Kuba Zálejský zve na mezinárodní WAKE & KITE RAJDR'S KEMP

Kuba Zálejský dupe do wakeboardinu a nově i do kitesurfingu o 106! Nově přichází s propojením právě těchhle dvou vodních sportů, čímž vzniká první mezinárodní RAJDR'S KEMP. Více se dozvíte v článku.

Mezinárodní kemp ve spolupráci se školou Kitecrew.pl - Szkoła Kitesurfingu / Kursy Zagraniczne, která sídlí v kempingu Chałupy 6 na polském poloostrově Hel, uspořádáme týden plný wakeboardingu, kitesurfingu a dalších aktivit!

Tyto dvě odvětví, které se propojují Vám zajistí zábavu, při které zkusíte něco nového! Kitesurfingovou školu provádí trojnásobná mistryně Polska Katarzyna Lange a o program se postará Kuba Zalejský, který je součástí Nobile Wake global týmu a také WakeProjekt.pl, kde se nachází wakepark!

KEMP JE PRO ZAČÁTEČNÍKY I POKROČILÉ RAJDRY! Veškeré potřebné informace dostanete na e-mailu, telefonu, nebo na webu.

Termíny RAJDR'S KEMPŮ 2019:

26.5. - 2.6.  WAKEPARK TĚRLICKO
30.6. - 7.7.  WAKE&KITE, POLSKO
18.8. - 25.8.  WAKEPARK TĚRLICKO
1.9. - 8.9.  WAKE&KITE, POLSKO

RAJDR'S KEMP můžete sledovat na Facebooku i Instagramu.

Zveřejnila redakce

Freeride.cz WAKE
Další články autora

Další zajímavé články

Banda z Hyperlite Wake a jejich SUNSET

Hyperlite Wakeboards nám přináší našlapaný třídílný vlog od jejich brazilské party! V ní jsou jména jako Nicolas Leduc, Daniel Castro, Luiz Batista nebo Pedro Caldas. Všem už je teď asi jasný, že to bude pecka, tak jdeme rovnou na věc.

OFF-SEASON: Rozhovor se Shaunem o výhodách balance boardu!

V dalším článku ze série OFF-SEASON si dáme rozhovor se Shaunem Wolfem. Kdo jiný by nám totiž měl něco říct o balance boardu než tenhle freestyler srdcem i duší!

Marko Gačić a jeho sezónní edit Border Control!

Marko Gačić celou sezónu na tajňáka makal na jeho sezónním editu Border Control a konečně ho máme tady! Za nás se jeho poctivá práce rozhodně vyplatila, tak se na samotný edit pojďme podívat.