Nic Leduc & Jesse Jarrett: Cruise Control

Už jste postřehli novu sérii od Hyperlite Wakeboards? Jestli ne tak se jmenuje Cruise Control a uvidíte v ní dva borce z Kanady – Nica Leduca & Jesseho Jarretta. Pojďme se společně podívat na jejich první dva edity.

V první epizodě Cruise Control si kluci zajezdili na soukromém vleku Planet Bayou. Tam dali dohromady dost zajímavý setup překážek a šlo se jezdit. Těšit se můžete na pořádné pecky na překážkách, a dokonce i na mini U-rampě co si v parku vytvořili.

Druhá epizoda je ve znamení streetu, ale na svoje si přijdou i milovníci parku. Nic s Jessem našli dost zajímavé winch spoty a po tom co na nich předvedli co umí, tak zavítali do The Ranch Wake Parku, kde v diktátu pokračovali.

Cruise Control Ep.1

Cruise Control Ep.2

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Dom Hernler si projel Salzburg v novém editu Sound of Wake

Dom Hernler má za sebou další úspěšný projekt RedBullem. Tentokrát si zajezdil v Salzburgu a dostal se tam i na hodně zajímavá místa. Těšit se tak můžete na dost povedené video, co se jen tak nevidí!

Blíží se nám letošní závody na Těrlu!

Příští víkend bude na Těrlické přehradě hodně veselo. Pojedou se tam totiž hned dva závody. Můžete se tak těšit na to nejlepší z českého wakeboardingu a wakeskatingu. Tuhle záležitost si nenechá nikdo z jezdců ujít a vy byste rozhodně taky neměli! Pojďme se podívat, co nás vlastně všechno čeká.

Dejte si stylový edit Still Juicin!

Po editu "Juicy July" z minulého roku následuje od dvojice Marc Fabisch & Philipp Burkhart edit "Still Juicin". Ten nás přenese do jejich domácího parku Wakeport v Německu. Ve videu se objeví i Nico Gogol a je rozhodně na co koukat. Kluci odvedli skvělou práci a vznikl tak parádní edit, který si teď můžeme společně vychutnat!