Matty Muncey totálně zabíjí na streetu!

Není to dávno co vyšly na světlo světa všechny Space Tapes edity. Pro jejich tvorbu vznikla celá řada klipů, co se nakonec nedostaly do finálního videa. Přesně toho se chytl Matty Muncey a vydává svůj winch part Dissolve!

Jezdit za winchem není žádná pohodička, jak se může zdát, ale když to máte v těle jako Matty, tak padají neskutečné bomby! Rozhodně to nebylo zadarmo, stálo to pár nehezkých škrábanců a modřin, ale přesně proto Dissolve stojí za to. Dočkáme se jak částí z původního Space Tapes editu, tak i kousků co jsme ještě neviděli a za nás je to prostě skvělý!

Dissolve

Space Tapes 2020 - Los Maleantes


Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Meagan Ethell bere zlato v závodě Moxie Pro!

Další mezinárodní video contest je u konce! Tentokrát dostaly v závodě Moxie Pro prostor slečny a neskutečně zabíjely! Pojďme se podívat, jak to nakonec dopadnulo.

Winch Away prozkoumává Kodaň v podání wakeu

Poslední dobou se nám to street party jenom hemží! Tentokrát se podíváme do Kodaně a zase je o co stát

Pořeš Vánoce Freeride.cz merchem!

Udělej radost sobě nebo svým blízkým a pořeš Vánoce Freeride.cz merchem! Rozjeli jsme třetí a zároveň poslední kolo naší merch kolekce Supporting Community, takže máš poslední možnost, jak si objednat věci s tímhle designem. Zároveň jsme přidali pár nových produktů, který pod stromečkem určitě nesmí chybět. Objednávej, udělej radost a podpoř náš / tvůj magazín!