Odstartuj sezónu na kempu s Peacock Brothers!

Začátek sezóny nebude jenom o otvíračkách, ale rychle se na nás řítí i zajímavý kemp od bráchů Peacocků. Co si budeme, Česko není úplně wakeboardová velmoc, a proto nám dělá o to větší radost, že se podařila domluvit tahle akce! Nejenom, že si kulkami můžeš přijet pokecat, ale dokonce se můžeš přihlásit na jejich kemp, kde tě zasypou jejich radami a tipy. My jsme si pro tebe připravili info k akci.

Sezóna je tady a před námi je klasické oprášení všech triků, co jsme ještě minulý rok dávali s prstem v nose. Všichni moc dobře víme, jak to je... Na začátku to jde ztuha a progres moc velký není. Pokud to máš podobně, tak by tě mohl nakopnout kemp od Peacock Brothers, který je přímo s tímhle účelem pořádaný. Ten se uskuteční již 13.-14. května ve Wake Merkur. 

Kdyby náhodou někdo nevěděl, kdo bráchové jsou, tak oba jsou profi jezdci z Anglie. Za svou kariéru oba posbírali celou řadu úspěchů a vyhrávali co se dalo. Neskočili ale jenom u ježdění, protože mají hodně blízko i k natáčení editů, focení, pořádaní kempů a trénování. Rozhodně se tak není potřeba bát, že by se o tebe starali nějaká jelita. 

Kemp jako takový se uskuteční od soboty 13. května do neděle 14. května. V těchto dvou dnech je cílem posunout ježdění účastníků a zároveň je nasměrovat správným směrem do zbytku nové sezóny.  Na kemp se můžou hlásit jezdci všech úrovní od úplných začátečníků až po ostřílené frajery. Jediné, co by to chtělo je umět anglicky, jinak si s kulkami moc nepokecáte. Ale všechno se dá nějak řešit.

Peacock Brothers

Celá tahle sranda vyjde na 6500 Kč. V ceně dostaneš samozřejmě vstup do areálu, ježdění na víkendjídlo od snídaně po večeři, ale hlavně pozornost a cenné rady kluků. Tréninek začne stanovením cílů a pak samotný trénink bude rozdělený do dvou bloků každý den. Účastnící budou navíc rozděleni do dvou skupin, aby byl prostor sledovat všechny do posledního detailu. Třešničkou na dortu pak budou fotky, které ti celou akci budou připomínat. Jediné, co si budeš muset zařídit sám je spaní, ale to nebude problém.

Léto se blíží rychleji, než se nám může zdát, takže pokud to chceš rozjet ve velkým už od začátku, tak moc dlouho neotálej a přihlas se. Přihlásit se můžeš přes tento formulář a rozhodně se vyplatí sledovat i Facebook událost akce. Bráchové ti ochotně pomůžou s čímkoliv, co na wakeu řešíš. Ať už jde o objetí vleku, první překážku, pokročilé airtricky nebo třeba styl a kreativita na vodě.

Pokud by ti tohle nestačilo, tak Peacock Brothers budou na Merkuru už o dva dny dřív na kurzu instruktorů (11.5.-14.5.).  Takže pokud tě to táhne i tímto směrem, tak můžeš od bráchů nabrat ještě víc informací tam. Kluci budou mít kurz po palcem a budou sdílet svoje zkušenosti, rady a tipy. Víc informací o tomto kurzu najdeš na FB události nebo se můžeš poptat na info@wjs.cz nebo kemp@wakemerkur.cz.

Vymrskl na klávesách

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Podpoř FREERIDE.CZ zakoupením nového merche!

Po dvou letech přinášíme novou kolekci FREERIDE.CZ MERCHE! Ten si můžete objednávat v již spuštěném předprodeji až do neděle 26.11. 2023 a my garantujeme, že vám ho domů doručíme do Vánoc! Nákupem podpoříte 100% fungování magazínu a my díky toho budeme i do budoucna vytvářet kvalitní obsah ze světa akčních sportů!