Máme tu další "socially distant" závod - The Liquid Lockdown!

Rok 2020 nebyl pro závody vůbec přívětivý, a proto jsme rádi za každou akci, která se povede uspořádat. Špatná doba to je i pro celosvětově známý závod Plastic Playground. Ten se nakonec proměnil alespoň v Liquid Lockdown, který se uskutečnil v anglickém Liquid Leisure, tak se pojďme na akci společně podívat.

Liquid Lockdown i přes všechny komplikace spojil dohromady partu organizátorů, jezdců a bezpečnou cestou se tak závody povedlo zajet. Nakonec se v závodě popralo 13 jezdců, které natáčel proslulý dron pilot Dave Averillo aka @dave_av. Každý jezdec měl dvě jízdy, ze kterých se lepší rozeslala rozhodčím po celém světě. Podpořit svého favorita můžou i fanoušci, kteří můžou na stránkách wakeboardingmag.com hlasovat o "Fan Favorite" jezdci. Tam najdete i na jednotlivé jízdy všech borců! Za nás rozhodně stojí za shlédnutí jízda Pedra Caldase nebo Ryana Peacocka. Rozhodně taky neuděláte špatně, když se podíváte na celý záznam závodu. V blízké době se dozvíme, kdo vlastně závod vyhrál. Mezitím držíme palce všem zúčastněným a doufáme, že podobnou akci zase brzo uvidíme!

Záznam závodu Liquid Lockdown

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Mystic team řádí s winchem v ulicích Francie

Dominik Hernler, Maxim van Helvoort a Timo Kapl. Už jenom tohle nám napovídá, že edit "Nothing Toulouse" bude stát a to!

Kryštof Wlosok posílá edit Lost Tapes z Těrlicka

Máme tady nové video od těrlické střely Kryštofa Wlosoka! Edit dostal název "Lost Tapes" (hádej proč) a při téhle příležitosti jsme Kryštofa hned lehce vyzpovídali.

Spicy servíruje pikantní sérii Wax My Chilli Show!

Dneska máme na talíři celou sérii editů z kuchyně party Spicy jménem Wax My Chilli Show! Těšit se můžeš na hodně vostrý edity okořeněné o slušnou dávku livestyle záběrů! V hlavní roli se představí Pedro Caldas, Enzo Asseraf, Mik Nieuwenhoff a další.