Pedro Caldas dává s winchem v Amazonce!

Pedro Caldas dal dohromady s RedBullem další edit a je to opět skvělý! Z minulého videa z opuštěného koupaliště se přesouváme do deštného pralesa kolem Amazonky a vesničky plné vodních kanálů. Těšit se tam můžeš na krásnou přírodu, zajímavé lokace, ale hlavně nesmyslný wakeboarding v podání Pedra.

Nový edit nese jméno "De Férias com o Wake" (Na dovolené s wake) a rozhodně od něj nečekej nudu na pláži a odpočinek. Celé 7minutové video je totiž narvané akcí. Většina videa se natáčela ve vesnici Afuá a na blízkém ostrově Marajó kousek od Amazonky. Místní lokace totiž nabízí řadu vodních kanálů, lodiček a mostů, takže je jako stvořená pro winch a wake. Ve videu se Pedro vyřádil jak na "railech" což byly většinou místní lodičky nebo zábradlí u můstků, ale došlo i na pořádný kicker. Na tom padl i první Double front roll s winchem! Za to klobouček, protože tenhle trik je nesmysl už v parku natož ho dělat s winchem, kde je všechno pokaždé jinak.

© Red Bull Content Pool 

Edit jako takový si určitě taky zaslouží jenom chválu. S RedBulláckým videm těžko uděláš chybu a tady se to opět potvrzuje. Zkrátka tohle by ti nemělo utéct, tak klikej na video a užij si několik minut dovolené v podání Pedra!

Na léto se těší

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Riders Meeting jde v neděli online!

Riders Meeting THE MOVIE má za sebou 4 vydařené premiéry a už tento víkend půjde online! Internetová premiéra proběhne v neděli 9. 6. ve 20h večer na YouTube kanálu Freeride.cz. Celý nejnovější český wake film si tak budeš moct pustit z klidu tvého gauče. Takže to můžou dohnat všichni, co to ještě nestihli nebo si můžeš znovu pustit tvojí oblíbenou část!