Maxime Giry a Jules Charraud Winčují fór dejz

Na stole nám přistál další edit z winch tripu! Tentokrát se o něj postaralo trio milovníků žabích stehýnek a kvalitního vína. Hlavní roli ve videu obsadil Maxime Giry s Jules Charraud a za kameru se postavil Cam Charraud. Tahle trojice kamarádů, a z části i rodinných příslušníků, vzala útokem všechny zídky ve Francii a vznikl z toho parádní edit "Winch for dayz"!

Když se sejde takový francouzský dream team, tak není co řešit. Z videa je ale hlavně cítit dobrá nálada a že si to kluci náležitě užili! Bez toho prostě dobré video nevznikne. Krom toho, že si udělali hezký výlet, tak nezapomněli vracet triky! Edit hezky kombinuje wakeskate, s kterým kouzlí Maxime Giry a wakeboard v podání Jules Charraud. Můžeš se tak těšit na dva různé světy na stejných spotech. Pekla se dočkáš z obou stran a pro milovníky vleku do editu kluci propašovali i několik záběrů z Wakeparku Izon. Nemá smysl to dále rozebírat… Nalij si sklenku vína, zakousni bagetu a užij si Winch for dayz!

Z bagety a žabích stehýnek vyčetl

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Nenech si v sobotu ujít závod RedBull WakeDuel 2022!

Máme před námi další závodní „svěťák“. Tentokrát se wakeboard špička sjela v jednom z nejlepších wakeparků vůbec a to do 313 Cable Parku v Litvě. Tam se totiž jede již tradiční RedBull WakeDuel! Těšit se můžeme opět na nervydrásající klání s jedním vítězem, kde proti sobě budou stát ti nejlepší z nejlepších. Tak se na to pojďme podívat pořádně.