Přijeď na lokální závody na Karvánky!

Letos je ve znamení závodů, a to je jenom dobře! Teď se přesuneme do areálu Alfakite-wakeboarding na Karvánky. Čeká nás tam totiž již 6. ročník lokálních závodů, na kterých bys rozhodně neměl chybět. Pojďme se podívat, o čem to celé bude.

Kdo na Karvánkách ještě nikdy nebyl, tak se jedná o areál, který najdete cca 20 minut autem za Táborem. Areál má dva malé vleky, a právě na jednom z nich se už několik let jezdí legendární lokální závody. Tento rok to nebude jinak! Termín je oproti ostatním letem lehce posunutý, ale dokud se vlek točí, tak není co řešit! Piš si teda sobotu 4. 9. 2021, ať ti do toho nevleze nějaká návštěva tchýně nebo jiná sranda.

Závod se pojede klasickým formátem, který je už na malých vlecích bezpečně ozkoušený. Každý jezdec má 2 kola a v nich ukáže, co všechno umí! Hodnotí se samozřejmě jak technické triky, tak styl a odměny se dočká i best trik a best crash! Závodit se bude na všech překážkách co na Karvánkách jsou, takže poctivě trénuj transfery na funboxu a točky na kickeru, ať jsi v nejlepší kondici!

Místňáci v letu

S kategoriemi to není nic extra složitého. V jednoduchosti je krása, a proto se pojede na wakeu jen Open kategorie pro chlapy a Open kategorie pro ženy. Wakeskate pak bude mít jednu smíšenou kategorii pro všechny. Registrace proběhne na místě přímo v den závodu, a to do 12h. Stát tě to bude hezkých 250,- Kč, takže tě zbydou kačky i na pivo! 

Určitě se bude hodit zůstat i na večer, protože je plánovaný všechno dopodrobna rozebrat u soudku s pivem a rozpáleným grilem! Nudit se tak nebude ani doprovod, ani fanoušci. Myslím, že toho o závodu víme víc než dost, takže to nebudeme víc okecávat a vidíme se tam!

Místo: Alfakite-wakeboarding - Karvánky
Termín: 4. 9. 2021
Formát: klasický (2 kola)
Startovné: 250,- Kč 
Kategorie:  Open muži, Open ženy, Smíšený wakeskate
Registrace do závodu: na místě do 12h

Harmonogram

10:00 - 12:00 Rozjížďky (+ konec registrace)
14:00 - 16:00 Kvalifikace
18:00 - 19:00 Finále

Zjistil, sepsal a snad se ukáže

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

O víkendu přijedou na Wake Port Peacock Brothers!

Máme tady další možnost si zatrénovat a zajezdit si s Peacock Brothers v Česku! Tentokrát kluci pořádají svůj Progression Camp ve Wake Portu a to už tento prodloužený víkend. Vše vypukne v pátek 17. 5. od 16h a kemp bude končit v neděli 19. 5. v 18h. Ještě zbývá několik volných míst, tak na nic nečekej!

Tento víkend nás čekají poslední dvě premiéry filmu Riders Meeting

Máš poslední dvě šance se podívat na nejnovější český wake film na plátně! První příležitost bude v pátek 10. 5. na Wake Portu a druhá hned den potom v sobotu 11. 5. ve Wake Merkur. V dnešním článku shrneme všechny důležité informace.

Dlouho očekávaný závod LANGENFELD OPEN 2024 se jede už tuto sobotu!

LANGENFELD OPEN je jeden z těch závodů, který si nenechá ujít nikdo z nejlepších wake jezdců. Není se čemu divit, když krom prize money $15,000 se jede i o velkou prestiž na jednom z nejzajímavějších setupů roku! Závod nás čeká už tuhle sobotu 4. 5. a my pro tebe máme všechny důležité informace i s odkazem na livestream.