Nic Leduc & Jesse Jarrett: Cruise Control

Už jste postřehli novu sérii od Hyperlite Wakeboards? Jestli ne tak se jmenuje Cruise Control a uvidíte v ní dva borce z Kanady – Nica Leduca & Jesseho Jarretta. Pojďme se společně podívat na jejich první dva edity.

V první epizodě Cruise Control si kluci zajezdili na soukromém vleku Planet Bayou. Tam dali dohromady dost zajímavý setup překážek a šlo se jezdit. Těšit se můžete na pořádné pecky na překážkách, a dokonce i na mini U-rampě co si v parku vytvořili.

Druhá epizoda je ve znamení streetu, ale na svoje si přijdou i milovníci parku. Nic s Jessem našli dost zajímavé winch spoty a po tom co na nich předvedli co umí, tak zavítali do The Ranch Wake Parku, kde v diktátu pokračovali.

Cruise Control Ep.1

Cruise Control Ep.2

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Banda z Hyperlite Wake a jejich SUNSET

Hyperlite Wakeboards nám přináší našlapaný třídílný vlog od jejich brazilské party! V ní jsou jména jako Nicolas Leduc, Daniel Castro, Luiz Batista nebo Pedro Caldas. Všem už je teď asi jasný, že to bude pecka, tak jdeme rovnou na věc.

OFF-SEASON: Rozhovor se Shaunem o výhodách balance boardu!

V dalším článku ze série OFF-SEASON si dáme rozhovor se Shaunem Wolfem. Kdo jiný by nám totiž měl něco říct o balance boardu než tenhle freestyler srdcem i duší!

Marko Gačić a jeho sezónní edit Border Control!

Marko Gačić celou sezónu na tajňáka makal na jeho sezónním editu Border Control a konečně ho máme tady! Za nás se jeho poctivá práce rozhodně vyplatila, tak se na samotný edit pojďme podívat.