Práve probíhají kompletně on-line závody E-FISE Montpellier

Populární francouzský závod FISE Montpellier musel v rámci opatření úplně změnit svůj formát. Organizátorům akce nezbylo nic jiného než celý závod převést do on-line světa. Jak se s tím závodníci poprali se dočtete v dnešním článku.

FISE Montpellier není zdaleka jenom o wakeboardingu. Jedná se o závod, ve kterém se soutěží ve sportech jako je BMX, kolečkové brusle, parkur, skate, koloběžka nebo dokonce break dance. Také to není jenom o sporování. Na akcí se sjíždí velké množství diváků a jak to tak bývá, tak nechybí ani večerní párty.

Pořadatelům vzhledem k světovým událostem nezbylo nic jiného než celé závody přenést do světa internetu. Závodníci soutěží s minutovým videem a sbírají hlasy od svých fanoušků. Z nich se vyberou ty nejlepší, které posunou sportovce do finále kde natočí ještě jedno úplně nové video, kde už bude hodnocení jen na veřejnosti a postupně se rozhodne o vítězi. 

Pro nás to znamená jediné. Na světě je spoustu editů od jezdců z celého světa. Každý má svůj jedinečný styl a video pojmul po svém. Už teď se můžete podívat na edity od Graeme Burress, Raph Trinidad, Victor Salmon, Courtney Angus, Rick Julia a dalších profi i amatérských jezdců.

Všechny soutěžní videa najdete na oficiální stránce e-fise.com

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Máme tu další "socially distant" závod - The Liquid Lockdown!

Rok 2020 nebyl pro závody vůbec přívětivý, a proto jsme rádi za každou akci, která se povede uspořádat. Špatná doba to je i pro celosvětově známý závod Plastic Playground. Ten se nakonec proměnil alespoň v Liquid Lockdown, který se uskutečnil v anglickém Liquid Leisure, tak se pojďme na akci společně podívat.

E-FISE Montpellier zná své vítěze!

On-line závody E-FISE Montpellier jsou úspěšně za námi. Celá akce vznikla za nepříznivé doby, ale i tak díky ní vznikla celá řada krátkých editů, které posouvají wakeboarding do jiného vesmíru! Pojďme se podívat na ty videa, která autorům závody vyhrály.

Recap závodu Red Bull Double or Nothing

Red Bull Double or Nothing je neobyčejný závod, který se vrací skoro po 10 letech! Není to ale klasický závod jaký moc dobře všichni známe. Jde hlavně o posouvání wakeu dopředu, a to se rozhodně povedlo!