Nic Leduc & Jesse Jarrett: Cruise Control

Už jste postřehli novu sérii od Hyperlite Wakeboards? Jestli ne tak se jmenuje Cruise Control a uvidíte v ní dva borce z Kanady – Nica Leduca & Jesseho Jarretta. Pojďme se společně podívat na jejich první dva edity.

V první epizodě Cruise Control si kluci zajezdili na soukromém vleku Planet Bayou. Tam dali dohromady dost zajímavý setup překážek a šlo se jezdit. Těšit se můžete na pořádné pecky na překážkách, a dokonce i na mini U-rampě co si v parku vytvořili.

Druhá epizoda je ve znamení streetu, ale na svoje si přijdou i milovníci parku. Nic s Jessem našli dost zajímavé winch spoty a po tom co na nich předvedli co umí, tak zavítali do The Ranch Wake Parku, kde v diktátu pokračovali.

Cruise Control Ep.1

Cruise Control Ep.2

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Uložte svůj neopren k zimnímu spánku

Neopren je velký kámoš, ale musíme se o něj starat, jinak nám za chvíli bude úplně k ničemu. To určitě nikdo z nás nechce, když už jsme za něj dali takový majlant. Co tedy můžeme na konci sezóny s neoprenem udělat?

Nesmysl, co všechno odjel 16letý Trent Stuckey za tento rok

Rok se nám chýlí ke konci, a tak se můžeme těšit na pořádnou nálož recap editů. První k nám dorazil od mlaďáka Trenta Stuckeyho, který to v tohle roce rozjel ve velkém!

Hyperlite má nového teamového jezdce

Zabiják ze sousedního Německa Dominik Gührs doplňuje už takhle nabitý line-up wakeového teamu značky Hyperlite. Tahle novinka samozřejmě nemohla přijít jen tak, a proto si pro nás Dom připravil krátký welcome edit.