LOW GRAVITY | Wakeboarding on the moon

Lunar Cable Park se stal přes zimu naprostým epicentrem všeho dění a není se čemu divit! Teplo, dobré překážky a neskutečná parta jsou jedny z nejlepších přísad na dobrý vlek. PushProduction ve spojení s LunarTV přinášejí nabité shrnutí v podobě editu LOW GRAVITY, tak si ho pojďme společně dát.

V Lunaru jezdí vážně samí divnolidi. To už nejde ani pospat jinak. Proto se nemůžeme divit tomu, že tam mají menší gravitaci, a proto stihnou dotočit všechny triky co si vymyslí. Jsme rádi, že se vše objasnilo a že to rozhodně není tím, že my jsme jelita a neobjedeme ani zatáčku.

Edit LOW GRAVITY mé tvrzení jenom podporuje. Nicklas DorferPushProduction natáčel dva měsíce dění v Lunaru a oh boy.. Je to sakra dobrý! Ve videu se vystřídá takových střelců, že si finální výčet radši necháme až na konec, ale když se sejde dobrá parta, tak je vždycky o co stát. Přidej si k tomu ještě parádně natočené video se záběry jako víno a hromadu stylu od všech jezdců. Potom to chvíli míchej a vznikne ti z toho video LOW GRAVITY! Edit nemá žádné zdlouhavé části, a tak se můžeš těšit na krásných 7minut čistého wakeabordingu. Enjoy!

Riders: Jules Charraud, Yannik Paton, Cam Charraud, Juan Luis, Juan Carlos Mas, Mano Troch, Glenn Vandenberghe, Elena Bodi, Quique Cornejo
Film & edit Nicklas dorfer

Záhadu Lunaru odhalil

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Otevření Cable Wake Parku Hradec Králové už v pátek!

Kolečko otvíraček se nám pomalu uzavírá a v Česku už se točí kolotočů několik. Tento víkend se otevře další z nich, a to Cable Wake Park Hradec Králové! Začne se jezdit už v pátek a sklouznout se budeš moct přes celý víkend až do pondělí. Máme pro tebe kompletní informace, tak čti dál.

Dej si rozhovor s Peacock Brothers!

Návštěva Peacock Brothers je skoro tady, a proto jsme si pro tebe připravili krátký rozhovor, kde si všechno ještě trochu přiblížíme! Začti se do našich sedmi otázek, které ti nastíní, jak kluci pracují na svých kempech a na co se můžeš už za necelé dva týdny těšit.