On-line závod E-FISE Montpellier jde do finálového kola

On-line závody E-FISE Montpellier se blíží ke konci. Už známe kvalifikační jezdce, které teď čeká natočit druhé soutěžní video. Z toho se pak rozhodne o úplném vítězi celé akce.

Napříč všem disciplínám má E-FISE na kontě už 200,000 hlasů. Právě hlasy lidí a porota rozhodla o tom, kdo ze soutěžících postoupí do dalšího kola. Tyto body se sčítali až do maximálního skóre 100 bodů. Z kategorie Wakeboard Men postoupilo 8 jezdců a z Wakeboard Women 4. Stejně to pak bylo i u amatérské kategorie. Z prvního místa za muže šel NADAL CléMent (FRA) s 93.07/100 body a za ženy JULIA Rick (GER) 93.3/100. Kompletní výsledky najdete na stránkách závodů.

Nám už nezbývá nic jiného, než počkat na další nálož videí! Zatím si alespoň můžeme pustit sestřih toho nejlepšího z jednotlivých kategorií.

Wakeboard Men Qualifiers

Wakeboard Women Qualifiers

Wakeboard Amateur Qualifiers

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Kryštof Wlosok posílá edit Lost Tapes z Těrlicka

Máme tady nové video od těrlické střely Kryštofa Wlosoka! Edit dostal název "Lost Tapes" (hádej proč) a při téhle příležitosti jsme Kryštofa hned lehce vyzpovídali.

Spicy servíruje pikantní sérii Wax My Chilli Show!

Dneska máme na talíři celou sérii editů z kuchyně party Spicy jménem Wax My Chilli Show! Těšit se můžeš na hodně vostrý edity okořeněné o slušnou dávku livestyle záběrů! V hlavní roli se představí Pedro Caldas, Enzo Asseraf, Mik Nieuwenhoff a další.

Chytré sportovní hodinky Amazfit T‑Rex Pro vás podrží při jakékoliv akci

Snowboarding, freeskiing, surfing nebo kiteboarding jsou sporty často se odehrávající v nehostinných přírodních podmínkách, a proto je fajn mít u sebe něco, na co se dá spolehnout. V tom vám mohou pomoci nové chytré sportovní hodinky Amazfit T-Rex Pro, které vám díky svým přednostem zajistí, že se z hor nebo z vody vždy budete vracet s vědomím dobře změřeného sportovního výkonu.