Přijeď na lokální závody na Karvánky!

Letos je ve znamení závodů, a to je jenom dobře! Teď se přesuneme do areálu Alfakite-wakeboarding na Karvánky. Čeká nás tam totiž již 6. ročník lokálních závodů, na kterých bys rozhodně neměl chybět. Pojďme se podívat, o čem to celé bude.

Kdo na Karvánkách ještě nikdy nebyl, tak se jedná o areál, který najdete cca 20 minut autem za Táborem. Areál má dva malé vleky, a právě na jednom z nich se už několik let jezdí legendární lokální závody. Tento rok to nebude jinak! Termín je oproti ostatním letem lehce posunutý, ale dokud se vlek točí, tak není co řešit! Piš si teda sobotu 4. 9. 2021, ať ti do toho nevleze nějaká návštěva tchýně nebo jiná sranda.

Závod se pojede klasickým formátem, který je už na malých vlecích bezpečně ozkoušený. Každý jezdec má 2 kola a v nich ukáže, co všechno umí! Hodnotí se samozřejmě jak technické triky, tak styl a odměny se dočká i best trik a best crash! Závodit se bude na všech překážkách co na Karvánkách jsou, takže poctivě trénuj transfery na funboxu a točky na kickeru, ať jsi v nejlepší kondici!

Místňáci v letu

S kategoriemi to není nic extra složitého. V jednoduchosti je krása, a proto se pojede na wakeu jen Open kategorie pro chlapy a Open kategorie pro ženy. Wakeskate pak bude mít jednu smíšenou kategorii pro všechny. Registrace proběhne na místě přímo v den závodu, a to do 12h. Stát tě to bude hezkých 250,- Kč, takže tě zbydou kačky i na pivo! 

Určitě se bude hodit zůstat i na večer, protože je plánovaný všechno dopodrobna rozebrat u soudku s pivem a rozpáleným grilem! Nudit se tak nebude ani doprovod, ani fanoušci. Myslím, že toho o závodu víme víc než dost, takže to nebudeme víc okecávat a vidíme se tam!

Místo: Alfakite-wakeboarding - Karvánky
Termín: 4. 9. 2021
Formát: klasický (2 kola)
Startovné: 250,- Kč 
Kategorie:  Open muži, Open ženy, Smíšený wakeskate
Registrace do závodu: na místě do 12h

Harmonogram

10:00 - 12:00 Rozjížďky (+ konec registrace)
14:00 - 16:00 Kvalifikace
18:00 - 19:00 Finále

Zjistil, sepsal a snad se ukáže

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Podpoř FREERIDE.CZ zakoupením nového merche!

Po dvou letech přinášíme novou kolekci FREERIDE.CZ MERCHE! Ten si můžete objednávat v již spuštěném předprodeji až do neděle 26.11. 2023 a my garantujeme, že vám ho domů doručíme do Vánoc! Nákupem podpoříte 100% fungování magazínu a my díky toho budeme i do budoucna vytvářet kvalitní obsah ze světa akčních sportů!