Přijeď na lokální závody na Karvánky!

Letos je ve znamení závodů, a to je jenom dobře! Teď se přesuneme do areálu Alfakite-wakeboarding na Karvánky. Čeká nás tam totiž již 6. ročník lokálních závodů, na kterých bys rozhodně neměl chybět. Pojďme se podívat, o čem to celé bude.

Kdo na Karvánkách ještě nikdy nebyl, tak se jedná o areál, který najdete cca 20 minut autem za Táborem. Areál má dva malé vleky, a právě na jednom z nich se už několik let jezdí legendární lokální závody. Tento rok to nebude jinak! Termín je oproti ostatním letem lehce posunutý, ale dokud se vlek točí, tak není co řešit! Piš si teda sobotu 4. 9. 2021, ať ti do toho nevleze nějaká návštěva tchýně nebo jiná sranda.

Závod se pojede klasickým formátem, který je už na malých vlecích bezpečně ozkoušený. Každý jezdec má 2 kola a v nich ukáže, co všechno umí! Hodnotí se samozřejmě jak technické triky, tak styl a odměny se dočká i best trik a best crash! Závodit se bude na všech překážkách co na Karvánkách jsou, takže poctivě trénuj transfery na funboxu a točky na kickeru, ať jsi v nejlepší kondici!

Místňáci v letu

S kategoriemi to není nic extra složitého. V jednoduchosti je krása, a proto se pojede na wakeu jen Open kategorie pro chlapy a Open kategorie pro ženy. Wakeskate pak bude mít jednu smíšenou kategorii pro všechny. Registrace proběhne na místě přímo v den závodu, a to do 12h. Stát tě to bude hezkých 250,- Kč, takže tě zbydou kačky i na pivo! 

Určitě se bude hodit zůstat i na večer, protože je plánovaný všechno dopodrobna rozebrat u soudku s pivem a rozpáleným grilem! Nudit se tak nebude ani doprovod, ani fanoušci. Myslím, že toho o závodu víme víc než dost, takže to nebudeme víc okecávat a vidíme se tam!

Místo: Alfakite-wakeboarding - Karvánky
Termín: 4. 9. 2021
Formát: klasický (2 kola)
Startovné: 250,- Kč 
Kategorie:  Open muži, Open ženy, Smíšený wakeskate
Registrace do závodu: na místě do 12h

Harmonogram

10:00 - 12:00 Rozjížďky (+ konec registrace)
14:00 - 16:00 Kvalifikace
18:00 - 19:00 Finále

Zjistil, sepsal a snad se ukáže

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Report z posledního závodu JWT na Merkuru!

V sobotu jsme se v Pasohlávkách dočkali vyvrcholení celé Junior Wake Tour 2021. Ve wakeparku Merkuru se totiž uskutečnil poslední závod letošní šňůry, kde si již tradičně děti popraly v několika kategoriích o bednu a tentokrát i titul cellového vítěze! Jak závody dopadly, kdo obsadil první příčky za celou Tour a jaká na vleku byla atmosféra se dozvíš v tomto článku!

Ohlédnutí za závodem JWT na Těrlu a info o poslední zastávce na Merkuru

Máme za sebou druhou zastávku Junior Wake Tour, která se tentokrát uskutečnila ve Ski & Wake Parku Těrlicko. Celý den byl ve znamení dobré nálady, ježdění a samozřejmě závodění! Co všechno se v sobotu na Těrlu stalo si připomeneme v dnešním článku a řekneme si na co se těšit na poslední zastávce ve Wakeparku Merkur.

Report ze závodu JWT ve WakePortu a pozvánka na Těrlo!

První zastávka Junior Wake Tour je úspěšně za námi! Pojďme se podívat na to, jak závod proběhl, fotogalerii a kdo si odveze první body do celé série. Další zastávka Tour nás čeká již tuto sobotu na Těrlicku, tak se rovnou i podíváme na to, co nás bude čekat!