Maxime Giry a Jules Charraud Winčují fór dejz

Na stole nám přistál další edit z winch tripu! Tentokrát se o něj postaralo trio milovníků žabích stehýnek a kvalitního vína. Hlavní roli ve videu obsadil Maxime Giry s Jules Charraud a za kameru se postavil Cam Charraud. Tahle trojice kamarádů, a z části i rodinných příslušníků, vzala útokem všechny zídky ve Francii a vznikl z toho parádní edit "Winch for dayz"!

Když se sejde takový francouzský dream team, tak není co řešit. Z videa je ale hlavně cítit dobrá nálada a že si to kluci náležitě užili! Bez toho prostě dobré video nevznikne. Krom toho, že si udělali hezký výlet, tak nezapomněli vracet triky! Edit hezky kombinuje wakeskate, s kterým kouzlí Maxime Giry a wakeboard v podání Jules Charraud. Můžeš se tak těšit na dva různé světy na stejných spotech. Pekla se dočkáš z obou stran a pro milovníky vleku do editu kluci propašovali i několik záběrů z Wakeparku Izon. Nemá smysl to dále rozebírat… Nalij si sklenku vína, zakousni bagetu a užij si Winch for dayz!

Z bagety a žabích stehýnek vyčetl

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Už za týden nás čeká otvíračka Wake Ejpovice!

Parto, je to tady! Příští sobotu 25.3. se v Ejpovicích roztočí vlek a zahájíme letošní sezónu. Zima není špatná, ale je čas jí hezky zamávat a začít si užívat u vody. Zjistili jsme pro tebe, jak otvíračka proběhne a co tě čeká a nemine, tak čti dál.