Proběhl kemp Sněhuláků na Těrlu

Ve Ski & Wake Parku Těrlicko bylo před pár dny hezky veselo. Proběhl tam totiž dvoudenní letní kemp od Sněhuláků Zárubek. Tam zdokonalovali své schopnosti všichni od začátečníků až po profíky!

Na kemp přijelo 15 statečných Sněhuláků, které si vzal do parády coach Honza Kaňůrek. Celé dva dny zlepšovali všechno od stylu jízdy až po triky na překážkách. Dostalo se i na všechny věkové kategorie, protože kromě dětí se do kempu zapojili i jejich rodiče. Učení probíhalo jak na vodě, tak i večer s video coachingem. Času na vysvětlení chyb, tak bylo opravdu hodně. Kempu se zúčastnil i profi kameraman Filip Raszyk, takže si účastníci odnesli i spoustu natočených vzpomínek. Nejdůležitější je ale stejně dobrá nálada a pohodová parta. Jestli vás zajímá víc, tak se podívejte na video, které na kempu vzniklo.

Video by Filip Raszyk

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Riders Meeting jde v neděli online!

Riders Meeting THE MOVIE má za sebou 4 vydařené premiéry a už tento víkend půjde online! Internetová premiéra proběhne v neděli 9. 6. ve 20h večer na YouTube kanálu Freeride.cz. Celý nejnovější český wake film si tak budeš moct pustit z klidu tvého gauče. Takže to můžou dohnat všichni, co to ještě nestihli nebo si můžeš znovu pustit tvojí oblíbenou část!