Pedro Caldas si splnil sen ve vodním parku!

Všichni máme své sny a je skvělý, když se nám je povede odškrtávat! Přesně to se povedlo brazilskému Pedru Caldasovi, když se projel v uzavřeném vodním parku Beach Park. RedBull tak znovu ukazuje, že jedinečné projekty prostě umí na jedničku!

Pedro Caldas jezdí jednoznačně první třídu. Proto není divu, že si ho vzala pod křídla jedna z nejznámějších freestyle značek RedBull. Takový sponzoring od RedBullu má spoustu výhod. Jako jednu z těch největších ale vidím v jejich jedinečných projektech. Přesně toho využil Pedro a je z toho další skvost!

Marcelo Maragni/Red Bull Content Pool Pedro Caldas 2020 Beach Park Ride

Dovolím si mluvit za všechny, když řeknu, že všichni wakeaři mají jisté postižení, s kterým si představují jezdit na každé louži co vidí. Jedno z takových míst, kde to ale napadne snad každého je bazén nebo vodní park. Přece jenom sjet si nějaký tobogán zní prostě skvěle! Podle slov Pedra to ale také nebyla samá pohoda.

Marcelo Maragni/Red Bull Content Pool Pedro Caldas 2020 Beach Park Ride

Sice měl pro sebe celý areál Beach Parku, ale v tobogánech není tolik vody, kolik by si představoval. Proto nějaké zatáčení najednou není tak jednoduché. Stejně se s tím ale popral a je to skvělý! Další věc, co na videu cením, je množství různých překážek, co byl tým schopný najít. Rozhodně RedBull a Pedro opět dokazují své kvality a tohle video hodnotím jako velkou pecku! Víc takových prosím.

Marcelo Maragni/Red Bull Content Pool | Pedro Caldas 2020 Beach Park Ride

Pokud umíte portugalsky nebo máte zrovna u sebe slovník, tak doporučuji přečíst i článek na brazilském RedBullu, kde najdete i slibované celé video!

Marcelo Maragni/Red Bull Content Pool | Pedro Caldas 2020 Beach Park Ride

S respektem publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Slingshot France představuje svůj team!

Slingshot už je dlouho jedna z velkých světových wake značek. Teď se do toho ale obuli ještě víc a ukazují první edit SLINGSHOT GLOBAL, kde představují svůj našlapaný francouzský team.

Banda z Hyperlite Wake a jejich SUNSET

Hyperlite Wakeboards nám přináší našlapaný třídílný vlog od jejich brazilské party! V ní jsou jména jako Nicolas Leduc, Daniel Castro, Luiz Batista nebo Pedro Caldas. Všem už je teď asi jasný, že to bude pecka, tak jdeme rovnou na věc.

OFF-SEASON: Rozhovor se Shaunem o výhodách balance boardu!

V dalším článku ze série OFF-SEASON si dáme rozhovor se Shaunem Wolfem. Kdo jiný by nám totiž měl něco říct o balance boardu než tenhle freestyler srdcem i duší!