Německá partička se vydala na podzimní shred

Užívat teplo dokud to jde! Tak se rozhodla německá špička wakeu a vydali se na 10denní trip po své zemi.

Venku pomalu začíná být hnusně a nálada je už teď na bodu mrazu. To stejně neodradilo skupinu ve složení Anna Freyer, Felix Georgii, Dominik GührsNico Von Lerchenfeld a za kamerou Steffen Vollertod od jejich tripu po Německu. Začali ve Frankfurtu nad Mohanem a pak dalších 10 dní zabíjeli na každém street spotu co jim přišel pod ruku! Samozřejmě se dostalo i na některé wakeparky, které jsou jako třešnička na dortu. Jedná se tak o další edit, co by vám neměl uniknout.

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Banda z Hyperlite Wake a jejich SUNSET

Hyperlite Wakeboards nám přináší našlapaný třídílný vlog od jejich brazilské party! V ní jsou jména jako Nicolas Leduc, Daniel Castro, Luiz Batista nebo Pedro Caldas. Všem už je teď asi jasný, že to bude pecka, tak jdeme rovnou na věc.

OFF-SEASON: Rozhovor se Shaunem o výhodách balance boardu!

V dalším článku ze série OFF-SEASON si dáme rozhovor se Shaunem Wolfem. Kdo jiný by nám totiž měl něco říct o balance boardu než tenhle freestyler srdcem i duší!

Marko Gačić a jeho sezónní edit Border Control!

Marko Gačić celou sezónu na tajňáka makal na jeho sezónním editu Border Control a konečně ho máme tady! Za nás se jeho poctivá práce rozhodně vyplatila, tak se na samotný edit pojďme podívat.