Kuba Zálejský zve na mezinárodní WAKE & KITE RAJDR'S KEMP

Kuba Zálejský dupe do wakeboardinu a nově i do kitesurfingu o 106! Nově přichází s propojením právě těchhle dvou vodních sportů, čímž vzniká první mezinárodní RAJDR'S KEMP. Více se dozvíte v článku.

Mezinárodní kemp ve spolupráci se školou Kitecrew.pl - Szkoła Kitesurfingu / Kursy Zagraniczne, která sídlí v kempingu Chałupy 6 na polském poloostrově Hel, uspořádáme týden plný wakeboardingu, kitesurfingu a dalších aktivit!

Tyto dvě odvětví, které se propojují Vám zajistí zábavu, při které zkusíte něco nového! Kitesurfingovou školu provádí trojnásobná mistryně Polska Katarzyna Lange a o program se postará Kuba Zalejský, který je součástí Nobile Wake global týmu a také WakeProjekt.pl, kde se nachází wakepark!

KEMP JE PRO ZAČÁTEČNÍKY I POKROČILÉ RAJDRY! Veškeré potřebné informace dostanete na e-mailu, telefonu, nebo na webu.

Termíny RAJDR'S KEMPŮ 2019:

26.5. - 2.6.  WAKEPARK TĚRLICKO
30.6. - 7.7.  WAKE&KITE, POLSKO
18.8. - 25.8.  WAKEPARK TĚRLICKO
1.9. - 8.9.  WAKE&KITE, POLSKO

RAJDR'S KEMP můžete sledovat na Facebooku i Instagramu.

Zveřejnila redakce

Freeride.cz WAKE
Další články autora

Další zajímavé články

5. ročník KROM WARS je za dveřmi!

Našlapaná moravská freestylová show, která každý rok přidává něco navíc, tě zase nenechá v klidu spát. Už za pár dnů v sobotu 31.8. budeš mít možnost tento světový unikát navštívit na Bajdě v Kroměříži i ty! Více se dozvíš níže.

Matty Muncey a jeho edit z Hipnotics Wakeparku

Matty Muncey si z tureckého Hipnotics Wakeparku přivezl edit plný technických triků, stylových butterů a spoustu další parádní podívaný. Check it yo!

Nic Leduc a jeho shred při záplavách v Montrealu

Kanadský Montreal zažil na jaře 2019 záplavy, které postihly město v dost rozsáhlé míře. Stejně jako Nic Leduc a firma Hyperlite, i my se přidáváme s lítostí spojenou se vzniklou situací. Při tragédiích může ale vzniknout občas i něco kreativního, jako třeba právě projekt Flooded. Mrkejte!