Nic Leduc & Jesse Jarrett: Cruise Control

Už jste postřehli novu sérii od Hyperlite Wakeboards? Jestli ne tak se jmenuje Cruise Control a uvidíte v ní dva borce z Kanady – Nica Leduca & Jesseho Jarretta. Pojďme se společně podívat na jejich první dva edity.

V první epizodě Cruise Control si kluci zajezdili na soukromém vleku Planet Bayou. Tam dali dohromady dost zajímavý setup překážek a šlo se jezdit. Těšit se můžete na pořádné pecky na překážkách, a dokonce i na mini U-rampě co si v parku vytvořili.

Druhá epizoda je ve znamení streetu, ale na svoje si přijdou i milovníci parku. Nic s Jessem našli dost zajímavé winch spoty a po tom co na nich předvedli co umí, tak zavítali do The Ranch Wake Parku, kde v diktátu pokračovali.

Cruise Control Ep.1

Cruise Control Ep.2

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Kuba Zalejsky a Roman Dlauhý posílají WAKE CZECH Road Trippin' 2023

Kuba Zalejsky a Roman Dlauhý toho stihnuli minulé léto opravdu hodně! Během týdne objeli 5 wakeparků, několik akcí, měst a celé to navíc natáčeli. Z původně zamýšleného reelska se postupně záběry nahromadily tak, že se Kuba rozhodl z toho udělat film! Dostal název "WAKE CZECH Road Trippin' 2023", ty si ho už teď můžeš pustit a k tomu si přečíst krátký rozhovor.