Rajdr's Kemp 2018

Od Kuby Zálejského k nám dorazilo info o jejich zbrusu novém RAJDR'S KEMPU, který se uskuteční na začátku sezóny - 23.-27.5.2018 v areálu Ski & Wake park Těrlicko. Věnovat se vám na campu budou hned 3 coachové, kteří zároveň patří k české wakeboardové špičce. Pro více informací už předáváme slovo samotným organizátorům.

JSTE PŘIPRAVENI NA NĚCO NOVÉHO?

Uč se od profíků českého wakeboardingu a zlepši své dovednosti. Jsme tu pro všechny: holky, kluci, malí, velcí!

Máme pro Vás wakeboardový PRO Kemp určený jak pro začátečníky, tak pro pokročilé jezdce, kteří chtějí svoji techniku a styl jízdy posunout na další úroveň. 

Za účasti profesionálních wakeboardistů Patrika HaneseMarka "Murphyho" ZachaKuby Zálejského vám pomůžeme s vaším "shred" progresem. Holkám účastnících se kempu poradí aktuálně nejlepší česká wakeboardistka Veronika "Veja" Holubová.

Na RAJDR'S Kempu, pořádaném RIDERY, se budete cítit jako v ráji.

100% WAKEBOARD KEMP

Přihlášky na e-​mailu: rajdrskemp@gmail.com

O kempu:

EXCELENTNÍ A PROFESIONÁLNÍ

​Náš kemp si zakládá na seriózním a individuálním přístupu ke každému účastníkovi. Hlavním cílem je Vaše spokojenost. Naši koučové Vám pomůžou s úplnými začátky, a také pokročilejším poradí, jak zlepšit své dovednosti o úroveň výš. Zaměřujeme se na samotnou jízdu, tak na triky na překážkách nebo air triky prováděné z vody pod dohledem českých profesionálů ve wakeboardingu Marka "Murphyho" Zacha, Patrika Hanese a Kuby Zálejského. Samozřejmě budeme připraveni s výbavou k zapůjčení, k dispozici budou neopreny, popřípadě další vybavení. Stačí už tedy pouze přijet a užít si 5 dní super zábavy!

VODA, ZÁBAVA A NOVÉ ZKUŠENOSTI V JEDNOM
Na Rajdr's kempu Vás bude čekat spoustu nových dobrodružství a zážitků, které Vám pomůžou seznámit se s novými lidmi a nabít se pozitivní energii k životu. Je to super čas strávený s pohodovou partou v létě u vody. Zkušenosti, které získáte díky našemu unikátnímu programu, Vám už zůstanou na celý život. Jsme nadšenci tohoto životního stylu a rádi se s Vámi o to podělíme. Určitě každý má možnost užít si to po svém.

BOHATÝ DOPROVODNÝ PROGRAM
Kromě jízdy na wakeboardu Vás čeká videocoaching, skateboarding, paddleboard, indoboard, slackline, plážové hry, BBQ nebo večerní párty s hudbou a videoprojekcí. V programu je také dopolední skákání na trampolínách v "ENHA" Freestyle Centru.
Samozřejmě nebude chybět kempový závod o věcné ceny s vyhlášením nejlepších riderů. Také testování wakeboardů značky Nobile a pro každého účastníka budeme mít připravený "Welcome to the Rajdr's" dárek.

Partneři kempu: NOBILE WAKEBOARDS, SOÖRUZ a SKI&WAKEPARK TĚRLICKO

Další zajímavé články

Element - 372. díl upoutávka

Pravidelný pořad o freestylových sportech vysílaný ve středu a sobotu na TV Nova Sport1, TV Nova Sport2 a TV Nova Action. Tentokrát v premiéře ve středu 10.10. od 22:30 na TV Nova Sport1, ve čtvrtek 11.10. od 10:45 na TV Nova Sport2 a ve čtvrtek 11.10. od 04:05 na TV Nova Action. Těšit se můžete na tyto reportáže.

Freeride.cz má nový vzhled webu a spoustu plánů

Bez pár dní je to přesně 10 let, kdy jsme naposledy představili novou tvář našeho magazínu. Za tu dobu Freeride.cz zákonitě dost zestárl a my si za posledních pár let dobře uvědomovali, že je čas na změnu. Ta sice přichází trošku později, ale my doufáme, že se vám o to více bude nový Freeride líbit!

Andrew Pastura a další: Largo Tall Boys edit

Kombinace Andrew Pastury, Cole Kraisse a Bammer Rehna je úlet… Přesvědčte se sami!