Nenechte si ujít nové Rajdrs Kempy pro rok 2020!

Zajímají Vás prknové sporty, ale nevíte, kde začít? Nebo už víte, co a jak, ale ten prokletý trik ne a ne padnout? Přesně proto tady jsou Rajdrs Kempy! Na nich Vás skuteční rajdři naučí jezdit snad na každé desce co Vás napadne.

Rajdrs kemp je parta lidí, která prkny doslova žije. S 15 lety zkušeností a už třemi roky kempů, předávají své zkušenosti dál a pomáhají tak ostatním. Na výběr máte hned několik sportů, co můžete zkusit. Kluci Vás naučí jezdit na wakeboardu, kiteu, surfu, skateu a v zimě i na snowboardu. Moc dobře také ví, že to není jenom o ježdění, takže se můžete těšit i na pohodovou atmosféru a vedlejší aktivity.

Hned první wake kemp je skoro za rohem! Uskuteční se už od 2431. května ve wakeparku na Těrlicku. Těšit se můžete na pořádnou dávku ježdění a celou řadu doprovodného programu. 

Na kempu si najde to své úplný začátečník i profík, protože program je rozdělen a ke každému účastníkovi se přistupuje individuálně. Prostoru pro zlepšení bude rozhodně dost! Své skoky můžete trénovat na trampolíně, rovnováhu na slacklině nebo indo boardu a po véče v klidu s video coachingem.

Pokud se Vám tento čas zrovna nehodí, tak se určitě koukněte i na další temíny!

  • 24. - 31.5. Rajdrs Wake kemp Těrlicko
  • 14. - 21.6. Rajdrs Wake kemp Hradec Králové
  • 28.6. - 5.7. Wake&Kite Polsko
  • 16. - 23.8. Rajdrs Wake&Jóga kemp Těrlicko
  • 22.8. Rajdrs trik čelenč Těrlicko
  • 30.8. - 6.9. Wake&Kite Polsko
  • 24.9. - 1.10. - 8.10. Kite kemp Egypt
  • 20.10. - 20.12. Kite&Surf kemp Brazílie

Jestli Vás baví učit se nové věci a posouvat své hranice, tak je pro Vás tenhle kemp jako dělaný! Poznáš skvělou partu lidí, zajezdíš si a zažiješ nefalšovaný lifestyle Rajdrů. O kempech najdeš ještě víc informací na jejich webu a taky určitě čekuj sociální sítě.

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Kuba Zalejsky a Roman Dlauhý posílají WAKE CZECH Road Trippin' 2023

Kuba Zalejsky a Roman Dlauhý toho stihnuli minulé léto opravdu hodně! Během týdne objeli 5 wakeparků, několik akcí, měst a celé to navíc natáčeli. Z původně zamýšleného reelska se postupně záběry nahromadily tak, že se Kuba rozhodl z toho udělat film! Dostal název "WAKE CZECH Road Trippin' 2023", ty si ho už teď můžeš pustit a k tomu si přečíst krátký rozhovor.