Máme tu další "socially distant" závod - The Liquid Lockdown!

Rok 2020 nebyl pro závody vůbec přívětivý, a proto jsme rádi za každou akci, která se povede uspořádat. Špatná doba to je i pro celosvětově známý závod Plastic Playground. Ten se nakonec proměnil alespoň v Liquid Lockdown, který se uskutečnil v anglickém Liquid Leisure, tak se pojďme na akci společně podívat.

Liquid Lockdown i přes všechny komplikace spojil dohromady partu organizátorů, jezdců a bezpečnou cestou se tak závody povedlo zajet. Nakonec se v závodě popralo 13 jezdců, které natáčel proslulý dron pilot Dave Averillo aka @dave_av. Každý jezdec měl dvě jízdy, ze kterých se lepší rozeslala rozhodčím po celém světě. Podpořit svého favorita můžou i fanoušci, kteří můžou na stránkách wakeboardingmag.com hlasovat o "Fan Favorite" jezdci. Tam najdete i na jednotlivé jízdy všech borců! Za nás rozhodně stojí za shlédnutí jízda Pedra Caldase nebo Ryana Peacocka. Rozhodně taky neuděláte špatně, když se podíváte na celý záznam závodu. V blízké době se dozvíme, kdo vlastně závod vyhrál. Mezitím držíme palce všem zúčastněným a doufáme, že podobnou akci zase brzo uvidíme!

Záznam závodu Liquid Lockdown

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Hyperlite má nového teamového jezdce

Zabiják ze sousedního Německa Dominik Gührs doplňuje už takhle nabitý line-up wakeového teamu značky Hyperlite. Tahle novinka samozřejmě nemohla přijít jen tak, a proto si pro nás Dom připravil krátký welcome edit.

Space Tapes jsou konečně venku!

Je to tady. Dlouho očekávané "vesmírné pásky" konečně spatřily světlo světa. Jak takovou věc předvést nejlépe? No přece společnou viewing party v podání SpaceMob týmu!

Graeme Burress vydává neskutečný edit "Landlocked"!

Graeme Burress nás všechny udivuje už delší dobu, ale teď se snad úplně p*sral! Graeme sbíral záběry posledních 12 měsíců a je to vidět. Edit "Landlocked" nasazuje vysokou laťku a ta se bude hodně těžko shazovat! Pojďme se na samotný edit podívat.