Marko Gačić a jeho sezónní edit Border Control!

Marko Gačić celou sezónu na tajňáka makal na jeho sezónním editu Border Control a konečně ho máme tady! Za nás se jeho poctivá práce rozhodně vyplatila, tak se na samotný edit pojďme podívat.

Chorvatský rodák Marko Gačić se s jeho sezónním editem moc nenervoval. Klasika, každý den vstával brzo ráno, aby stihl natáčet ještě před otevřením wake parku Dooplek. Občas musel řešit komplikované přejíždění hranic mezi Chorvatskem a Slovinskem. To všechno jenom kvůli editu, které je celý narvaný jedním neskutečným trikem za druhým... 

Pro ty, co dneska nemají svůj den to zkusím popsat ještě trochu jinak. Žádné video se nenatočí samo a my můžeme jenom obdivovat, jak se do toho Marko s jeho týmem opřel. Jaký je výsledek? Ve zkratce to stojí za to! Čeká na tebe našlapaných 5 minut nefalšovaného parkového wakeu, kde se Marko nebál ani "lehce" zvednout rychlost vleku na 45 km/h. Pokud zrovna nemáš co dělat, tak je to ideální na trochu inspirace na léto a jestli máš, tak si to stejně dej!

Nahodil na web

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Slingshot France představuje svůj team!

Slingshot už je dlouho jedna z velkých světových wake značek. Teď se do toho ale obuli ještě víc a ukazují první edit SLINGSHOT GLOBAL, kde představují svůj našlapaný francouzský team.

Banda z Hyperlite Wake a jejich SUNSET

Hyperlite Wakeboards nám přináší našlapaný třídílný vlog od jejich brazilské party! V ní jsou jména jako Nicolas Leduc, Daniel Castro, Luiz Batista nebo Pedro Caldas. Všem už je teď asi jasný, že to bude pecka, tak jdeme rovnou na věc.

OFF-SEASON: Rozhovor se Shaunem o výhodách balance boardu!

V dalším článku ze série OFF-SEASON si dáme rozhovor se Shaunem Wolfem. Kdo jiný by nám totiž měl něco říct o balance boardu než tenhle freestyler srdcem i duší!