Odešel otec vodního lyžování a wakeboardingu Bruno Rixen

Smutná zpráva obletěla celý svět wakeboardingu. Zemřel jeden z průkopníků našeho milovaného sportu. Muž, díky kterému můžeme celé léto trávit na vleku a díky kterému známe wakeboarding takový, jaký je.

Bruno Rixen zasvětil celý svůj život vodnímu lyžování a wakeboardingu. Právě on je ten, který vymyslel, postavil a testoval první vleky. Snažil se tyto sporty udělat co nejdostupnější a představit je co nejvíce lidem a taky se mu to podařilo. V dnešní době existuje více než 300 velkých vleků, které hrdě nosí jméno Rixen Cableways. Bohužel ani legendy jako je on nemůžou žít věčně. Nezbývá nám nic jiného než na Bruna Rixena vzpomínat jako na muže, díky kterému můžeme dělat sport, co milujeme! Děkujeme za všechno!

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Liam Brearly je nové žlízko v ohni Liquid Force

Liam Brearly se stal zaslouženě novým členem světového Liquid Force teamu! Nebylo by to správné uvítání bez pořádného welcome editu, tak se na něj pojďme podívat.

Pedro Caldas ničí UK wakeparky v editu "Cream Tea”

Pedro Caldas má na svědomí další vraždu. Tentokrát zabíjel v jeho novém editu "Cream Tea” - a Dave AV joint od Hyperlite Wakeboards. Pedro si tentokrát zajezdil ve třech anglických wakeparcích a právem získal novou přezdívku “The Brazilian Cowboy”!

Mikayo Mundy a jeho Fancy Footwork

Mikayo Mundy vydává nový edit s názvem Fancy Footwork. Do něho nasázel všechny klipy, co se mu povedlo natočit ještě před tím, než si šel od doktorů opravit rameno. Čekají na nás krásné tři minuty pure wakeboardingu, tak se na to pojďme podívat!