Máme za sebou letošní Snowboard Zezula wake trip!

Pár dní zpátky proběhl na Slovensku ve Wake Soul - Bearded Brothers letošní Snowboard Zezula wake trip! Pojďte se s námi podívat na to, jak jsme si to užili, na co se můžete těšit a co jsme tam vlastně všechno dělali!

Tento rok jsme se v rámci SNBZ wake tripu podívali do slovenského areálu Wake Soul - Bearded Brothers, který se nachází v Piešťanech. Tam jsme strávili dohromady tři dny a za tu dobu jsme natáčeli, fotili, jezdili, a hlavně si to taky náležitě užívali.

Náš team byl složený z Patrika Hanese, Radka Hradila, Tomáše Jadrného a Adama Lejska. Kamery se ujal Martin Mikyska, za foťákem byl Michal Prouza a produkci měl na starosti Martin Ludvík.

S touto hvězdnou partou jsme hned první den odstartovali v nedalekém kanále, kde jsme už jednou jezdili v rámci Wake Checku. Pro náš trip byl ale úkol jasný. Najít co nejzajímavější místo a trochu to klukům okořenit. Nakonec jsme v kanále našli starý strom, který jsme použili jako překážku. Hrazdu jsme zavázali za auto a šlo se jezdit! Za nás se akce povedla dost dobře, ale posuďte sami. 

Wake za autem v kanále | Foto: Michal Prouza

Odpoledne bylo věnované už samotnému ježdění na vleku a focení s Prouzičem. Během této photo session vznikla celá řada skvělých fotek, které jste už mohli vidět na našem instagramu nebo facebooku. Večer jsme den završili sérií fotek na kickeru, kde to kluci neskutečně posílali! 

Wake Soul - Bearded Brothers | Foto: Michal Prouza

Druhý den byl především věnován natáčení, ale našli jsme si čas i na nějaké akční a lifestyle fotky. Kluci do toho šlapali celý den a padal jeden trik za druhým. Počasí nám i přes hlášené bouřky naštěstí přálo a v areálu o nás bylo skvěle postaráno. Takže nám k práci nic nechybělo.

Som rád, že chalani prišli ku mne domov na vlek a videli sme sa po dlhej dobe. Za 3 dni sme zažili veľa srandy, pádov, hecovačiek, ale hlavne sme si všetci spolu pojazdili.
Radko Hradil

Lifestyle photo session| Foto: Michal Prouza

Třetí a poslední den jsme měli na programu dotočit co se předchozí den nestihlo a co ještě chtěli kluci přidat do editu. Síly pomalu docházely, ale i tak jsme natočili co bylo třeba a přesunuli se k poslednímu bodu našeho tripu. Tím byl Game of W.A.K.E ve kterém se mezi sebou utkali všichni čtyři jezdci. Každý chtěl vyhrát a rozhodně to neměl nikdo jednoduché. Na to, jak celá hra probíhala si budete muset počkat až na video, ale rozhodně se máte na co těšit!

Wake Soul - Bearded Brothers | Foto: Michal Prouza

Game of W.A.K.E není jediné video, které na letošním wake tripu vzniklo. Hlavní video, které se na tripu natáčelo je teamový edit Snowboard Zezula. V něm se vám ukáže Patrik Hanes, Radko Hradil, Tomáš Jadrný a Adam Lejsek. Kluci do editu dali všechno a můžete se tak těšit na pořádnou palbu!

Dění kolem SNBZ wake tripu můžete sledovat na našem Facebooku a Instagramu a pod hashtagem #SNBZwaketrip2020. Děkujeme všem našim partnerům, bez kterých by tahle akce nikdy neproběhla! Mercedes-BenzSNOWBOARD ZEZULAWake Soul - Bearded Brothers

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Riders Meeting jde v neděli online!

Riders Meeting THE MOVIE má za sebou 4 vydařené premiéry a už tento víkend půjde online! Internetová premiéra proběhne v neděli 9. 6. ve 20h večer na YouTube kanálu Freeride.cz. Celý nejnovější český wake film si tak budeš moct pustit z klidu tvého gauče. Takže to můžou dohnat všichni, co to ještě nestihli nebo si můžeš znovu pustit tvojí oblíbenou část!