Kuba Zalejsky k nám posílá MAYAN TRIP MOVIE!

Kuba v našich kruzích rozhodně není novou tváří. V létě pořádá Rajdrs kempy po celém Česku nebo lítá za kitem v Polsku. No a v zimě si jezdí často zajezdit do teplejších krajin. Dneska se na jeden takový výlet můžeš podívat i ty, protože nám Kuba společně s Kasia představí svůj MAYAN TRIP!

MAYAN TRIP MOVIE je wakeboardový minifilm Kuby Zalejského a Kasia Lange, kde se dozvíš, jak si to užili v mexickém wakeparku Mayan Water Complex. Celý film má 9 a půl minuty, což už je dobrá stopáž. Je rozdělený do několika částí, kde se střídá jak wake, tak i místní zvířata a krajina. Celé video má pohodovou náladu, ale i tak se tam dočkáš dost slušných triků na vodě. Zkrátka a dobře by ses měl na film podívat a pak si přečti i pár otázek, co jsme Kubovi dali.

Čau Kubo, hned ze startu mě zajímá, jak jste byli v Mayan Water Complexu dlouho?

Ahoj, tak v Mexiku, to je moc krásná země a užili jsme si tam měsíc na začátku tohoto roku, když jsme tam přeletěli z Brazílie...Je to destinace do které se chceš vrátit hehe, dobré jídlo, zábava a mexikánci v ponchu el classico a nádherná příroda všude...Doporučuju navštívit! :))

Je skvělý, že jste si to užili, ale co vlek? Jak ho hodnotíš a co se vám na něm líblo nejvíc?

Vlek je super, teda spíš dva velké vleky, každý na jinou stranu, jeden s menšími a druhý s většími překážkami. A vzadu ještě jeden velký 2.0 system. Restauračka s klasickou mexican kuchňou, takže nachos a guacamole na vleku každodenní rutina... No a nejlepší asi bylo, jak jsou ty vleky vykopaný dolů do země do skály a když jezdíš tak se cítíš, jak bys byl opravdu v té mayské pyramidě s palmami a džunglí okolo v trojbarevně azurový vodě. :D Prostě paráda!

Ve videu bylo taky vidět hodně zvířat, asi tam celé okolí dost žije viď? Co všechno jste během svého tripu viděli?

Tak všechny zvířata, které jsou ve filmu, jsou natočeny na wakeparku a vídavali jsme je skoro každý den, jinak se daj udělat i výlety dál do okolí, je tam exotika všude a zvířata jsou i v těch párty ulicích například Playa del Carmen, to je samé zvíře všude kam se podíváš... :D

Doporučil bys vlek i ostatním? A co bys jim případně před cestou doporučil?

Jasně, vlek doporučuju, nebyly žádné fronty, ve finále jsme skoro každej den jezdili sami, pokud se podíváš, tak ve filmu není vidět ani jeden člověk, kterej by byl na druhém závěsu, a to jsme jezdili v normálních otvíracích hodinách, jako cítili jsme se jak ve vlastním wakeparku, který si necháš otevřený jen pro sebe a svejch pár homies! :)) A Mexiko je prostě sombrero grande tequila, takže o zábavu tam je postaráno, určitě naplánujte si tam výlet, stojí to za to! :)) A před cestou bych vám doporučil nebo spíš místní operátor doporučuje nepřibližovat se k těm roztomilým opičkám co maj metr a půl bo nemusí být vždycky v náladě! :D

Kubo, díky moc za krátký pokec a parádní filmeček!

Díky a užijte si film, vznikl trochu improvizovaně a nečekaně, tak snad se bude líbit! :)) Adios Amigos ať to jezdí!
Kasia & Kuba

Splácal

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články