Pretty Average a jejich webová sérka videí

Pretty Average posílají jedno video za druhým, a proto se je v tomhle článku pokusíme dohnat a kouknout se na všechno co se u nich stalo!

Skupina, co si říká Pretty Average je na naší scéně jenom chvíli. Než jsme se ale stačili vzpamatovat, že někdo takový vůbec tvoří videa, tak už jich mají na svědomí víc než dost! Dneska se na všechny podíváme a už v pondělí se můžeme těšit na další, protože vycházejí každý týden. Všechny vydané díly najdete tady.

Episode One | WAKEBOARDING ON HOMEMADE RAILS

První epizoda se nese ve znamení punkové dvanulky Blackspot. Dočkáš se jak wakeu, tak wakeskateu a stylu až do nebe. Tyhle sessions jsou z našeho pohledu přesně to, co wakeboarding potřebuje a co ho bude posouvat dopředu v rámci zajímavých triků a všestranných jezdců. Do toho se samozřejmě fotilo a natáčelo, takže to můžeme obdivovat i my!

Episode Two | ONE OF AUSTRALIA’S BIGGEST WAKEBOARD CONTESTS

Druhé video má úplně jinou atmosféru, a to z toho důvodu, že se právě jely v Bli Bli Watersports Complexu závody. Tam samozřejmě Pretty Average nemohli chybět a ve videu tak čekejte pořádnou parkovou nálož!

Episode Three | HUGE LAND GAP WAKEBOARDING!

Ve třetí epizodě se kluci vrátili zpátky na Blackspot. Lehce si přeházeli set-up nazuli prkna a začali zabíjet! Hlavní změnou byl kicker před nemalým ostrovem, přes který posílali neskutečné věci. 

Episode Four | BAYSIDE WAKEPARK SESSION!

V dalším díle zavítala parta do Bayside Wakeparku na pohodovou parkovou session! Přesně tak jak to máme všichni rádi. Dobrá nálada na vleku, ježdění s kámošema a sluníčko!

Episode Five | COOLUM MX RACEDAY!

Další díl od Pretty Average nás zavede úplně k jiné šílenosti! Je vidět, že wakeaři jsou lidi mnoha talentů, a to dokazuje i James Windsor, který se krom vody nebojí ani bahna. Video nás přenese na motocross do Coolum Pines MX. Další sport, kde se můžeme inspirovat nebo se u něj alespoň zabavit!

Episode six | BLI BLI WAKE PARK & SKATE DAY

Poslední šestá epizoda je krásnou ukázkou toho, že wakeboarding není jenom o ježdění, ale hlavně o lidech. Najdeme tady mix wakeu, skateu, ale i minigolfu a prstě jak se kluci dobře baví životem!

Příjemnou zábavu přeje

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Ohlédnutí za závodem JWT na Těrlu a info o poslední zastávce na Merkuru

Máme za sebou druhou zastávku Junior Wake Tour, která se tentokrát uskutečnila ve Ski & Wake Parku Těrlicko. Celý den byl ve znamení dobré nálady, ježdění a samozřejmě závodění! Co všechno se v sobotu na Těrlu stalo si připomeneme v dnešním článku a řekneme si na co se těšit na poslední zastávce ve Wakeparku Merkur.

Report ze závodu JWT ve WakePortu a pozvánka na Těrlo!

První zastávka Junior Wake Tour je úspěšně za námi! Pojďme se podívat na to, jak závod proběhl, fotogalerii a kdo si odveze první body do celé série. Další zastávka Tour nás čeká již tuto sobotu na Těrlicku, tak se rovnou i podíváme na to, co nás bude čekat!

Čeká nás BejkRoll Challenge 2021 & WakeGang NightRide

Další zajímavá akce klepe na dveře! Příští sobotu se pojede druhý ročník BejkRoll Challenge 2021 a letos přibude i noční ježdění WakeGang NightRide! Všechno, co potřebuješ vědět se dozvíš v našem článku.