MoLo wake bar je nový wakepark v Praze!

Malé vleky nám v Česku rostou jako houby po dešti a dnes si představíme jeden z nich. Řeč je o MoLo wake baru, který vznikl v Praze Uhříněvesi a najdete tam parádní místo pro odpočinek, něco dobrého k pití a samozřejmě pro wakeboarding!

MoLo wake bar najdeš u Podleského rybníku v Praze v Uhříněvesi. Na místě je, jak už název napovídá dřevěné molo s barem, několik židliček se stoly, lehátka a pytle na sezení. Celý areál je obklopen krásnou a klidnou přírodou, kde člověk může vypnout a chvíli nic neřešit. Od baru pak molo pokračuje na jeden malý vlek. Zatím na něm žádné překážky nenajdeš, ale máme informaci o tom, že jsou v plánu a snad se stihnou i tuto sezónu! Ale už teď se na vleku můžeš schladit, zkusit si nějaké airtricky nebo se na něm můžou učit začátečníci.

Samozřejmostí je vybavená půjčovna, která tě vybaví vším potřebným, a dokonce je v ceně jízdného. Fungování vleku je stejné, jak jsem zvyklí. Na hodinu se můžou na vleku střídat až 4 lidi nebo je možné si celý vlek zamluvit pro sebe. V týdnu tě ježdění vyjde na krásných 300Kč/h za osobu a o víkendu o 50 korun víc. Vše si naklikáš na rezervačním systému přes web www.molowakebar.cz, tak na to nezapomeň před tvojí návštěvou.

Areál ale rozhodně není jenom pro wakeaře. Na baru si každý najde něco k pití, a to jak z nealka, alka nebo piva z místního pivovaru Uhříněves. Navíc se snaží mít všechno v nabídce české a hodně z toho je i domácí výroba. Můžeš si půjčit paddleboard, schladit se ve venkovní sprše nebo se podívat po okolí. Ve správné době si můžeš dojít nasbírat jahody na nedaleké pole nebo navštívit Jelení farmu. Navíc se v areálu každou chvíli něco děje. O víkendu se můžeš přidat na ranní jógu s brunchem a další den si užiješ třeba živou hudbu. Zkrátka a dobře, každý si tam najde to své, tak MoLo wake bar sleduj, ať jsi v obraze.

Na místo se můžeš dostat několika způsoby. Buď dojdi pěšky, dojeď na kole anebo samozřejmě i autem. To případně můžeš nechat u sběru jahod, kde nikomu nebude překážet. To je z našeho úvodního reportu všechno. Místo po osobní návštěvě můžu doporučit všema deseti a moc se těším, jak se bude dál vyvíjet.

Areál zkontroloval a vychválil

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Riders Meeting jde v neděli online!

Riders Meeting THE MOVIE má za sebou 4 vydařené premiéry a už tento víkend půjde online! Internetová premiéra proběhne v neděli 9. 6. ve 20h večer na YouTube kanálu Freeride.cz. Celý nejnovější český wake film si tak budeš moct pustit z klidu tvého gauče. Takže to můžou dohnat všichni, co to ještě nestihli nebo si můžeš znovu pustit tvojí oblíbenou část!