Proběhl kemp Sněhuláků na Těrlu

Ve Ski & Wake Parku Těrlicko bylo před pár dny hezky veselo. Proběhl tam totiž dvoudenní letní kemp od Sněhuláků Zárubek. Tam zdokonalovali své schopnosti všichni od začátečníků až po profíky!

Na kemp přijelo 15 statečných Sněhuláků, které si vzal do parády coach Honza Kaňůrek. Celé dva dny zlepšovali všechno od stylu jízdy až po triky na překážkách. Dostalo se i na všechny věkové kategorie, protože kromě dětí se do kempu zapojili i jejich rodiče. Učení probíhalo jak na vodě, tak i večer s video coachingem. Času na vysvětlení chyb, tak bylo opravdu hodně. Kempu se zúčastnil i profi kameraman Filip Raszyk, takže si účastníci odnesli i spoustu natočených vzpomínek. Nejdůležitější je ale stejně dobrá nálada a pohodová parta. Jestli vás zajímá víc, tak se podívejte na video, které na kempu vzniklo.

Video by Filip Raszyk

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Uložte svůj neopren k zimnímu spánku

Neopren je velký kámoš, ale musíme se o něj starat, jinak nám za chvíli bude úplně k ničemu. To určitě nikdo z nás nechce, když už jsme za něj dali takový majlant. Co tedy můžeme na konci sezóny s neoprenem udělat?

Nesmysl, co všechno odjel 16letý Trent Stuckey za tento rok

Rok se nám chýlí ke konci, a tak se můžeme těšit na pořádnou nálož recap editů. První k nám dorazil od mlaďáka Trenta Stuckeyho, který to v tohle roce rozjel ve velkém!

Hyperlite má nového teamového jezdce

Zabiják ze sousedního Německa Dominik Gührs doplňuje už takhle nabitý line-up wakeového teamu značky Hyperlite. Tahle novinka samozřejmě nemohla přijít jen tak, a proto si pro nás Dom připravil krátký welcome edit.