Matty Muncey a jeho Mixtapes

Matty Muncey je střela z Londýna, která se jen tak nedá zastavit. S prknem na nohách se cítí jako doma a je to na něm i vidět! Matty má všechno od stylu po techniku, a proto je radost se na něj dívat. Na své socky začal vydávat IG sérii Mixtapes, tak se na ni pojďme mrknout.

Kde jinde se v dnešní době prezentovat než na Instagramu. Kvalitní čtivo v podobě magazínů čtou jenom největší legendy, které ale bohužel většina mlaďáků nechápe a jede IG. Proto dává smysl všechno cpát hlavně na socky, což si uvědomil i Matty. Sbírá každý klipy, co se nevejde do hlavního editu a dává jim nový život. Rozhodně to ale nevypadá jako nějaký odpad. Triky jsou i tak řádně nesmyslné a vznikají tak krátké edity, které stojí za pozornost a o to víc nás hypeují na hlavní video.

První Mixtape nás přenese hlavně na Mattyho home cabel, kterým je Liquid Leisure! Tam si s klidným srdcem sází jednu bombu za druhou, ale podíváme se i na bi-level Spot On Wake, kde taky předvede pár kousků. Druhý Mixtape je celý z Litvy, kam Matty letěl na závod Red Bull WakeDuel. Záběry jsou tak mix z Wake Way a 313 wake parku. Místní areály jsou pro wakeaře rájem na zemi a věřte tomu, že je Matty využil na maximum!

Nahodil

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Report z posledního závodu JWT na Merkuru!

V sobotu jsme se v Pasohlávkách dočkali vyvrcholení celé Junior Wake Tour 2021. Ve wakeparku Merkuru se totiž uskutečnil poslední závod letošní šňůry, kde si již tradičně děti popraly v několika kategoriích o bednu a tentokrát i titul cellového vítěze! Jak závody dopadly, kdo obsadil první příčky za celou Tour a jaká na vleku byla atmosféra se dozvíš v tomto článku!

Ohlédnutí za závodem JWT na Těrlu a info o poslední zastávce na Merkuru

Máme za sebou druhou zastávku Junior Wake Tour, která se tentokrát uskutečnila ve Ski & Wake Parku Těrlicko. Celý den byl ve znamení dobré nálady, ježdění a samozřejmě závodění! Co všechno se v sobotu na Těrlu stalo si připomeneme v dnešním článku a řekneme si na co se těšit na poslední zastávce ve Wakeparku Merkur.

Report ze závodu JWT ve WakePortu a pozvánka na Těrlo!

První zastávka Junior Wake Tour je úspěšně za námi! Pojďme se podívat na to, jak závod proběhl, fotogalerii a kdo si odveze první body do celé série. Další zastávka Tour nás čeká již tuto sobotu na Těrlicku, tak se rovnou i podíváme na to, co nás bude čekat!