Odpal sezonu ve Wakeparku Jedovnice!

České vleky pomalu roztáčejí svá kola a pozadu není ani Wakeareál Jedovnice. Jak to tam vypadá a co chystají na letošní sezónu si ukážeme v dnešním článku.

Areál v jihomoravských Jedovnicích je otevřený! Pro některé je možná vlek méně známý, ale pro místňáky je to místo se srdcem a skvělou atmosférou. Navíc se na vleku na nic nečekalo a už teď si tam můžeš každý den zajezdit. Najdeš tam jeden dvousloupý vlek obklopený krásnou přírodou, kde si to své najde úplně každý.

V tuto chvíli ještě na vodě překážky nenajdeš, protože se čeká na víc vody. Máme ale zprávy o tom, že do půlky června budou na vodě obě překážky. Můžeme se tak těšit na kicker a dlouhou bednu. Což je ideální setup pro začátečníky, ale vyřádí se na nich i profík, který chce vypilovat všechny svoje triky! Další novinkou je možnost zapůjčení paddleboardů a za příplatek můžeš mít z ježdení památku v podobě videa z dronu.

Zatím co se na vlek připravují překážky, tak je skvělá příležitost oprášit wakeskate nebo zkusit hydrofoil. Ten si můžeš půjčit dokud nejsou na vodě překážky po předchozí domluvě. Hydrofoil si v poslední době oblíbilo dost lidí a není čemu se divit! Pokud tě to někdy lákalo zkusit, tak teď máš ideální příležitost. Další možnost bude i o víkendu 28-30. května, kdy se bude v areálu na hydrofil konat přímo akce. Čekají tě i testovačky prken a další akce, tak to sleduj ať ti nic neuteče!

Krom wakeu si můžeš v Jedovnicích užít i kolo na sigletrailech Moravský kras nebo si půjčit koloběžku a projet si okolní přírodu. Další sporty jako minigolf nebo beach volejbal si užiješ v kempu Olšovec, který je hned vedle vleku. Nudit se tam rozhodně nebudeš a když ti vyhládne, tak máš jistou v místí hospodě, kde tě nakrmí od rána až do večera. Najdeš tam i všechno možné k pití, takže při návštěvě nemusíš nic řešit a všechno si zajistíš tam. Pokud tě o areálu zajímá víc, tak se nezapomeň podívat do naší mapy wakeparků, kde najdeš všechno potřebné.

Jedovnice jsou ideální areál pro zahájení sezóny, kde si to užiješ jak na vodě, tak i mimo vlek. Pokud si do areálu půjdeš zajezdit, tak nezapomeň na rezervaci vleku v systému nebo po telefonu (+420 702 374 002). To je z našeho pilotního reportu na Jedovnice všechno a vidíme se na vodě!

Vyslal na web

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Ohlédnutí za závodem JWT na Těrlu a info o poslední zastávce na Merkuru

Máme za sebou druhou zastávku Junior Wake Tour, která se tentokrát uskutečnila ve Ski & Wake Parku Těrlicko. Celý den byl ve znamení dobré nálady, ježdění a samozřejmě závodění! Co všechno se v sobotu na Těrlu stalo si připomeneme v dnešním článku a řekneme si na co se těšit na poslední zastávce ve Wakeparku Merkur.

Report ze závodu JWT ve WakePortu a pozvánka na Těrlo!

První zastávka Junior Wake Tour je úspěšně za námi! Pojďme se podívat na to, jak závod proběhl, fotogalerii a kdo si odveze první body do celé série. Další zastávka Tour nás čeká již tuto sobotu na Těrlicku, tak se rovnou i podíváme na to, co nás bude čekat!

Čeká nás BejkRoll Challenge 2021 & WakeGang NightRide

Další zajímavá akce klepe na dveře! Příští sobotu se pojede druhý ročník BejkRoll Challenge 2021 a letos přibude i noční ježdění WakeGang NightRide! Všechno, co potřebuješ vědět se dozvíš v našem článku.