Pro děti se pořádá v Dubnici Kids Wake Contest

Zapište si do kalendáře datum 29. srpna, protože přesně v tento den se jedou ve Wake Sport Parku v České Lípě dětské závody. Jestli máte doma prcky, co to umí na vodě pořádně roztočit, tak je to ideální způsob, jak je seznámit se soutěžením a užít si skvělý den u vody.

Jedná se o již druhý ročník dětských závodů, takže si můžete být jistí, že vše bude zařízené do posledního puntíku. Do závodu se může přihlásit každé dítě od těch úplně nejmenších až do 13 let. Rozděleni budou do dvou kategorii podle věku a taky na kluky a holky. Prostor tak dostane každý, kdo si chce zazávodit.

Program:
08:00 - 09:00 registrace závodníků
09:00 - 10:45 trénink
10:45 - 11:00 riders meeting
11:00 - 13:00 závod
14:00 - 14:10 vyhlášení a předání cen

Registrace závodníků probíhá na místě v den závodů, ale ideální je i předchozí registrace na email: raseljan@seznam.cz nebo facebook: ruzovaksnowboardovy. Ticho na závodech taky nečekejte, speakovat totiž bude MC KAJAK.

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Kryštof Wlosok posílá edit Lost Tapes z Těrlicka

Máme tady nové video od těrlické střely Kryštofa Wlosoka! Edit dostal název "Lost Tapes" (hádej proč) a při téhle příležitosti jsme Kryštofa hned lehce vyzpovídali.

Spicy servíruje pikantní sérii Wax My Chilli Show!

Dneska máme na talíři celou sérii editů z kuchyně party Spicy jménem Wax My Chilli Show! Těšit se můžeš na hodně vostrý edity okořeněné o slušnou dávku livestyle záběrů! V hlavní roli se představí Pedro Caldas, Enzo Asseraf, Mik Nieuwenhoff a další.

Chytré sportovní hodinky Amazfit T‑Rex Pro vás podrží při jakékoliv akci

Snowboarding, freeskiing, surfing nebo kiteboarding jsou sporty často se odehrávající v nehostinných přírodních podmínkách, a proto je fajn mít u sebe něco, na co se dá spolehnout. V tom vám mohou pomoci nové chytré sportovní hodinky Amazfit T-Rex Pro, které vám díky svým přednostem zajistí, že se z hor nebo z vody vždy budete vracet s vědomím dobře změřeného sportovního výkonu.