Otvíračka Wakeparku Chomutov proběhne už tuto sobotu!

Nová sezóna je tady a s ní se roztáčí další vlek v Česku! Jedná se Wakepark Chomutov a my jsme pro tebe zjistili bližší informace, jak tahle akce bude probíhat.

Kdo stejně jako my odpočítával, jakmile se roztočí první vleky, se může radovat! Sklouznout se budeš moct už tuto sobotu 2.4. na vleku v Chomutově, a to od 14h do 19h. K dispozici bude jak velký vlek, tak i ten malý. Pozadu v Chomutově nejsou ani s překážkami. Na vodě totiž najdeš všechny, na které jsi byl z minulé sezóny zvyklý. Prostor tak bude na to pořádně si zalítat na kickerech, vyblbnout se na funboxu nebo se na pohodu sklouznout po duze a boxu. Tahle paráda tě navíc nebude stát ani korunu, protože na otvíračce bude ježdění zdarma!

Počasí nám sice moc do karet nehraje a bude to spíš pro otužilejší jedince, ale přesně od toho máme všichni neopreny! Kdo ho nemá, ten si ho bude moct půjčit, protože k dispozici bude i půjčovna a komu by i tohle bylo málo, tak si bude moct zkusit desky z testovačky. Zajezdit si budeš moct na deskách od Liquid Force a Goodboards. Chybět nebude ani soutěž a něco malého z občerstvení na baru.

MČR 2021

Co nás čeká nového a jaký bude provoz dál?

V této sezóně se můžeš těšit na nové gastro a budovu s půjčovnou. Tam už se dodělávají poslední detaily, aby bylo všechno na léto ready! Co určitě zaujme každého fajnšmekra do skluzu po vodě je informace, že se dočkáme nové překážky od UNITU. Zatím nemůžeme prozradit moc, ale drobeček to není, tak se máš na co těšit!

Otvíračka po otvíračce bude vypadat tak, že se pojedou všechny další víkendy v dubnu. Pokud se navíc zlepší počasí, tak se občas vlek roztočí i v týdnu. Dopředu se to přesně nedá říct, takže nejaktuálnější info najdeš hlavně na sockách wakeparku (Facebook, Instagram) . V létě bude také v areálu fungovat wake škola pro děti od 7 do 15 let. Ta bude probíhat každou sobotu a začne 7.5.2022. Pro víc informací případně koukni sem.

Poslem dobrých zpráv je

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články