RAJDRS KEMP tě zve na wakeboarding v ráji jménem Filipíny

Chceš se zlepšovat na wakeu i v zimě? Nebo chceš začít na jednom z nejlepších míst vůbec? Jestli jo, tak mrkni na nabídku kempů od RAJDRS KEMP, protože s nimi určitě chybu neuděláš!

RAJDRS KEMP pod vedením Kuby Zalejského není na našem rybníčku žádná novinka, ale někoho by mohly minout zimní kempy na Filipínách. Tahle exotická země už asi pro spoustu lidí zní dost lákavě, ale pokud ještě zmíníme, že se jede do CWC, který za nás rozhodně řadíme mezi ty jedny z nejlepších vleků, tak to je ještě o dost lepší. Protože kdo by si nechtěl zajezdit v krásné azurové vodě, když zbytek republiky bude ještě mrznout.

Termín kempu je stanoven poměrně volně, a to od února do března a je jenom na vás, jaký týden se ti hodí a jaký termín si domluvíš. Celou dobu tě bude mít v hledáčku Kuba Zalejský, o kterém jsme už několikrát na webu psali a rozhodně má dostatek zkušeností, aby posunul jezdce každé úrovně. Navíc se k tomu můžeš těšit na coaching z dvojlana, fotky, videa, skateboarding nebo možnost si zkusit desky značky Nobile.

Celá tahle paráda tě vyjde na týden za 7000,- Kč, ale bacha, v ceně není zahrnutá doprava, ubytování, jízdné ani pojištění. Nicméně pokud budeš v něčem z toho tápat, tak se ozvi Kubovi a on ti se vším rád poradí. Přece už tam nějakou dobu jezdí. Víc informací najdeš na webu rajdrskemp.cz/filipiny-cwc

Kubu vychválil

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Už za týden nás čeká otvíračka Wake Ejpovice!

Parto, je to tady! Příští sobotu 25.3. se v Ejpovicích roztočí vlek a zahájíme letošní sezónu. Zima není špatná, ale je čas jí hezky zamávat a začít si užívat u vody. Zjistili jsme pro tebe, jak otvíračka proběhne a co tě čeká a nemine, tak čti dál.