Matty Muncey a jeho Mixtapes

Matty Muncey je střela z Londýna, která se jen tak nedá zastavit. S prknem na nohách se cítí jako doma a je to na něm i vidět! Matty má všechno od stylu po techniku, a proto je radost se na něj dívat. Na své socky začal vydávat IG sérii Mixtapes, tak se na ni pojďme mrknout.

Kde jinde se v dnešní době prezentovat než na Instagramu. Kvalitní čtivo v podobě magazínů čtou jenom největší legendy, které ale bohužel většina mlaďáků nechápe a jede IG. Proto dává smysl všechno cpát hlavně na socky, což si uvědomil i Matty. Sbírá každý klipy, co se nevejde do hlavního editu a dává jim nový život. Rozhodně to ale nevypadá jako nějaký odpad. Triky jsou i tak řádně nesmyslné a vznikají tak krátké edity, které stojí za pozornost a o to víc nás hypeují na hlavní video.

První Mixtape nás přenese hlavně na Mattyho home cabel, kterým je Liquid Leisure! Tam si s klidným srdcem sází jednu bombu za druhou, ale podíváme se i na bi-level Spot On Wake, kde taky předvede pár kousků. Druhý Mixtape je celý z Litvy, kam Matty letěl na závod Red Bull WakeDuel. Záběry jsou tak mix z Wake Way a 313 wake parku. Místní areály jsou pro wakeaře rájem na zemi a věřte tomu, že je Matty využil na maximum!

Nahodil

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Otevření Cable Wake Parku Hradec Králové už v pátek!

Kolečko otvíraček se nám pomalu uzavírá a v Česku už se točí kolotočů několik. Tento víkend se otevře další z nich, a to Cable Wake Park Hradec Králové! Začne se jezdit už v pátek a sklouznout se budeš moct přes celý víkend až do pondělí. Máme pro tebe kompletní informace, tak čti dál.

Dej si rozhovor s Peacock Brothers!

Návštěva Peacock Brothers je skoro tady, a proto jsme si pro tebe připravili krátký rozhovor, kde si všechno ještě trochu přiblížíme! Začti se do našich sedmi otázek, které ti nastíní, jak kluci pracují na svých kempech a na co se můžeš už za necelé dva týdny těšit.