Pro děti se pořádá v Dubnici Kids Wake Contest

Zapište si do kalendáře datum 29. srpna, protože přesně v tento den se jedou ve Wake Sport Parku v České Lípě dětské závody. Jestli máte doma prcky, co to umí na vodě pořádně roztočit, tak je to ideální způsob, jak je seznámit se soutěžením a užít si skvělý den u vody.

Jedná se o již druhý ročník dětských závodů, takže si můžete být jistí, že vše bude zařízené do posledního puntíku. Do závodu se může přihlásit každé dítě od těch úplně nejmenších až do 13 let. Rozděleni budou do dvou kategorii podle věku a taky na kluky a holky. Prostor tak dostane každý, kdo si chce zazávodit.

Program:
08:00 - 09:00 registrace závodníků
09:00 - 10:45 trénink
10:45 - 11:00 riders meeting
11:00 - 13:00 závod
14:00 - 14:10 vyhlášení a předání cen

Registrace závodníků probíhá na místě v den závodů, ale ideální je i předchozí registrace na email: raseljan@seznam.cz nebo facebook: ruzovaksnowboardovy. Ticho na závodech taky nečekejte, speakovat totiž bude MC KAJAK.

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Máme tu další "socially distant" závod - The Liquid Lockdown!

Rok 2020 nebyl pro závody vůbec přívětivý, a proto jsme rádi za každou akci, která se povede uspořádat. Špatná doba to je i pro celosvětově známý závod Plastic Playground. Ten se nakonec proměnil alespoň v Liquid Lockdown, který se uskutečnil v anglickém Liquid Leisure, tak se pojďme na akci společně podívat.

E-FISE Montpellier zná své vítěze!

On-line závody E-FISE Montpellier jsou úspěšně za námi. Celá akce vznikla za nepříznivé doby, ale i tak díky ní vznikla celá řada krátkých editů, které posouvají wakeboarding do jiného vesmíru! Pojďme se podívat na ty videa, která autorům závody vyhrály.

Recap závodu Red Bull Double or Nothing

Red Bull Double or Nothing je neobyčejný závod, který se vrací skoro po 10 letech! Není to ale klasický závod jaký moc dobře všichni známe. Jde hlavně o posouvání wakeu dopředu, a to se rozhodně povedlo!