Pozvánka na SNOWBOARD ZEZULA SUMMER OPENING 2019

Léto je skoro tady a s ním i akce SUMMER OPENING na prodejně SNOWBOARD ZEZULA v Brně! Zapiš si do diáře 15. května od 16 hodin. Bude to jako vždycky pořádná jízda!

Předpověď masivního vlnobití hlášena v Brně na Palackého třídě 170 ve SNOWBOARD ZEZULA, kde se bude 15. května od 16 hodin vzduchem linout vůně tátovýho WDčka od sakramentsky dobře promazaných koleček skejtů, který se potočí ještě rychleji než kolotoče v Zaječí. Štětce a fantazie všech nadšených hippíků vezmou látku do rukou a vytvoří ojedinělé kusy oblečení, jako to dělávaly květinové děti na Woodstocku. Trendsetteři současnosti z budoucnosti nastudují trendy letošního léta od předních modních značek jako Vansace nebo Horsefeciaga. Nebude chybět ani kvalitní zábava v podání známého speakera Luboše. Boček při přehrabování štendrů s plavkama ti rozvrtí DJ Mehdi svýma gramcema až po okraj naloženýma Beastie Boys a Wu-​Tangem! SNOWBOARD ZEZULA SUMMER OPENING 2019!

Doraž omrknout novinky z letních kolekcí a zabavit se u nabušeného programu s celou rodinou a kámošema...

Program:

SNOWBOARD ZEZULA BRANDS & TRENDS /​/​ představení nových kolekcí pro léto 2019

HORSEFEATHERS SKATE & CREATE s Maximem Habancem /​/​ skate contest v minirampě o Horsefeathers produkty Maxima Habance z jeho signature kolekce Skate & Create

STANCE ART OF SOX /​/​ pomaluj si ponožky Stance, nátáhni a běž

VANS SHOES FOR TRICKS /​/​ ukaž nejlepší trik v mnirampě a odnes si boty Vans

COTR PRINT YOUR BAG IN A SEC. /​/​ Cult of the Road sítotisk látkových tašek - potiskni tašku a odnes nákup 

BALANCE BATTLE /​/​ vyzvi kámoše a ukaž, že tvůj balanc je někde jinde

WHEEL OF FORTUNE

SPECIAL OFFERS

SUMMER CINEMA

DJ MEHDI

Připomeň si poslední akci Grand opening druhého patra ve videu, ať víš, co tě čeká!

Aktuální info najdeš ve facebookové události.

Zveřejnila redakce

Freeride.cz WAKE
Další články autora

Další zajímavé články

Matti Buys - I'm Gringo

I'm Gringo, to je wakeskating v Brazílii a Argentině. Matti Buys nás provede jedním z jeho nejoblíbenějších míst na ježdění a ukáže nám všechny jeho krásy v tomto povedeném editu.

Dámský Liquid Force team zabíjí v jejich novém editu

Když dáte k sobě deset holek z Liquid Force teamu na trip po Austrálii, tak to přece nemůže dopadnout špatně a taky že nedopadlo. Vznikl z toho skvělý edit, na který se teď společně podíváme!

Už v sobotu nás čeká On-line premiéra dokumentu Wake Life!

Pokud jste o dokumentu Wake Life ještě nikdy neslyšeli, tak teď máte jedinečnou šanci to napravit. V sobotu totiž proběhne on-line premiéra tohoto filmu! V článku se podíváme na to, o čem tento snímek vůbec je a jak proběhly klubové premiéry po celém Česku.