Nenechte si ujít nové Rajdrs Kempy pro rok 2020!

Zajímají Vás prknové sporty, ale nevíte, kde začít? Nebo už víte, co a jak, ale ten prokletý trik ne a ne padnout? Přesně proto tady jsou Rajdrs Kempy! Na nich Vás skuteční rajdři naučí jezdit snad na každé desce co Vás napadne.

Rajdrs kemp je parta lidí, která prkny doslova žije. S 15 lety zkušeností a už třemi roky kempů, předávají své zkušenosti dál a pomáhají tak ostatním. Na výběr máte hned několik sportů, co můžete zkusit. Kluci Vás naučí jezdit na wakeboardu, kiteu, surfu, skateu a v zimě i na snowboardu. Moc dobře také ví, že to není jenom o ježdění, takže se můžete těšit i na pohodovou atmosféru a vedlejší aktivity.

Hned první wake kemp je skoro za rohem! Uskuteční se už od 2431. května ve wakeparku na Těrlicku. Těšit se můžete na pořádnou dávku ježdění a celou řadu doprovodného programu. 

Na kempu si najde to své úplný začátečník i profík, protože program je rozdělen a ke každému účastníkovi se přistupuje individuálně. Prostoru pro zlepšení bude rozhodně dost! Své skoky můžete trénovat na trampolíně, rovnováhu na slacklině nebo indo boardu a po véče v klidu s video coachingem.

Pokud se Vám tento čas zrovna nehodí, tak se určitě koukněte i na další temíny!

  • 24. - 31.5. Rajdrs Wake kemp Těrlicko
  • 14. - 21.6. Rajdrs Wake kemp Hradec Králové
  • 28.6. - 5.7. Wake&Kite Polsko
  • 16. - 23.8. Rajdrs Wake&Jóga kemp Těrlicko
  • 22.8. Rajdrs trik čelenč Těrlicko
  • 30.8. - 6.9. Wake&Kite Polsko
  • 24.9. - 1.10. - 8.10. Kite kemp Egypt
  • 20.10. - 20.12. Kite&Surf kemp Brazílie

Jestli Vás baví učit se nové věci a posouvat své hranice, tak je pro Vás tenhle kemp jako dělaný! Poznáš skvělou partu lidí, zajezdíš si a zažiješ nefalšovaný lifestyle Rajdrů. O kempech najdeš ještě víc informací na jejich webu a taky určitě čekuj sociální sítě.

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Dámský Liquid Force team zabíjí v jejich novém editu

Když dáte k sobě deset holek z Liquid Force teamu na trip po Austrálii, tak to přece nemůže dopadnout špatně a taky že nedopadlo. Vznikl z toho skvělý edit, na který se teď společně podíváme!

Už v sobotu nás čeká On-line premiéra dokumentu Wake Life!

Pokud jste o dokumentu Wake Life ještě nikdy neslyšeli, tak teď máte jedinečnou šanci to napravit. V sobotu totiž proběhne on-line premiéra tohoto filmu! V článku se podíváme na to, o čem tento snímek vůbec je a jak proběhly klubové premiéry po celém Česku.

Vylaď se na léto Tie&Dye kousky z naší merch kolekce

Deadline předobjednávek Freeride.cz merch kolekce SUPPORTING COMMUNITY se rychle blíží, čas máš jen do 31. května! Dneska ti ukážeme pár kousků z naší kolekce, které si zaslouží extra pozornost... Tie&Dye summer is coming!