Nová série Cable Carnival ukazuje wake trochu jinak!

Wakeboarding rozhodně není jenom o samotném ježdění. Hodně velkou roli tam hraje i samotná komunita a banda kamarádů kolem toho. Přesně to se povedlo zachytit v novém projektu Cable Carnival!

Proč vlastně jezdíme na wakeu? Když nad tím trochu zamyslíme, tak jezdit kolečka na kusu dřeva a druhé držet v ruce nedává moc smysl. Stejně nás to všechny neskutečně baví a nedokážeme přestat. Je to jako droga. Velkou roli v tom hraje právě naše wake rodina, bez které by to asi nikdo nedělal. Se svojí bandou trávíme celé léto a stejně nás nepřestanou bavit. Přesně to si dal za cíl přiblížit nový projekt bratří Peacocků Cable Carnival.

Ve zkratce si Ryan a Liam pozvali bandu kámošů z Anglie, kteří shodou okolností neskutečně zabíjejí na wakeu, a společně si šli užít 4 dny plné šílených výzev. Místo akce byl ověřený wake park Liquid Leisure Windsor. Rozhodně nečekejte nic klasického, prostě jde o to si co nejvíc užívat! Jasně, samozřejmě se to furt točí kolem wakeu, ale je to něco jiného než klasické ježdění nebo závody. Žádné nervy, jenom dobrá nálada a pár pomlácených šílenců!

První díl to ukazuje docela přesně. První výzva slalom zní docela nevinně, ale když si k tomu přidáte pořád se zvyšující rychlost, tak to už najednou taková prdel není! Na to se rovnou navázalo s jízdou čistě po nohách a tam se taky rychlostí a pády nešetřilo. 

Myself and Liam are so stoked on how Cable Carnival Season 1 has turned out. It's something fresh and exciting that the wakeboard scene has not seen before and really showcases just how much fun can be had at the cable park with friends. Sometimes wakeboarding isn't always about who can land the best tricks or put together the best run - it's about getting out there and enjoying your time on the water with friends. It turns out it's pretty damn entertaining to hear what goes on in the minds of the riders who are putting their bodies on the line too! What can be expected in the rest of Season 1? A whole load of crazy challenges, heavy slams and some pretty damn awkward interviews!!! We hope you all enjoy the rest of the first season and we look forward to creating something far bigger and better next year!
Ryan Peacock

Celkově si myslím, že podobné akce jsou naprosto skvělý! Někdy je prostě potřeba dělat hovadiny a užívat si s partou. Jestli jste ready na něco trochu jiného a uvolněného, tak je Cable Carnival ideální série. Právě je venku první díl a další by měly vycházet každé pondělí, takže se máme rozhodně na co těšit.

RIDERS: Alfie Constable, Billy Palmer Cooper, Cain Hamilton, Craig Smart, Dan Baerselman, Jack Constable, Kieran Owens, Liam Peacock, Max Cuckney, Nick Davies, Rocco Burbidge, Ryan Peacock, Stefan Neale, Woodboy

Sledujte Cable Carneval na sockách

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Kuba Zalejsky a Roman Dlauhý posílají WAKE CZECH Road Trippin' 2023

Kuba Zalejsky a Roman Dlauhý toho stihnuli minulé léto opravdu hodně! Během týdne objeli 5 wakeparků, několik akcí, měst a celé to navíc natáčeli. Z původně zamýšleného reelska se postupně záběry nahromadily tak, že se Kuba rozhodl z toho udělat film! Dostal název "WAKE CZECH Road Trippin' 2023", ty si ho už teď můžeš pustit a k tomu si přečíst krátký rozhovor.