Pro děti se pořádá v Dubnici Kids Wake Contest

Zapište si do kalendáře datum 29. srpna, protože přesně v tento den se jedou ve Wake Sport Parku v České Lípě dětské závody. Jestli máte doma prcky, co to umí na vodě pořádně roztočit, tak je to ideální způsob, jak je seznámit se soutěžením a užít si skvělý den u vody.

Jedná se o již druhý ročník dětských závodů, takže si můžete být jistí, že vše bude zařízené do posledního puntíku. Do závodu se může přihlásit každé dítě od těch úplně nejmenších až do 13 let. Rozděleni budou do dvou kategorii podle věku a taky na kluky a holky. Prostor tak dostane každý, kdo si chce zazávodit.

Program:
08:00 - 09:00 registrace závodníků
09:00 - 10:45 trénink
10:45 - 11:00 riders meeting
11:00 - 13:00 závod
14:00 - 14:10 vyhlášení a předání cen

Registrace závodníků probíhá na místě v den závodů, ale ideální je i předchozí registrace na email: raseljan@seznam.cz nebo facebook: ruzovaksnowboardovy. Ticho na závodech taky nečekejte, speakovat totiž bude MC KAJAK.

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Závod Red Bull WakeDuel nás čeká už zítra!

Zítra proběhne jeden z prvních velkých závodů tuhle sezónu. Řeč samozřejmě není o ničem jiném než o akci Red Bull WakeDuel! Dnes si o ni řekneme všechno, co musíš vědět.

Již brzy otevře nový wakepark v blízkosti Prahy!

V minulosti museli Pražané a Středočeši jezdit za wakem mimo své kraje, ale to se zanedlouho změní. Vzniká totiž nový areál WakePort v Brandýse nad Labem, kde si už za chvíli bude moc zajezdit úplně každý. Pojďme se podívat, co nás všechno na vleku čeká.

Lisa Baloo a její wake vlog z Ruska

To, že holky umí taky jezdit už víme všichni, co od nich ale moc často nevidíme jsou edity! To se rozhodla napravit Lisa Baloo s videem z Ruska.