Lisa Baloo a její wake vlog z Ruska

To, že holky umí taky jezdit už víme všichni, co od nich ale moc často nevidíme jsou edity! To se rozhodla napravit Lisa Baloo s videem z Ruska.

Asi si ještě vzpomínáte na krušné začátky letošní sezóny, kdy jsme na mole mrznuli a ježdění bylo jenom pro ty odvážnější. Přesně to si prožila i Lisa Baloo v její návštěvě domoviny. V Rusku prostě teplo není a nebylo ani v Kocrově ve Fun Wake Park, kde Lisa jezdila. Park je zajímavý tím, že je to jeden z nejmenších vleků vůbec a přirovnání kolotoč u něj nabírá úplně jiný rozměr! Překážek mají ale dost a kvalitní, takže na trénování je to ideální místo. Toho Lisa využila a posílá na nich jednu pecku za druhou.

Nahodil

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Závod Red Bull WakeDuel nás čeká už zítra!

Zítra proběhne jeden z prvních velkých závodů tuhle sezónu. Řeč samozřejmě není o ničem jiném než o akci Red Bull WakeDuel! Dnes si o ni řekneme všechno, co musíš vědět.

Již brzy otevře nový wakepark v blízkosti Prahy!

V minulosti museli Pražané a Středočeši jezdit za wakem mimo své kraje, ale to se zanedlouho změní. Vzniká totiž nový areál WakePort v Brandýse nad Labem, kde si už za chvíli bude moc zajezdit úplně každý. Pojďme se podívat, co nás všechno na vleku čeká.

LOW GRAVITY | Wakeboarding on the moon

Lunar Cable Park se stal přes zimu naprostým epicentrem všeho dění a není se čemu divit! Teplo, dobré překážky a neskutečná parta jsou jedny z nejlepších přísad na dobrý vlek. PushProduction ve spojení s LunarTV přinášejí nabité shrnutí v podobě editu LOW GRAVITY, tak si ho pojďme společně dát.