Nico von Lerchenfeld a COLOGNE FLOODS - VOL 2

Pro obyčejné smrtelníky noční můra, ale pro wakaře hotový ráj! Povodně se nedají moc brát na lehkou váhu, ale Nico von Lerchenfeld si v ní vyhrál na jedničku! Nový edit "Cologne floods" je pastva pro všechny streetové nadšence!

Nico von Lerchenfeld se svojí partou natočil nové video s názvem "Cologne floods". Video vzniklo během povodní v Kolíně nad Rýnem v dubnu, takže partě nehrálo moc do karet ani teplo. Počasí kolem nuly, zatopené město, ale finální výsledek za to rozhodně stojí! 
Rain falls.‎‎‎‎‎‎ㅤㅤ‎‎‎Rivers rise.ㅤㅤFloods come.

Ocenit se musí i skoro až umělecké podání editu a střihu, které je totálně on point. Všechno do sebe krásně zapadá a video si drží úroveň jak obtížností triků, tak lokací. Ve zkratce to je další povedený street edit s winchem, který by ti neměl uniknout!

Obdivoval a publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Wakeskate šílenství v podání dvou editů

Doháníme video resty a proto ti dneska přinášíme hned dva wakeskate edity! První se podíváme na edit Apricot Season – Dan Milstein z půlky dubna a jako druhý si přestavíme video Always Keen: Wakeskating in Kwazulu-Natal!

Wake Sport Park Česká Lípa roztočil kola

Další český areál, který hlásí zelenou je Wake sport park Česká Lípa. O víkendu jsme se tam byli podívat a přinášíme report o tom, jak to tam vypadá a jaké novinky nás čekají na letošní sezónu!

Odpal sezonu ve Wakeparku Jedovnice!

České vleky pomalu roztáčejí svá kola a pozadu není ani Wakeareál Jedovnice. Jak to tam vypadá a co chystají na letošní sezónu si ukážeme v dnešním článku.