Máme nový kalendář wakeboard akcí

Kalendář wake akcí má nový kabátek! Díky němu se budeš mnohem lépe orientovat v tom, co se zrovna na české wake scéně děje a na jakou akci máš vyrazit. Zároveň je to i příležitost, jak můžeš naší komunitě pomoct i ty. Společně totiž můžeme vytvořit místo, díky kterému nám nic neuteče!

Česko sice není tak velký rybníček, ale máme tady dohromady 21 vleků a v tomhle počtu se vyznat už není jen tak. Sledovat co přesně se děje na každém vleku není v silách nikoho z nás. Stejně nám ale bylo líto, aby lidi na otvíračky, párty, závody a další akce nechodili jenom pro to, že o nich nevěděli nebo se to dozvěděli moc pozdě. Naším cílem je vytvořit jeden kalendář, na kterém najdeš všechny akce v Česku a budeme tak vědět o všem! Sami to ale nedokážeme a přesně tady do hry vstupuješ i ty. Když si všimneš, že v kalendáři něco chybí, tak nám dej vědět a my to tam rádi přidáme.

Co kalendář umí a jak ho můžu používat?

Naštěstí to není žádná věda. Kalendář funguje stejně jako všechny kalendáře, co znáš – ukazuje akce (překvapivě). Když to vezeme popořadě, tak úplně nahoře vlevo si můžeš měnit zobrazený měsíc. Na druhé straně (případně na mobilu hned pod tím) máme možnost si kalendář přidat do svého kalendáře. To ti umožní si všechny akce přidat k sobě, a navíc se ti tam budou přidávat i všechny nové události co časem přibydou.

Další funkce ti umožní přepínat mezi zobrazením kalendáře. V základu vidíš "měsíční" zobrazení, ale můžeš si to přepnout buď na "týdenní" nebo na takzvanou "agendu". Agenda spočívá v tom, že se ti akce seřadí chronologicky do sloupce a ty si najdeš co potřebuješ.

Kalendáři nechybí ani filtrování, které v tuto chvíli můžeš dělat přes 3 možnosti. První jsou "kategorie", kde zatím najdeš: otvíračky, zavíračky, závody, testovačky a párty. Pokud se časem ukáže, že něco chybí, tak je doplníme. Druhou možností jsou „tagy“, kam jsme pro začátek dali dvě dětské série závodů, které nás letos čekají. Poslední možností filtrování je zúžit výběr podle „daného vleku“.

Poslední funkce, která určitě stojí za zmínku je detail jednotlivých akcí. Každou událost si můžeš rozkliknout a zjistit tak podrobnější informace. Cílem kalendáře je hlavně na akci upozornit, ale najdeš tam i krátké upřesnění od organizátorů, odkaz na FB událost nebo náš článek. Všechno záleží na tom, kolik o dané akci budeme vědět.

Jediná vada na kráse je v tom, že je kalendář v angličtině, ale věřím, že se s tím úspěšně popereme.

Detail akce

Jak můžu upozornit na akci?

Jestli víš o akci, která v kalendáři není nebo zrovna něco pořádáš? Určitě nám dej vědět! Událost tam rádi přidáme. Stačí napsat buď na sociální sítě Freeride.cz WAKE nebo na mail martin.ludvik@freeride.cz. Pokud se na kalendáři budeme podílet společně, tak jsme schopni pomoct jak sobě, tak i všem ostatní v komunitě, a to je za mě win-win!

Na akce už nebude zapomínat

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články