Pedro Caldas si splnil sen ve vodním parku!

Všichni máme své sny a je skvělý, když se nám je povede odškrtávat! Přesně to se povedlo brazilskému Pedru Caldasovi, když se projel v uzavřeném vodním parku Beach Park. RedBull tak znovu ukazuje, že jedinečné projekty prostě umí na jedničku!

Pedro Caldas jezdí jednoznačně první třídu. Proto není divu, že si ho vzala pod křídla jedna z nejznámějších freestyle značek RedBull. Takový sponzoring od RedBullu má spoustu výhod. Jako jednu z těch největších ale vidím v jejich jedinečných projektech. Přesně toho využil Pedro a je z toho další skvost!

Marcelo Maragni/Red Bull Content Pool Pedro Caldas 2020 Beach Park Ride

Dovolím si mluvit za všechny, když řeknu, že všichni wakeaři mají jisté postižení, s kterým si představují jezdit na každé louži co vidí. Jedno z takových míst, kde to ale napadne snad každého je bazén nebo vodní park. Přece jenom sjet si nějaký tobogán zní prostě skvěle! Podle slov Pedra to ale také nebyla samá pohoda.

Marcelo Maragni/Red Bull Content Pool Pedro Caldas 2020 Beach Park Ride

Sice měl pro sebe celý areál Beach Parku, ale v tobogánech není tolik vody, kolik by si představoval. Proto nějaké zatáčení najednou není tak jednoduché. Stejně se s tím ale popral a je to skvělý! Další věc, co na videu cením, je množství různých překážek, co byl tým schopný najít. Rozhodně RedBull a Pedro opět dokazují své kvality a tohle video hodnotím jako velkou pecku! Víc takových prosím.

Marcelo Maragni/Red Bull Content Pool | Pedro Caldas 2020 Beach Park Ride

Pokud umíte portugalsky nebo máte zrovna u sebe slovník, tak doporučuji přečíst i článek na brazilském RedBullu, kde najdete i slibované celé video!

Marcelo Maragni/Red Bull Content Pool | Pedro Caldas 2020 Beach Park Ride

S respektem publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

O víkendu přijedou na Wake Port Peacock Brothers!

Máme tady další možnost si zatrénovat a zajezdit si s Peacock Brothers v Česku! Tentokrát kluci pořádají svůj Progression Camp ve Wake Portu a to už tento prodloužený víkend. Vše vypukne v pátek 17. 5. od 16h a kemp bude končit v neděli 19. 5. v 18h. Ještě zbývá několik volných míst, tak na nic nečekej!

Tento víkend nás čekají poslední dvě premiéry filmu Riders Meeting

Máš poslední dvě šance se podívat na nejnovější český wake film na plátně! První příležitost bude v pátek 10. 5. na Wake Portu a druhá hned den potom v sobotu 11. 5. ve Wake Merkur. V dnešním článku shrneme všechny důležité informace.

Dlouho očekávaný závod LANGENFELD OPEN 2024 se jede už tuto sobotu!

LANGENFELD OPEN je jeden z těch závodů, který si nenechá ujít nikdo z nejlepších wake jezdců. Není se čemu divit, když krom prize money $15,000 se jede i o velkou prestiž na jednom z nejzajímavějších setupů roku! Závod nás čeká už tuhle sobotu 4. 5. a my pro tebe máme všechny důležité informace i s odkazem na livestream.