Mystic team řádí s winchem v ulicích Francie

Dominik Hernler, Maxim van Helvoort a Timo Kapl. Už jenom tohle nám napovídá, že edit "Nothing Toulouse" bude stát a to!

Ve Francii v Toulouse pomalu sčítají škody po partě divokých wakeboardistů. Ty naprosto zničili všechny spoty, co potkali a žádná zídka ani vodní jez nebyl v bezpečí. To, co totiž Mystic team ve složení Dominik Hernler, Maxim van Helvoort a Timo Kapl v editu předvádí, by vážně nemělo být legální.

Kluci zase dokazují, že to mají v nohách, a i hodně těžké spoty s winchem zvládají bez větších problémů. Všechno navíc vypadá naprosto stylově a jednoduše. Za zmínku stojí i to, že se snažili místo využít co to šlo, a tak občas jez posloužil i jako kicker nebo wallride.

Čeká tě necelých 6 minut povedené streetové nálože, kterou ti vřele doporučujeme! Dočkáš se všeho, co takové ježdění obnáší a k tomu jako třešničku něco z parku. Nesmíme také zapomenout na skvělé fotky, které celý edit pozvedají ještě o to dál.

Edit - Nothing Toulouse

Nahodil

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

O víkendu přijedou na Wake Port Peacock Brothers!

Máme tady další možnost si zatrénovat a zajezdit si s Peacock Brothers v Česku! Tentokrát kluci pořádají svůj Progression Camp ve Wake Portu a to už tento prodloužený víkend. Vše vypukne v pátek 17. 5. od 16h a kemp bude končit v neděli 19. 5. v 18h. Ještě zbývá několik volných míst, tak na nic nečekej!

Tento víkend nás čekají poslední dvě premiéry filmu Riders Meeting

Máš poslední dvě šance se podívat na nejnovější český wake film na plátně! První příležitost bude v pátek 10. 5. na Wake Portu a druhá hned den potom v sobotu 11. 5. ve Wake Merkur. V dnešním článku shrneme všechny důležité informace.

Dlouho očekávaný závod LANGENFELD OPEN 2024 se jede už tuto sobotu!

LANGENFELD OPEN je jeden z těch závodů, který si nenechá ujít nikdo z nejlepších wake jezdců. Není se čemu divit, když krom prize money $15,000 se jede i o velkou prestiž na jednom z nejzajímavějších setupů roku! Závod nás čeká už tuhle sobotu 4. 5. a my pro tebe máme všechny důležité informace i s odkazem na livestream.