MoLo wake bar je nový wakepark v Praze!

Malé vleky nám v Česku rostou jako houby po dešti a dnes si představíme jeden z nich. Řeč je o MoLo wake baru, který vznikl v Praze Uhříněvesi a najdete tam parádní místo pro odpočinek, něco dobrého k pití a samozřejmě pro wakeboarding!

MoLo wake bar najdeš u Podleského rybníku v Praze v Uhříněvesi. Na místě je, jak už název napovídá dřevěné molo s barem, několik židliček se stoly, lehátka a pytle na sezení. Celý areál je obklopen krásnou a klidnou přírodou, kde člověk může vypnout a chvíli nic neřešit. Od baru pak molo pokračuje na jeden malý vlek. Zatím na něm žádné překážky nenajdeš, ale máme informaci o tom, že jsou v plánu a snad se stihnou i tuto sezónu! Ale už teď se na vleku můžeš schladit, zkusit si nějaké airtricky nebo se na něm můžou učit začátečníci.

Samozřejmostí je vybavená půjčovna, která tě vybaví vším potřebným, a dokonce je v ceně jízdného. Fungování vleku je stejné, jak jsem zvyklí. Na hodinu se můžou na vleku střídat až 4 lidi nebo je možné si celý vlek zamluvit pro sebe. V týdnu tě ježdění vyjde na krásných 300Kč/h za osobu a o víkendu o 50 korun víc. Vše si naklikáš na rezervačním systému přes web www.molowakebar.cz, tak na to nezapomeň před tvojí návštěvou.

Areál ale rozhodně není jenom pro wakeaře. Na baru si každý najde něco k pití, a to jak z nealka, alka nebo piva z místního pivovaru Uhříněves. Navíc se snaží mít všechno v nabídce české a hodně z toho je i domácí výroba. Můžeš si půjčit paddleboard, schladit se ve venkovní sprše nebo se podívat po okolí. Ve správné době si můžeš dojít nasbírat jahody na nedaleké pole nebo navštívit Jelení farmu. Navíc se v areálu každou chvíli něco děje. O víkendu se můžeš přidat na ranní jógu s brunchem a další den si užiješ třeba živou hudbu. Zkrátka a dobře, každý si tam najde to své, tak MoLo wake bar sleduj, ať jsi v obraze.

Na místo se můžeš dostat několika způsoby. Buď dojdi pěšky, dojeď na kole anebo samozřejmě i autem. To případně můžeš nechat u sběru jahod, kde nikomu nebude překážet. To je z našeho úvodního reportu všechno. Místo po osobní návštěvě můžu doporučit všema deseti a moc se těším, jak se bude dál vyvíjet.

Areál zkontroloval a vychválil

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Jak na wake: 12. Ukončení jízdy na velkém vleku

V našem zatím posledním díle série Jak na wake jsme sice už zvládli to nejdůležitější, ale ještě nevíme, jak správně svou jízdu ukončit. Navíc wakeboarding není sport, kde by učení někdy skončilo. Vždycky je v čem se zlepšovat a to je na tom to hezké.

Jak na wake: 11. Zatáčka na velkém vleku

Máme za sebou rozjezd na velkém vleku, ale před námi se rychle blíží další záludnost. Tou je zatáčka, na kterou si musíme dobře najet, nenechat si prověsit lano ani se zbytečně nechat vynést. Zkrátka a dobře, je na čase si v 11 díle říct pár tipů k zatáčkám na velkém vleku.

Jak na wake: 10. Jízda a start na velkém vleku

Jde do tuhého. Čeká nás první jízda na velkém vleku, a to znamená i první start. Velký vlek nám v tomhle neodpustí tolik jako ten malý, protože se rozjíždíme rovnou na 30km/h, ale i tak to není žádná věda, tak se na to pojďme podívat.