Nová kolekce merche Unholy Series v prodeji!

Kupte si před Vánoci náš nový Unholy Series merch a proklamujte tak svoji víru v hory, sníh, vlny a jezera! Nemusíte se bát, Freeride ježíšek nosí parádní tríďa, mikiny a kulichy i těm nejzlobivějším boardriderům a boardriderkám. Obdarujte sebe a nebo bližní hadry nabitý ne/duchovnem, a podpořte tak online magazín Freeride.cz!

První část: Mrtvý bůh

“Bůh je mrtev“ slavně pravil německý filozof Friedrich Nietzsche. Následně si dotáhl vázaní a pokropil prašanem publikum. Tak nějak to, tuším, bylo. Psal se rok 1885 a osvícenství bylo na pořadu dne. S vědeckými objevy a pokrokem se mnoho lidských společenství nevyhnutelně vzdálilo od transcendentních entit, které dávají odpovědi na zapeklité otázky… jako třeba na otázku: „Jakej důvod potřebuju, abych mohl sousedovi prásknout šutrákem o kebuli a vzít si jeho nový rypadlo?“ Nebo na otázku: „Pane Arcibiskupe… když šáhnu pár chlapečkům na lulana, nějak to zameteme, ne?” Odpověď: „Je to vůle boží” dost zjednodušuje tahle komplexní životní rozhodnutí. Samozřejmě víra v cokoliv, či kohokoliv dává životu také naději, morální kompas a určitý punc smysluplna.

Druhá část: Oslava ateismu

Od chvíle, kdy Nietzsche zabil boha, je pro nás (v ateistické domovině) o dost těžší hledat v naší pozemské existenci smysl. Troufám si ale tvrdit, že na nás boardridery a boardriderky by byl Friedrich pyšný. Nietzsche tvrdí a ptá se: „Člověk je cosi, co má být překonáno. Co jste vykonali, aby byl překonán?!“ Členové komunity Freeride.cz mu můžou jednohlasně a s klidem odpovědět: „Šéfe, překonáváme tady ty nejsilnější přírodní živly, včetně gravitace… co ty na to?”. Našli jsme smysl tam venku, ve vodě, v prašanu, v ulicích. Zasvěcujeme životy hledání perfektní vlny, lajny, triku. Věříme něčemu, co nás převyšuje, a to doslova: hory, vlny, kickery, raily. Přesně tenhle typ ne/duchovna oslavuje naše nová Unholy Series parádního Freeride merche.

Třetí část: Výběr desátku

Resuscitujeme před Vánocema Unholy edicí boha! Masírujeme mu žebra a jemně mu pod knírek dýcháme z úst do úst. Šeptáme mu pod svatozář: “vstávej, sypej prašan, foukej, vzdouvej a poháněj vleky!” Koupí parádních triček a hoodies proklamujete svoji bezmeznou víru v boardriding. Koupí Unholy merche nakopnete apoštoly k akci. Patroni surfu, wejku, snowboardu a lyží vás v tomhle vymazleným merchi okamžitě poznají, a naservírují vám ty nejlepší podmínky na skluz! Zároveň nákupem podpoříte nás, partu z redakce online magazínu Freeride.cz, a my vám za odměnu budeme servírovat článek za článkem. Tak jak to děláme již od roku 2000!

Nejspíš vám ani nemusíme popisovat, jak vymazlený naše tríďa, mikiny a kulichy jsou. Designy kolekce Unholy Series vznikly z ruky našeho kamaráda, pražského grafika a ilustrátora Adama Bláhy, který se pod nickem Keke001 podílel na mnoha známých snb, skate a rap vizuálech například pro BiggBoss, Burton.cz, Vehicle, Temple Store, Grand Prix Beroun a další. Všechny trika a mikiny jsou UNISEX, takže ani boardriderky nepřijdou zkrátka!

Triko nebo mikinu můžeš doplnit kulichem s labelem FR, na výběr máš hned z několika barev:

Tak mazej na e-shop Merch4u a vyřeš Vánoce během pár kliknutí!

!!! Důležité info k doručení !!!

Tentokrát nejedeme formou předobjednávek jak tomu bylo u minulé kolekce Supporting Community, vše naskladňujeme a tedy budeme okamžitě odesílat. Expedovat zásilky začneme ve středu 15.12., tak aby je Ježíšek zvládl doručit do Vánoc. Nejzazší termín, kdy dokážeme garantovat na 100% doručení po stromeček, je ale pátek 17.12.! Další dny budeme dále odesílat, ale už nemůžeme zaručit, že zásilky dojdou včas do Štědrého dne.

Druhou variantou je osobní vyzvednutí na adrese Mlýnská 60/2, Praha 6 - opět od středy 15.12. každý všední den až do následující středy 22.12., a to vždy od 15 do 17 hodin. Prosíme, abyste pro jistotu zavolali na tel. číslo 777 671 036 předem. Děkujeme!

Další zajímavé články

Jarní návrat do Laaxu s Joeym van der Meerem

Máme tady další edit od brandu JIberish. Joey van der Meer nás vezme do Laaxu...

Luca Harrington se s tím na finále SuperUnknown 21 nemazal

Zase jedny pohyblivý obrázky z posledního finále SuperUnknown od Level 1...

Finley Melville Ives nás vezme na Mt. Hood

Na oregonský Mt. Hood nás dneska vezme mladá rampová krev v podobě Finley Melville Ivese...