Proběhl kemp Sněhuláků na Těrlu

Ve Ski & Wake Parku Těrlicko bylo před pár dny hezky veselo. Proběhl tam totiž dvoudenní letní kemp od Sněhuláků Zárubek. Tam zdokonalovali své schopnosti všichni od začátečníků až po profíky!

Na kemp přijelo 15 statečných Sněhuláků, které si vzal do parády coach Honza Kaňůrek. Celé dva dny zlepšovali všechno od stylu jízdy až po triky na překážkách. Dostalo se i na všechny věkové kategorie, protože kromě dětí se do kempu zapojili i jejich rodiče. Učení probíhalo jak na vodě, tak i večer s video coachingem. Času na vysvětlení chyb, tak bylo opravdu hodně. Kempu se zúčastnil i profi kameraman Filip Raszyk, takže si účastníci odnesli i spoustu natočených vzpomínek. Nejdůležitější je ale stejně dobrá nálada a pohodová parta. Jestli vás zajímá víc, tak se podívejte na video, které na kempu vzniklo.

Video by Filip Raszyk

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Dom Hernler si projel Salzburg v novém editu Sound of Wake

Dom Hernler má za sebou další úspěšný projekt RedBullem. Tentokrát si zajezdil v Salzburgu a dostal se tam i na hodně zajímavá místa. Těšit se tak můžete na dost povedené video, co se jen tak nevidí!

Blíží se nám letošní závody na Těrlu!

Příští víkend bude na Těrlické přehradě hodně veselo. Pojedou se tam totiž hned dva závody. Můžete se tak těšit na to nejlepší z českého wakeboardingu a wakeskatingu. Tuhle záležitost si nenechá nikdo z jezdců ujít a vy byste rozhodně taky neměli! Pojďme se podívat, co nás vlastně všechno čeká.

Dejte si stylový edit Still Juicin!

Po editu "Juicy July" z minulého roku následuje od dvojice Marc Fabisch & Philipp Burkhart edit "Still Juicin". Ten nás přenese do jejich domácího parku Wakeport v Německu. Ve videu se objeví i Nico Gogol a je rozhodně na co koukat. Kluci odvedli skvělou práci a vznikl tak parádní edit, který si teď můžeme společně vychutnat!