Liam Brearly je nové žlízko v ohni Liquid Force

Liam Brearly se stal zaslouženě novým členem světového Liquid Force teamu! Nebylo by to správné uvítání bez pořádného welcome editu, tak se na něj pojďme podívat.

Liam Brearley je další mlaďák, kterého se rozhodně vyplatí sledovat. Je až neuvěřitelný, jak se boardové sporty posunují a co všechno jsou v téhle době "děti" schopný dělat! Liam v jeho 16 letech už stihl medaili na Olympiádě pro mladé na snowboardu a teď si ho bere pod křídla jedna z největších wake značek Liquid Force. Není se čemu divit, Liam právoplatně dokazuje, že na prknech je jako doma! Na utvrzení mých keců se koukněte na jeho welcome edit z Windmill Lake Wake Parku a pochopíte sami.

Sledujte Liama na sockách

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Závod Red Bull WakeDuel nás čeká už zítra!

Zítra proběhne jeden z prvních velkých závodů tuhle sezónu. Řeč samozřejmě není o ničem jiném než o akci Red Bull WakeDuel! Dnes si o ni řekneme všechno, co musíš vědět.

Již brzy otevře nový wakepark v blízkosti Prahy!

V minulosti museli Pražané a Středočeši jezdit za wakem mimo své kraje, ale to se zanedlouho změní. Vzniká totiž nový areál WakePort v Brandýse nad Labem, kde si už za chvíli bude moc zajezdit úplně každý. Pojďme se podívat, co nás všechno na vleku čeká.

Lisa Baloo a její wake vlog z Ruska

To, že holky umí taky jezdit už víme všichni, co od nich ale moc často nevidíme jsou edity! To se rozhodla napravit Lisa Baloo s videem z Ruska.