Mystic team řádí s winchem v ulicích Francie

Dominik Hernler, Maxim van Helvoort a Timo Kapl. Už jenom tohle nám napovídá, že edit "Nothing Toulouse" bude stát a to!

Ve Francii v Toulouse pomalu sčítají škody po partě divokých wakeboardistů. Ty naprosto zničili všechny spoty, co potkali a žádná zídka ani vodní jez nebyl v bezpečí. To, co totiž Mystic team ve složení Dominik Hernler, Maxim van Helvoort a Timo Kapl v editu předvádí, by vážně nemělo být legální.

Kluci zase dokazují, že to mají v nohách, a i hodně těžké spoty s winchem zvládají bez větších problémů. Všechno navíc vypadá naprosto stylově a jednoduše. Za zmínku stojí i to, že se snažili místo využít co to šlo, a tak občas jez posloužil i jako kicker nebo wallride.

Čeká tě necelých 6 minut povedené streetové nálože, kterou ti vřele doporučujeme! Dočkáš se všeho, co takové ježdění obnáší a k tomu jako třešničku něco z parku. Nesmíme také zapomenout na skvělé fotky, které celý edit pozvedají ještě o to dál.

Edit - Nothing Toulouse

Nahodil

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Wakeskate šílenství v podání dvou editů

Doháníme video resty a proto ti dneska přinášíme hned dva wakeskate edity! První se podíváme na edit Apricot Season – Dan Milstein z půlky dubna a jako druhý si přestavíme video Always Keen: Wakeskating in Kwazulu-Natal!

Wake Sport Park Česká Lípa roztočil kola

Další český areál, který hlásí zelenou je Wake sport park Česká Lípa. O víkendu jsme se tam byli podívat a přinášíme report o tom, jak to tam vypadá a jaké novinky nás čekají na letošní sezónu!

Odpal sezonu ve Wakeparku Jedovnice!

České vleky pomalu roztáčejí svá kola a pozadu není ani Wakeareál Jedovnice. Jak to tam vypadá a co chystají na letošní sezónu si ukážeme v dnešním článku.