Kuba Zálejský zve na mezinárodní WAKE & KITE RAJDR'S KEMP

Kuba Zálejský dupe do wakeboardinu a nově i do kitesurfingu o 106! Nově přichází s propojením právě těchhle dvou vodních sportů, čímž vzniká první mezinárodní RAJDR'S KEMP. Více se dozvíte v článku.

Mezinárodní kemp ve spolupráci se školou Kitecrew.pl - Szkoła Kitesurfingu / Kursy Zagraniczne, která sídlí v kempingu Chałupy 6 na polském poloostrově Hel, uspořádáme týden plný wakeboardingu, kitesurfingu a dalších aktivit!

Tyto dvě odvětví, které se propojují Vám zajistí zábavu, při které zkusíte něco nového! Kitesurfingovou školu provádí trojnásobná mistryně Polska Katarzyna Lange a o program se postará Kuba Zalejský, který je součástí Nobile Wake global týmu a také WakeProjekt.pl, kde se nachází wakepark!

KEMP JE PRO ZAČÁTEČNÍKY I POKROČILÉ RAJDRY! Veškeré potřebné informace dostanete na e-mailu, telefonu, nebo na webu.

Termíny RAJDR'S KEMPŮ 2019:

26.5. - 2.6.  WAKEPARK TĚRLICKO
30.6. - 7.7.  WAKE&KITE, POLSKO
18.8. - 25.8.  WAKEPARK TĚRLICKO
1.9. - 8.9.  WAKE&KITE, POLSKO

RAJDR'S KEMP můžete sledovat na Facebooku i Instagramu.

Zveřejnila redakce

Freeride.cz WAKE
Další články autora

Další zajímavé články

VIDEO: Freeride.cz Wake Check - Bearded Brothers Wakesoul Piešťany

Na čtvrté a závěrečné zastávce roadtripu Freeride.cz Wake Check po českých & slovenských wakeparcích se podíváme do areálu Bearded Brothers Wakesoul Piešťany. Areál vám i tentokrát představí rideři SNOWBOARD ZEZULA týmu Patrik Hanes a Radko Hradil spolu s šéfredaktorem Freeride.cz Honzou Lohynským. Kamery & střihu se ujal opět Martin Mikyska. Ve videu kromě wakeboardingu za Freeride.cz Mercedesem uvidíte i vše, co areál nabízí, luxusní wakeboarding, challenge (tentokrát ne na vodě, ale ve vzudchu) a tak dále!