Pozvánka na SNOWBOARD ZEZULA SUMMER OPENING 2019

Léto je skoro tady a s ním i akce SUMMER OPENING na prodejně SNOWBOARD ZEZULA v Brně! Zapiš si do diáře 15. května od 16 hodin. Bude to jako vždycky pořádná jízda!

Předpověď masivního vlnobití hlášena v Brně na Palackého třídě 170 ve SNOWBOARD ZEZULA, kde se bude 15. května od 16 hodin vzduchem linout vůně tátovýho WDčka od sakramentsky dobře promazaných koleček skejtů, který se potočí ještě rychleji než kolotoče v Zaječí. Štětce a fantazie všech nadšených hippíků vezmou látku do rukou a vytvoří ojedinělé kusy oblečení, jako to dělávaly květinové děti na Woodstocku. Trendsetteři současnosti z budoucnosti nastudují trendy letošního léta od předních modních značek jako Vansace nebo Horsefeciaga. Nebude chybět ani kvalitní zábava v podání známého speakera Luboše. Boček při přehrabování štendrů s plavkama ti rozvrtí DJ Mehdi svýma gramcema až po okraj naloženýma Beastie Boys a Wu-​Tangem! SNOWBOARD ZEZULA SUMMER OPENING 2019!

Doraž omrknout novinky z letních kolekcí a zabavit se u nabušeného programu s celou rodinou a kámošema...

Program:

SNOWBOARD ZEZULA BRANDS & TRENDS /​/​ představení nových kolekcí pro léto 2019

HORSEFEATHERS SKATE & CREATE s Maximem Habancem /​/​ skate contest v minirampě o Horsefeathers produkty Maxima Habance z jeho signature kolekce Skate & Create

STANCE ART OF SOX /​/​ pomaluj si ponožky Stance, nátáhni a běž

VANS SHOES FOR TRICKS /​/​ ukaž nejlepší trik v mnirampě a odnes si boty Vans

COTR PRINT YOUR BAG IN A SEC. /​/​ Cult of the Road sítotisk látkových tašek - potiskni tašku a odnes nákup 

BALANCE BATTLE /​/​ vyzvi kámoše a ukaž, že tvůj balanc je někde jinde

WHEEL OF FORTUNE

SPECIAL OFFERS

SUMMER CINEMA

DJ MEHDI

Připomeň si poslední akci Grand opening druhého patra ve videu, ať víš, co tě čeká!

Aktuální info najdeš ve facebookové události.

Zveřejnila redakce

Freeride.cz WAKE
Další články autora

Další zajímavé články

Je tady final video z RIDERS MEETINGU 2019!

Patrik Hanes dal v rámci RIDERS MEETINGU dohromady jedny z nejlepších vlekových riderů z Čech i Slovenska, kteří si společně zajezdili v termínu 1.-5.7.2019 v Cable Wake Parku Stráž. Kromě vzájemného hecování se a progresu, se i fotilo a natáčelo. Z tohohle 5denního kempu je tak nyní venku final video. Check it!

Mistrovství ČR ve wakeboardingu a wakeskatingu 2019 už v sobotu ve Ski & Wake Parku Těrlicko!

Už tuhle sobotu 20.7. proběhne ve Ski & Wake Parku Těrlicko oficiální Mistrovství ČR ve wakeboardingu a wakeskatingu na vleku. Kompletní info najdete níže.

Marošiho Red Bull Feel The Wheel bude letos v Praze!

Z Red Bullu nám dorazila zajímavá zpráva o legendárním závodu Feel The Wheel, který se opět nezadržitelně blíží! Márošák už mlátí do bubnů a svolává na svůj tradičně netradiční longboardový závod Red Bull Feel The Wheel, kterého se každoročně účastní i Eva Samková. Tento longboardový svátek se letos uskuteční na zcela novém místě. Políbenou lokalitou bude závodní bikroska v pražských Bohnicích. Dnem kdy se roztočí všechna rychlá ložiska v okolí Psychiatrické léčebny pak bude sobota 10. srpna 2019. Tak na nic nečekejte a kroužkujte v kalendáři!