Odpal sezonu ve Wakeparku Jedovnice!

České vleky pomalu roztáčejí svá kola a pozadu není ani Wakeareál Jedovnice. Jak to tam vypadá a co chystají na letošní sezónu si ukážeme v dnešním článku.

Areál v jihomoravských Jedovnicích je otevřený! Pro některé je možná vlek méně známý, ale pro místňáky je to místo se srdcem a skvělou atmosférou. Navíc se na vleku na nic nečekalo a už teď si tam můžeš každý den zajezdit. Najdeš tam jeden dvousloupý vlek obklopený krásnou přírodou, kde si to své najde úplně každý.

V tuto chvíli ještě na vodě překážky nenajdeš, protože se čeká na víc vody. Máme ale zprávy o tom, že do půlky června budou na vodě obě překážky. Můžeme se tak těšit na kicker a dlouhou bednu. Což je ideální setup pro začátečníky, ale vyřádí se na nich i profík, který chce vypilovat všechny svoje triky! Další novinkou je možnost zapůjčení paddleboardů a za příplatek můžeš mít z ježdení památku v podobě videa z dronu.

Zatím co se na vlek připravují překážky, tak je skvělá příležitost oprášit wakeskate nebo zkusit hydrofoil. Ten si můžeš půjčit dokud nejsou na vodě překážky po předchozí domluvě. Hydrofoil si v poslední době oblíbilo dost lidí a není čemu se divit! Pokud tě to někdy lákalo zkusit, tak teď máš ideální příležitost. Další možnost bude i o víkendu 28-30. května, kdy se bude v areálu na hydrofil konat přímo akce. Čekají tě i testovačky prken a další akce, tak to sleduj ať ti nic neuteče!

Krom wakeu si můžeš v Jedovnicích užít i kolo na sigletrailech Moravský kras nebo si půjčit koloběžku a projet si okolní přírodu. Další sporty jako minigolf nebo beach volejbal si užiješ v kempu Olšovec, který je hned vedle vleku. Nudit se tam rozhodně nebudeš a když ti vyhládne, tak máš jistou v místí hospodě, kde tě nakrmí od rána až do večera. Najdeš tam i všechno možné k pití, takže při návštěvě nemusíš nic řešit a všechno si zajistíš tam. Pokud tě o areálu zajímá víc, tak se nezapomeň podívat do naší mapy wakeparků, kde najdeš všechno potřebné.

Jedovnice jsou ideální areál pro zahájení sezóny, kde si to užiješ jak na vodě, tak i mimo vlek. Pokud si do areálu půjdeš zajezdit, tak nezapomeň na rezervaci vleku v systému nebo po telefonu (+420 702 374 002). To je z našeho pilotního reportu na Jedovnice všechno a vidíme se na vodě!

Vyslal na web

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Riders Meeting jde v neděli online!

Riders Meeting THE MOVIE má za sebou 4 vydařené premiéry a už tento víkend půjde online! Internetová premiéra proběhne v neděli 9. 6. ve 20h večer na YouTube kanálu Freeride.cz. Celý nejnovější český wake film si tak budeš moct pustit z klidu tvého gauče. Takže to můžou dohnat všichni, co to ještě nestihli nebo si můžeš znovu pustit tvojí oblíbenou část!