Proběhl kemp Sněhuláků na Těrlu

Ve Ski & Wake Parku Těrlicko bylo před pár dny hezky veselo. Proběhl tam totiž dvoudenní letní kemp od Sněhuláků Zárubek. Tam zdokonalovali své schopnosti všichni od začátečníků až po profíky!

Na kemp přijelo 15 statečných Sněhuláků, které si vzal do parády coach Honza Kaňůrek. Celé dva dny zlepšovali všechno od stylu jízdy až po triky na překážkách. Dostalo se i na všechny věkové kategorie, protože kromě dětí se do kempu zapojili i jejich rodiče. Učení probíhalo jak na vodě, tak i večer s video coachingem. Času na vysvětlení chyb, tak bylo opravdu hodně. Kempu se zúčastnil i profi kameraman Filip Raszyk, takže si účastníci odnesli i spoustu natočených vzpomínek. Nejdůležitější je ale stejně dobrá nálada a pohodová parta. Jestli vás zajímá víc, tak se podívejte na video, které na kempu vzniklo.

Video by Filip Raszyk

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Banda z Hyperlite Wake a jejich SUNSET

Hyperlite Wakeboards nám přináší našlapaný třídílný vlog od jejich brazilské party! V ní jsou jména jako Nicolas Leduc, Daniel Castro, Luiz Batista nebo Pedro Caldas. Všem už je teď asi jasný, že to bude pecka, tak jdeme rovnou na věc.

OFF-SEASON: Rozhovor se Shaunem o výhodách balance boardu!

V dalším článku ze série OFF-SEASON si dáme rozhovor se Shaunem Wolfem. Kdo jiný by nám totiž měl něco říct o balance boardu než tenhle freestyler srdcem i duší!

Marko Gačić a jeho sezónní edit Border Control!

Marko Gačić celou sezónu na tajňáka makal na jeho sezónním editu Border Control a konečně ho máme tady! Za nás se jeho poctivá práce rozhodně vyplatila, tak se na samotný edit pojďme podívat.