Matty Muncey a jeho Mixtapes

Matty Muncey je střela z Londýna, která se jen tak nedá zastavit. S prknem na nohách se cítí jako doma a je to na něm i vidět! Matty má všechno od stylu po techniku, a proto je radost se na něj dívat. Na své socky začal vydávat IG sérii Mixtapes, tak se na ni pojďme mrknout.

Kde jinde se v dnešní době prezentovat než na Instagramu. Kvalitní čtivo v podobě magazínů čtou jenom největší legendy, které ale bohužel většina mlaďáků nechápe a jede IG. Proto dává smysl všechno cpát hlavně na socky, což si uvědomil i Matty. Sbírá každý klipy, co se nevejde do hlavního editu a dává jim nový život. Rozhodně to ale nevypadá jako nějaký odpad. Triky jsou i tak řádně nesmyslné a vznikají tak krátké edity, které stojí za pozornost a o to víc nás hypeují na hlavní video.

První Mixtape nás přenese hlavně na Mattyho home cabel, kterým je Liquid Leisure! Tam si s klidným srdcem sází jednu bombu za druhou, ale podíváme se i na bi-level Spot On Wake, kde taky předvede pár kousků. Druhý Mixtape je celý z Litvy, kam Matty letěl na závod Red Bull WakeDuel. Záběry jsou tak mix z Wake Way a 313 wake parku. Místní areály jsou pro wakeaře rájem na zemi a věřte tomu, že je Matty využil na maximum!

Nahodil

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Podpoř FREERIDE.CZ zakoupením nového merche!

Po dvou letech přinášíme novou kolekci FREERIDE.CZ MERCHE! Ten si můžete objednávat v již spuštěném předprodeji až do neděle 26.11. 2023 a my garantujeme, že vám ho domů doručíme do Vánoc! Nákupem podpoříte 100% fungování magazínu a my díky toho budeme i do budoucna vytvářet kvalitní obsah ze světa akčních sportů!