Na dveře klepe Junior Wake Contest 2022

Rok se s rokem sešel a máme tu opět Junior Wake Contest. Společně se podíváme, na co se děti můžou těšit a co je nemine.

Junior Wake Contest 2022 se bude konat stejně jako minulý rok v areálu Wake sport park Česká Lípa a to 23. 7. 2022. Jedná se o neoficiální závod pro děti a mladistvé do 17 let. Organizátorem závodu je Wake Klub Stráž z.s.

Registrace do závodů bude probíhat od 7:00 hodin. Startovné bude 200 Kč + 500 Kč záloha na dres. Po registraci budou mít děti čas na trénink. V 10:00 začíná kvalifikace. Kolem 12:00 hodiny bude pro účastníky závodu připravený oběd. Začátek finále by měl začít ve 12:30. Předpokládáme, že vyhlášení výsledků bude kolem 16:00 hodin. Časový harmonogram se může lišit dle počasí a počtu zúčastněných.

V pátek 22. 7. 2022 bude pro závodníky ježdění za 200 Kč, od 17 hodin do setmění na vleku č. 3. Pokud chcete jezdit na jiném vleku je nutná rezervace. Stanování v kempu je pro závodníky zadarmo.

Závodní kategorie

dívky do 11 let, chlapci do 11 let
dívky do 15 let, chlapci do 15 let
open holky, open kluci
wakeskate dívky, wakeskate kluci

Důležité odkazy

Odkaz na registraci - https://docs.google.com/forms/
Facebooková událost - https://fb.me/e/7rNr3bR9b

Organizační tým závodů:

Úplně první závod, který jsme pořádali, byl organizován pouze v rámci našeho klubu Wake klub Stráž z.s.. Tento závod ve wakeboardingu a wakeskatingu měl sloužit k tomu, aby nejmladší členové našeho klubu porovnali své dovednosti s ostatními a abychom je namotivovali ke zlepšování se v ježdění. Tento závod byl opravdu malý. V Klubu jsme si rozdělili funkce jako organizátoři, rozhodčí apod., koupili jsme nějaké ceny a medaile a užili si s dětmi tento závod. Dalším rokem jsme se rozhodli udělat závod znovu. Nazvali jsme ho Junior Wake Contest. Tentokrát jsme již k závodění vyzvali děti nejen z našeho klubu. Za pomoci sponzorů jsme uspořádali závod, kterého se zúčastnilo přes 20 dětí. Naše závody měly velký úspěch. V dalších letech jsme v pořádání závodů pokračovali a neustále jsme je zdokonalovali. Hlásilo se nám více závodníků, získávali jsme větší podpory sponzorů, zařídili lepší ceny pro vítěze, dresy k závodění apod. Junior Wake Contest se tak stal velice oblíbeným závodem ve wakeboardingu a wakeskatingu.

Junior Wake Contest 2021

Freeride.cz WAKE
Další články autora

Další zajímavé články

Už za týden nás čeká otvíračka Wake Ejpovice!

Parto, je to tady! Příští sobotu 25.3. se v Ejpovicích roztočí vlek a zahájíme letošní sezónu. Zima není špatná, ale je čas jí hezky zamávat a začít si užívat u vody. Zjistili jsme pro tebe, jak otvíračka proběhne a co tě čeká a nemine, tak čti dál.