Lokální prkna značky Choc mají nový limitovaný kabátek

Českou značku Choc asi už nemusíme nikomu představovat. Jejich prkna jsou často vidět po všech wakeparcích u nás. Hlavně to je značka s duší, kde se snaží přinášet nové produkty, kolaborace a jiný přístup, kterým posuvají náš sport dopředu!

Ruční výroba je jednou z hlavních výhod lokální značky Choc. Většina jiných výrobců se rozhodlo jít jinou cestou, ale staré dobré techniky a české ručičky se nezapřou. Potvrzuje to i fakt, kolik prken na vodě potkáváme. Značka sídlí na Vysočině v Bobrové, kde vyrábějí všechny své kousky. V jejich nabídce najdeš prkna na wakeboard, kite, snowboard, splitboard nebo i lyže a povedený merch. S výrobou mají už přes 20 let zkušeností, a proto si můžeš být jistý, že ti vykouzlí prkno podle tvých představ!

To že mají ruční výrobu, ale neznamená, že jsou pozadu. Zkouší nové technologie jako třeba použití karbonových výztuh a tím se neustále ženou dopředu. Hledají ty nejlepší materiály a způsoby výroby, aby prkna vydržely a měly co nejlepší vlastnosti. Super možností je i vyladění prkna přesně podle tebe a tvých přání. Chceš měkké prkno? Není problém. Vlastní design? Klidně i s přáním na jádro desky. Ve zkratce si můžeš upravit všechno co tě napadne. Hlavně prkna sami testují, protože jsou wakeaři jako my. Peníze zbytečně nedávají do marketingu a poctivě je investují do prken!

Custom limitovaná edice

O limitce jsme tě informovali už minulý rok a letos to není jinak. Choc každý rok představí jeden design, který kombinuje zlatou s tmavým pozadím. Prken je jen 15 kusů a každé je označené, takže máš záruku, že stejné prkno nikdo mít nebude! Navíc ho můžeš upravit stejně jako další modely podle sebe, aby ti co nejlíp sedělo.

Vymazlená dámská limitka Flamenell

Další limitovaná edice letos vznikla ve spolupráci se značkou Flamenell. Cíl byl jasný. Vytvořit prkno přímo pro slečny, a to jak po stránce vzhledu, tak po té technické, aby jim wakeboard přímo sednul. Prkno vychází z modelu Dragon Fly, který už je řadou holek ověřen. Holky ze značky Flamenell vytvořily design a Choc vyladil prkno přímo pro holky. Počet kusů téhle limitky je zase omezený, takže pokud máš zájem, tak na nic nečekej. U prkna si navíc budeš moct zdarma vybrat profil jádra, výztuhy desky a kluci ve výrobě zváží i tvoji výšku, váhu a styl ježdění.

Pujč si desku zdarma na víkend!

Jestli tě nějaké prkno zaujalo, tak není nic jednoduššího, než si ho zdarma půjčit na víkend a přesvědčit se na vlastní kůži. Jen tak člověk pozná, co mu sedí a na čem se mu jezdí dobře. V pátek ti desku kurýr doveze až ke dveřím a v pondělí ráno si ji u tebe zase vyzvedne. Navíc je všechno na účet Chocu. Pokud tohle není super příležitost, tak už nevíme co!

Napsal a publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Tento článek je placeným PR sdělením

Další zajímavé články

Kuba Zalejsky a Roman Dlauhý posílají WAKE CZECH Road Trippin' 2023

Kuba Zalejsky a Roman Dlauhý toho stihnuli minulé léto opravdu hodně! Během týdne objeli 5 wakeparků, několik akcí, měst a celé to navíc natáčeli. Z původně zamýšleného reelska se postupně záběry nahromadily tak, že se Kuba rozhodl z toho udělat film! Dostal název "WAKE CZECH Road Trippin' 2023", ty si ho už teď můžeš pustit a k tomu si přečíst krátký rozhovor.