Proběhl kemp Sněhuláků na Těrlu

Ve Ski & Wake Parku Těrlicko bylo před pár dny hezky veselo. Proběhl tam totiž dvoudenní letní kemp od Sněhuláků Zárubek. Tam zdokonalovali své schopnosti všichni od začátečníků až po profíky!

Na kemp přijelo 15 statečných Sněhuláků, které si vzal do parády coach Honza Kaňůrek. Celé dva dny zlepšovali všechno od stylu jízdy až po triky na překážkách. Dostalo se i na všechny věkové kategorie, protože kromě dětí se do kempu zapojili i jejich rodiče. Učení probíhalo jak na vodě, tak i večer s video coachingem. Času na vysvětlení chyb, tak bylo opravdu hodně. Kempu se zúčastnil i profi kameraman Filip Raszyk, takže si účastníci odnesli i spoustu natočených vzpomínek. Nejdůležitější je ale stejně dobrá nálada a pohodová parta. Jestli vás zajímá víc, tak se podívejte na video, které na kempu vzniklo.

Video by Filip Raszyk

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Report z posledního závodu JWT na Merkuru!

V sobotu jsme se v Pasohlávkách dočkali vyvrcholení celé Junior Wake Tour 2021. Ve wakeparku Merkuru se totiž uskutečnil poslední závod letošní šňůry, kde si již tradičně děti popraly v několika kategoriích o bednu a tentokrát i titul cellového vítěze! Jak závody dopadly, kdo obsadil první příčky za celou Tour a jaká na vleku byla atmosféra se dozvíš v tomto článku!

Ohlédnutí za závodem JWT na Těrlu a info o poslední zastávce na Merkuru

Máme za sebou druhou zastávku Junior Wake Tour, která se tentokrát uskutečnila ve Ski & Wake Parku Těrlicko. Celý den byl ve znamení dobré nálady, ježdění a samozřejmě závodění! Co všechno se v sobotu na Těrlu stalo si připomeneme v dnešním článku a řekneme si na co se těšit na poslední zastávce ve Wakeparku Merkur.

Report ze závodu JWT ve WakePortu a pozvánka na Těrlo!

První zastávka Junior Wake Tour je úspěšně za námi! Pojďme se podívat na to, jak závod proběhl, fotogalerii a kdo si odveze první body do celé série. Další zastávka Tour nás čeká již tuto sobotu na Těrlicku, tak se rovnou i podíváme na to, co nás bude čekat!