHO NAUČÍME JEZDIT NA WAKEBOARDU!

  • EXCELENTNÍ A PROFESIONÁLNÍ
  • VODA, ZÁBAVA A NOVÉ ZKUŠENOSTI V JEDNOM
  • BOHATÝ DOPROVODNÝ PROGRAM 
  • Skate, trampolíny, paddleboard, stretching, BBQ, plážové hry, slackline, večírek

Samozřejmě nebude chybět kempový závod o věcné ceny s vyhlášením nejlepších RAJDRŮ a také testování wakeboardů značky Nobile Wakeboards. Pro každého účastníka WELCOME TO THE RAJDRS dárek!

Na RAJDR'S Kempu, organizovaném RIDERY, se budete cítit jako v RÁJI.

Cena: 8 900,- Kč
Termín: 26.05. - 02.06. 2019
Lokace: Ski & Wake Park Těrlicko
(začátečník i pokročilý | možnost zkráceného pobytu)

Další informace, fotky a videa najdete na webu.

Video z loňského kempu:

Více info na webu nebo e-​mailu.

Aktuální info najdete ve facebookové události.

Chystají se pro vás i další termíny kempů, o kterých se brzy dozvíte více. Tady jsou předběžné termíny:

TERMÍNY KEMPŮ 2019:

26.5. - 2.6.  WAKEPARK TĚRLICKO
30.6. - 7.7.  WAKE&KITE, POLSKO
18.8. - 25.8.  WAKEPARK TĚRLICKO
1.9. - 8.9.  WAKE&KITE, POLSKO

O kempu:

Náš kemp si zakládá na seriózním a individuálním přístupu ke každému účastníkovi. Hlavním cílem je Vaše spokojenost. Naši instruktoři Vám pomůžou s úplnými začátky a také pokročilejším poradí, jak zlepšit své dovednosti o úroveň výš. 
Zaměřujeme se jak na samotnou jízdu, tak na triky na překážkách nebo air triky prováděné z vody pod dohledem českých profesionálů ve wakeboardingu. 
Samozřejmě budeme připraveni s výbavou k zapůjčení, k dispozici budou desky, helmy, vesty, neopreny, popřípadě další vybavení.  Stačí už tedy pouze přijet a užít si s námi spoustu zábavy!

Na Rajdr's kempu Vás bude čekat spoustu nových dobrodružství a zážitků,  které Vám pomůžou seznámit se s novými lidmi a nabít se pozitivní energii k životu.  Je to super čas strávený s pohodovou partou se sluníčkem u vody.  Zkušenosti, které získáte díky našemu unikátnímu programu, Vám už zůstanou na celý život. Jsme nadšenci tohoto životního stylu a rádi se s Vámi o to podělíme.

Kromě jízdy na wakeboardu Vás čeká video coaching, skateboarding, paddleboard, indo board, slackline, plážové hry, stretching, BBQ nebo večerní párty s hudbou a videoprojekcí. V programu je také skákání na trampolínách v "ENHA" Freestyle Centru. Samozřejmě nebude chybět kempový závod o věcné ceny s vyhlášením nejlepších rajdrů.  Dále bude připraveno testování wakeboardů značky Nobile a pro každého účastníka budeme mít překvapení -> "Welcome to the Rajdr's" dárek.

#RAJDRSKEMP
100% PURE #WAKEBOARDING

Partneři kempu: Nobile Wakeboards | Soöruz | SP boarding | Wakeguru.cz | Ski & Wake Park Těrlicko

Zveřejnila redakce

Freeride.cz WAKE
Další články autora

Další zajímavé články

Kuba Zalejsky a Roman Dlauhý posílají WAKE CZECH Road Trippin' 2023

Kuba Zalejsky a Roman Dlauhý toho stihnuli minulé léto opravdu hodně! Během týdne objeli 5 wakeparků, několik akcí, měst a celé to navíc natáčeli. Z původně zamýšleného reelska se postupně záběry nahromadily tak, že se Kuba rozhodl z toho udělat film! Dostal název "WAKE CZECH Road Trippin' 2023", ty si ho už teď můžeš pustit a k tomu si přečíst krátký rozhovor.