Otevření Cable Wake Parku Hradec Králové už v pátek!

Kolečko otvíraček se nám pomalu uzavírá a v Česku už se točí kolotočů několik. Tento víkend se otevře další z nich, a to Cable Wake Park Hradec Králové! Začne se jezdit už v pátek a sklouznout se budeš moct přes celý víkend až do pondělí. Máme pro tebe kompletní informace, tak čti dál.

Nemá cenu chodit kolem horké kaše, tak pojďme rovnou na data. První nadšenci se svezou v pátek 5. 5. od 15:00 do 20:00. Pojede se smaozřejmě i o víkendu 6.-7. 5. a to oba dny od 10:00 do 20:00. A díky svátku si to protáhneme až do pondělí, kdy se pojede od 10:00 do 19:00.

Co se týče zázemí vleku, tak tam se můžeš těšit na všechno co znáš a něco navíc. Klasicky bude otevřená půjčovna, bar s kuchyní a točit se bude velký i malý vlek. Na vodě je stejný setup překážek, co byl na konci minulé sezóny, takže o zábavu bude taky postaráno. Pokud by tě zajímal ceník vleku a půjčovny, tak ten najdeš na jejich webu.

Co se týká novinek, tak se můžeš těšit na prodlouženou otvíračku kuchyně, která nově bude vařit o víkendu až do 21:30, takže si dáš v klidu jídlo i po posledním kolečku na vodě. No a abychom tě trochu navnadili, tak tady je pár vybraných jídel z nového jídelníčku. Dát si budeš moct třeba wake sekanou, slané palačinky s kachním masem, salát s kozím sýrem a červenou řepou nebo v nabídce najdeš několik druhů pizzy!

Co taky bude nově platit je rozdělení parkoviště na kempovací část a část čistě na parkování. Takže pokud budeš chtít přespat, tak rovnou zajeď na spodní parkoviště, kde to funguje stejně jako minulý rok a pokud ti stačí parkovat, tak je pro tebe to horní.

Další vylepšení, které se ještě nestihly zapracovat, ale maká se na nich je třeba nová chill zóna. Tam pak najdeš velké pytle na posezení a další detaily, které tě hodí do totálního zenu. Další novinkou je rozšířené posezení o velkou místnost uvnitř hlavní budovy, kam si budeš moct sednout nebo se třeba schovat, když bude ošklivo a pergola nebude stačit. V areálu také vyroste skatespot s minirampou! To rozhodně potěší všechny nadšence do koleček. No a jestli tě zajímá, jak bude otevřeno dál v květnu, tak to jsem pro tebe taky zjistili.

Otvírací doba - květen

vlek + půjčovna

  • pátek 15:00-20:00
  • sobota 10:00-20:00
  • neděle 10:00-19:00

kuchyň/bar

  • pátek 15:00–21:30/22.00
  • sobota 9:30–21:30/22.00
  • neděle 9:30–20:00

To je od nás o otvíračce vše a doufám, že se o víkendu vidíme na vodě!

pisálek

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

RedBull WAKEDUEL se jede už za týden!

Další ročník našlápnutého závodu RedBull Wakeduel klepe na dveře! Historie se bude psát už za týden v termínu od 8. června do 11. června, tak si to zapiš. Čeká nás totiž souboj těch nejlepších z nejlepších na jednom z (překvapivě) nejlepších vleků vůbec, tak si pojďme říct, jak to celé bude vypadat.