Lisa Baloo a její wake vlog z Ruska

To, že holky umí taky jezdit už víme všichni, co od nich ale moc často nevidíme jsou edity! To se rozhodla napravit Lisa Baloo s videem z Ruska.

Asi si ještě vzpomínáte na krušné začátky letošní sezóny, kdy jsme na mole mrznuli a ježdění bylo jenom pro ty odvážnější. Přesně to si prožila i Lisa Baloo v její návštěvě domoviny. V Rusku prostě teplo není a nebylo ani v Kocrově ve Fun Wake Park, kde Lisa jezdila. Park je zajímavý tím, že je to jeden z nejmenších vleků vůbec a přirovnání kolotoč u něj nabírá úplně jiný rozměr! Překážek mají ale dost a kvalitní, takže na trénování je to ideální místo. Toho Lisa využila a posílá na nich jednu pecku za druhou.

Nahodil

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Otevření Cable Wake Parku Hradec Králové už v pátek!

Kolečko otvíraček se nám pomalu uzavírá a v Česku už se točí kolotočů několik. Tento víkend se otevře další z nich, a to Cable Wake Park Hradec Králové! Začne se jezdit už v pátek a sklouznout se budeš moct přes celý víkend až do pondělí. Máme pro tebe kompletní informace, tak čti dál.

Dej si rozhovor s Peacock Brothers!

Návštěva Peacock Brothers je skoro tady, a proto jsme si pro tebe připravili krátký rozhovor, kde si všechno ještě trochu přiblížíme! Začti se do našich sedmi otázek, které ti nastíní, jak kluci pracují na svých kempech a na co se můžeš už za necelé dva týdny těšit.