Maxime Giry a Jules Charraud Winčují fór dejz

Na stole nám přistál další edit z winch tripu! Tentokrát se o něj postaralo trio milovníků žabích stehýnek a kvalitního vína. Hlavní roli ve videu obsadil Maxime Giry s Jules Charraud a za kameru se postavil Cam Charraud. Tahle trojice kamarádů, a z části i rodinných příslušníků, vzala útokem všechny zídky ve Francii a vznikl z toho parádní edit "Winch for dayz"!

Když se sejde takový francouzský dream team, tak není co řešit. Z videa je ale hlavně cítit dobrá nálada a že si to kluci náležitě užili! Bez toho prostě dobré video nevznikne. Krom toho, že si udělali hezký výlet, tak nezapomněli vracet triky! Edit hezky kombinuje wakeskate, s kterým kouzlí Maxime Giry a wakeboard v podání Jules Charraud. Můžeš se tak těšit na dva různé světy na stejných spotech. Pekla se dočkáš z obou stran a pro milovníky vleku do editu kluci propašovali i několik záběrů z Wakeparku Izon. Nemá smysl to dále rozebírat… Nalij si sklenku vína, zakousni bagetu a užij si Winch for dayz!

Z bagety a žabích stehýnek vyčetl

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Bogdan Kornas nám řekl pár slov k jeho editu z Těrla

Kornas nedávno vystřelil do světa sociálních sítí edit z Těrlicka! Takovou příležitost jsme nemohli nechat jen tak, a proto jsem ho rovnou vyzpovídali z toho, jak se letošní sezónu měl, co plánuje na zimu a jestli už má nějaké plány na příští rok.

Alex Aulbach se řítí s editem TURBOLAPS

Alex Aulbach je zpátky s jeho IG editem Turbolaps! Tenhle povedený dvouminutový pojezd ti rozhodně zlepší den, tak se pohodlně usaď a připrav se na dnešní jízdu!

Wakeskate peklo "alles gut"

Všechno je dobrý, máme tady po nějaké době další wakeskate edit! Tentokrát se o něj postaral Maxime Giry, dal mu název "alles gut" a rozhodně se máš na co těšit!