Liquid Force představuje artist series

Světový výrobce wake prken a vybavení Liquid Force přichází s limitovanou edicí prken. Ty vznikly spojením profesionálních wakeařů z LQF teamu a 6 umělců. A podle nás se to dost povedlo, tak se na to pojďme společně podívat!

Liquid Force vybral ze své řady na tento collab 4 wakeboardy a jeden wakesurf. Na tento úkol se spojili s šesti umělci z celého světa, kteří společně s LQF ridery vytvořili tyto jedinečné kousky umění. Nejsou to ani náhodní umělci, většina z nich se kolem wakeu sama motá nebo je jim minimálně blízký. Skvělé na tom všem je pak i to, že z každého prodaného prkna jde $5 danému umělci na podporu jeho další tvorby.

První prkno měl na starosti Felix Georgii a Pat Milo. Grafika na tomto prkně je inspirovaná hříčkou "Where is Waldo". Druhé měl na povel Daniel GrantKarlee Fimbres. Na něm jsou zobrazení mazlíčci Daniela. Jezevčík “Sausage” a domácí prasátko “Bacon”. Další si vzal Raph Derome a Thomas Gachet, kde přišla inspirace z vlka. Čtvrté padlo na Guenthera Oka Mikea Ennen. Pro Mikea to už nebylo první prkno pro LQF a hlavní zdroj nápadů pro něho byla příroda. Poslední prkno vzniklo podle dvou umělců. Jedním z nich je Skye Walker a druhým Chris Benchetler.

Podle nás jsou podobné projekty naprosto skvělé a doufáme, že v budoucnu uvidíme spoustu takových!

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Hyperlite má nového teamového jezdce

Zabiják ze sousedního Německa Dominik Gührs doplňuje už takhle nabitý line-up wakeového teamu značky Hyperlite. Tahle novinka samozřejmě nemohla přijít jen tak, a proto si pro nás Dom připravil krátký welcome edit.

Space Tapes jsou konečně venku!

Je to tady. Dlouho očekávané "vesmírné pásky" konečně spatřily světlo světa. Jak takovou věc předvést nejlépe? No přece společnou viewing party v podání SpaceMob týmu!

Graeme Burress vydává neskutečný edit "Landlocked"!

Graeme Burress nás všechny udivuje už delší dobu, ale teď se snad úplně p*sral! Graeme sbíral záběry posledních 12 měsíců a je to vidět. Edit "Landlocked" nasazuje vysokou laťku a ta se bude hodně těžko shazovat! Pojďme se na samotný edit podívat.