Kuba Zalejský posílá čistý wakeboarding z ráje!

Těšíte se už na vodu? My taky a jak se nejlíp navnadit než pořádným editem z Filipín od Kuby Zalejského! Čeká nás nabitý wakeboarding bez zbytečných keců, tak jdeme na to!

Kuba je ve filipínském CWC parku pečený vařený a když se stane, že tam zrovna není, tak má vždycky alespoň tunu záběrů na edit. Těmi nás pravidelně zásobuje a my jsme za to jenom rádi! Všichni víme, že k ježdění toho patří hodně, ale edit HEAVEN Kuba pojal čistě o wakeu. Žádný kecy nebo b-roll tu nečekejte. Jde tu čistě o nefalšovaný wakeboarding! Proto nebudu zdržovat ani já a běžte se na to kouknout.

Kuba na insta

Poslal na web

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Lehký a výkonný, to je nový dron DJI Air 2S!

Pokud už nějakou dobu přemýšlíte o koupi dronu, tak vám to dnes trošku ulehčíme. Firma DJI uvedla na trh nový dron DJI Air 2S, který je tou správnou volbou na cestování. Díky jeho skladnosti, váze a funkcím už vám nebude bránit ve sbírání dokonalých záběrů vůbec nic!

Mystic team řádí s winchem v ulicích Francie

Dominik Hernler, Maxim van Helvoort a Timo Kapl. Už jenom tohle nám napovídá, že edit "Nothing Toulouse" bude stát a to!

Kryštof Wlosok posílá edit Lost Tapes z Těrlicka

Máme tady nové video od těrlické střely Kryštofa Wlosoka! Edit dostal název "Lost Tapes" (hádej proč) a při téhle příležitosti jsme Kryštofa hned lehce vyzpovídali.