On-line závod E-FISE Montpellier jde do finálového kola

On-line závody E-FISE Montpellier se blíží ke konci. Už známe kvalifikační jezdce, které teď čeká natočit druhé soutěžní video. Z toho se pak rozhodne o úplném vítězi celé akce.

Napříč všem disciplínám má E-FISE na kontě už 200,000 hlasů. Právě hlasy lidí a porota rozhodla o tom, kdo ze soutěžících postoupí do dalšího kola. Tyto body se sčítali až do maximálního skóre 100 bodů. Z kategorie Wakeboard Men postoupilo 8 jezdců a z Wakeboard Women 4. Stejně to pak bylo i u amatérské kategorie. Z prvního místa za muže šel NADAL CléMent (FRA) s 93.07/100 body a za ženy JULIA Rick (GER) 93.3/100. Kompletní výsledky najdete na stránkách závodů.

Nám už nezbývá nic jiného, než počkat na další nálož videí! Zatím si alespoň můžeme pustit sestřih toho nejlepšího z jednotlivých kategorií.

Wakeboard Men Qualifiers

Wakeboard Women Qualifiers

Wakeboard Amateur Qualifiers

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Máme tu další "socially distant" závod - The Liquid Lockdown!

Rok 2020 nebyl pro závody vůbec přívětivý, a proto jsme rádi za každou akci, která se povede uspořádat. Špatná doba to je i pro celosvětově známý závod Plastic Playground. Ten se nakonec proměnil alespoň v Liquid Lockdown, který se uskutečnil v anglickém Liquid Leisure, tak se pojďme na akci společně podívat.

E-FISE Montpellier zná své vítěze!

On-line závody E-FISE Montpellier jsou úspěšně za námi. Celá akce vznikla za nepříznivé doby, ale i tak díky ní vznikla celá řada krátkých editů, které posouvají wakeboarding do jiného vesmíru! Pojďme se podívat na ty videa, která autorům závody vyhrály.

Recap závodu Red Bull Double or Nothing

Red Bull Double or Nothing je neobyčejný závod, který se vrací skoro po 10 letech! Není to ale klasický závod jaký moc dobře všichni známe. Jde hlavně o posouvání wakeu dopředu, a to se rozhodně povedlo!