RAJDRS KEMP tě zve na wakeboarding v ráji jménem Filipíny

Chceš se zlepšovat na wakeu i v zimě? Nebo chceš začít na jednom z nejlepších míst vůbec? Jestli jo, tak mrkni na nabídku kempů od RAJDRS KEMP, protože s nimi určitě chybu neuděláš!

RAJDRS KEMP pod vedením Kuby Zalejského není na našem rybníčku žádná novinka, ale někoho by mohly minout zimní kempy na Filipínách. Tahle exotická země už asi pro spoustu lidí zní dost lákavě, ale pokud ještě zmíníme, že se jede do CWC, který za nás rozhodně řadíme mezi ty jedny z nejlepších vleků, tak to je ještě o dost lepší. Protože kdo by si nechtěl zajezdit v krásné azurové vodě, když zbytek republiky bude ještě mrznout.

Termín kempu je stanoven poměrně volně, a to od února do března a je jenom na vás, jaký týden se ti hodí a jaký termín si domluvíš. Celou dobu tě bude mít v hledáčku Kuba Zalejský, o kterém jsme už několikrát na webu psali a rozhodně má dostatek zkušeností, aby posunul jezdce každé úrovně. Navíc se k tomu můžeš těšit na coaching z dvojlana, fotky, videa, skateboarding nebo možnost si zkusit desky značky Nobile.

Celá tahle paráda tě vyjde na týden za 7000,- Kč, ale bacha, v ceně není zahrnutá doprava, ubytování, jízdné ani pojištění. Nicméně pokud budeš v něčem z toho tápat, tak se ozvi Kubovi a on ti se vším rád poradí. Přece už tam nějakou dobu jezdí. Víc informací najdeš na webu rajdrskemp.cz/filipiny-cwc

Kubu vychválil

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Wakelake v Bratislavě otevírá sezónu už tento víkend!

Wakelake roztáčí vlek už první víkend v březnu! Zeptali jsem se, jak bude otvíračka vypadat, jaký bude provoz dál a taky jaké jsou novinky a plány na léto. Tak čti dál, ať jsi o obraze!

Podívali jsme se pod pokličku značky Flamenell!

Flamenell je značka, kterou hrdě reprezentuje komunita holek, co milují všechny board sporty! Každou chvíli pořádají nějakou akci, kemp nebo minimálně fandí všem holkám co jezdí a podporují naši komunitu. Vždycky na sobě mají něco z jejich parádního oblečení, ale ani tam nezastavují. V článku jsme vyzpovídali zakladatelku Nelinou Veselou, tak si to dej!

Čekuj indoor wakepark v podání Rileyho Dillona a jeho edit "Free Agent"

Toronto uprostřed zimy rozhodně wakeboarding nekřičí, ale i tak se ho tam na konci ledna dočkali. V rámci výstavy lodí se tam totiž konal Indoor Wakeboard Canadian Championship! No a tam samozřejmě nesměl chybět ani Riley Dillon a Matt Bujok, kteří nám právě servírují jejich highlight video.