Pretty Average - Sux2Suk

Partička, co si říká Pretty Average se zrodila na začátku dubna, ale už teď je o ní hodně slyšet! Je složená se samých shreďáků a posílá jeden edit za druhým. Pár dní zpátky vypustili do světa upravenou verzi editu Sux2Suk, kterému se dnes podíváme na zoubek.

Pretty Average jsou hezkou definicí toho, co je pro nás pravý wakeboarding. Všechno hezky ve stylu, parta kámošů a vydřený triky! Srdce této grupy tvoří trojice James Windsor, Jacob Vinall Mikayo Mundy, ale skoro vždycky se kolem nich motají i další střely. O talent ani zkušenosti u nich rozhodně není nouze, a proto je jasný, že když už něco pustí ven, tak to stojí za to. 

Video Sux2Suk je vymazaná a upravená verze, kterou posílali do loňského závodu Space Tapes. Určitě se ale vyplatí se podívat i na tuhle verzi, protože starý ani nudný to stopro není. Tohle prostě jen tak nestárne. Ve videu se objeví zmíněné trio spolu s Mitchem LangfieldemCameronem Grahamem. Útokem vzali Blackspot a Bay Side wake park kousek od Brisbane v Austrálii. Dočkáme se i několika spotů s winchem, takže videu nechybí vážně skoro nic.

Jezdec: Jacob Vinall / Fotograf: Mitch Langfield

Co určitě ještě stojí za zmínku je soukromý dvousloup s názvem Blackspot. Takhle si totiž představujeme ideální vlek pro partu šílenců, co se nebojí vymýšlet a posouvat wakeboarding dál! Na bezpečnostní regule se tam hrát nemusí a přesně to z takového místa dělá naprostý poklad. Každý špatný nápad se tady může stát skutečností a výsledkem je surový wakeboarding a kreativní triky, které posunují náš sport dál. Určitě doporučujeme tenhle vlek pravidelně kontrolovat a pokud tě zajímá, jak tohle místo začínalo, tak se podívej na tohle kráteké video! My se už ale vrátíme zpátky k editu Sux2Suk, který by vám neměl uniknout. Klikej na to a příjemnou zábavu!

Pretty Average - Sux2Suk

Vypotil

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Víme, co nás zítra čeká od LANGENFELD OPEN a kde to sledovat!

LANGENFELD OPEN je jeden z největších světových závodů, které nás letošní sezónu čekají. Koná se v sobotu 21. 5. 2022, kde jinde než ve Wasserski Langenfeld v Německu. Na akci se už netrpělivě klepe 49 chlapů, 15 žen a poperou se o prize money 10 000 dolarů. Dalším velkým tahákem je i šíleně upravený setup, na kterým budou padat neskutečné věci! Tenhle závod by měl vidět každý koho wake alespoň trochu zajímá, tak čti dál, ať víš, nás čeká.

V pátek otvírá Wakepark v Hradci Králové!

Informaci o tom, že wakepark Hradec Králové otvírá tento pátek s víkendem jsi možná postřehl. My jsme se ale snažili zjistit trochu víc a všechny informace ti hezky naservírovat na jednom místě. Takže pokud plánuješ do Hradce přijet nebo o tom zatím jenom přemýšlíš, tak se ti článek určitě bude hodit!

David Havlásek a jeho 2021 season edit s rozhovorem!

David Havlásek aka DJ Dave k nám posílá svůj wake season edit! To nám ale nestačilo a dali jsme k tomu dohromady ještě nabitý rozhovor. V něm se dozvíš, kde všude Dave lítá, jakých prknech jezdí a co dělal v zimě. David je další mlaďák, kterého bys měl určitě mít v hledáčku, tak si to nenech ujít a čti dál!