LOW GRAVITY | Wakeboarding on the moon

Lunar Cable Park se stal přes zimu naprostým epicentrem všeho dění a není se čemu divit! Teplo, dobré překážky a neskutečná parta jsou jedny z nejlepších přísad na dobrý vlek. PushProduction ve spojení s LunarTV přinášejí nabité shrnutí v podobě editu LOW GRAVITY, tak si ho pojďme společně dát.

V Lunaru jezdí vážně samí divnolidi. To už nejde ani pospat jinak. Proto se nemůžeme divit tomu, že tam mají menší gravitaci, a proto stihnou dotočit všechny triky co si vymyslí. Jsme rádi, že se vše objasnilo a že to rozhodně není tím, že my jsme jelita a neobjedeme ani zatáčku.

Edit LOW GRAVITY mé tvrzení jenom podporuje. Nicklas DorferPushProduction natáčel dva měsíce dění v Lunaru a oh boy.. Je to sakra dobrý! Ve videu se vystřídá takových střelců, že si finální výčet radši necháme až na konec, ale když se sejde dobrá parta, tak je vždycky o co stát. Přidej si k tomu ještě parádně natočené video se záběry jako víno a hromadu stylu od všech jezdců. Potom to chvíli míchej a vznikne ti z toho video LOW GRAVITY! Edit nemá žádné zdlouhavé části, a tak se můžeš těšit na krásných 7minut čistého wakeabordingu. Enjoy!

Riders: Jules Charraud, Yannik Paton, Cam Charraud, Juan Luis, Juan Carlos Mas, Mano Troch, Glenn Vandenberghe, Elena Bodi, Quique Cornejo
Film & edit Nicklas dorfer

Záhadu Lunaru odhalil

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Kuba Zalejsky a Roman Dlauhý posílají WAKE CZECH Road Trippin' 2023

Kuba Zalejsky a Roman Dlauhý toho stihnuli minulé léto opravdu hodně! Během týdne objeli 5 wakeparků, několik akcí, měst a celé to navíc natáčeli. Z původně zamýšleného reelska se postupně záběry nahromadily tak, že se Kuba rozhodl z toho udělat film! Dostal název "WAKE CZECH Road Trippin' 2023", ty si ho už teď můžeš pustit a k tomu si přečíst krátký rozhovor.