Liam Brearly je nové žlízko v ohni Liquid Force

Liam Brearly se stal zaslouženě novým členem světového Liquid Force teamu! Nebylo by to správné uvítání bez pořádného welcome editu, tak se na něj pojďme podívat.

Liam Brearley je další mlaďák, kterého se rozhodně vyplatí sledovat. Je až neuvěřitelný, jak se boardové sporty posunují a co všechno jsou v téhle době "děti" schopný dělat! Liam v jeho 16 letech už stihl medaili na Olympiádě pro mladé na snowboardu a teď si ho bere pod křídla jedna z největších wake značek Liquid Force. Není se čemu divit, Liam právoplatně dokazuje, že na prknech je jako doma! Na utvrzení mých keců se koukněte na jeho welcome edit z Windmill Lake Wake Parku a pochopíte sami.

Sledujte Liama na sockách

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Banda z Hyperlite Wake a jejich SUNSET

Hyperlite Wakeboards nám přináší našlapaný třídílný vlog od jejich brazilské party! V ní jsou jména jako Nicolas Leduc, Daniel Castro, Luiz Batista nebo Pedro Caldas. Všem už je teď asi jasný, že to bude pecka, tak jdeme rovnou na věc.

OFF-SEASON: Rozhovor se Shaunem o výhodách balance boardu!

V dalším článku ze série OFF-SEASON si dáme rozhovor se Shaunem Wolfem. Kdo jiný by nám totiž měl něco říct o balance boardu než tenhle freestyler srdcem i duší!

Marko Gačić a jeho sezónní edit Border Control!

Marko Gačić celou sezónu na tajňáka makal na jeho sezónním editu Border Control a konečně ho máme tady! Za nás se jeho poctivá práce rozhodně vyplatila, tak se na samotný edit pojďme podívat.