Rajdrs Kempy jsou v plném proudu

Rajdrs Kempy od našeho lokála Kuby Zalejského a jeho party jsou zase tady! Pojďme se podívat na to, co je na letošní sezónu připravené.

Jestli hledáš kemp na léto, tak se určitě podívej i na Rajdrs Kemp. Pořádá ho parta kolem Kuby Zalejského, kterého jsi u nás na webu už několikrát viděl, a své si na nich najde snad úplně každý. Zajímat tě můžou i různé země do kterých se můžeš podívat nebo řada sportů co nabízí. Zajímavé je spojení s jógou a dalšími sporty.

Kdo na kempech byl, tak ví, že na nich učí zkušení trenéři a lidi z oboru. Co je ale možná ještě důležitější, je super parta a atmosféra, která na kempu je. Díky tomu si můžeš být jistý/á, že si to užiješ a že se i hecneš i do něčeho nového. Pokud se chceš v létě posunout a poznat nové lidi, tak se podívej na nabízené termíny a užij si zábavu u vody! 

Nekonečná freestyle zábava pro každého!
Začátečník | PRO kemp (pokročilý)
Cena: 9 900,- Kč Wake&Jóga: 10 900,- Kč
Možnost zkráceného pobytu
Všechny věkové kategorie
www.rajdrskemp.cz

Sleduj Rajdrs Kemp na sockách!

Poslal na web

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Wakeskate šílenství v podání dvou editů

Doháníme video resty a proto ti dneska přinášíme hned dva wakeskate edity! První se podíváme na edit Apricot Season – Dan Milstein z půlky dubna a jako druhý si přestavíme video Always Keen: Wakeskating in Kwazulu-Natal!

Wake Sport Park Česká Lípa roztočil kola

Další český areál, který hlásí zelenou je Wake sport park Česká Lípa. O víkendu jsme se tam byli podívat a přinášíme report o tom, jak to tam vypadá a jaké novinky nás čekají na letošní sezónu!

Odpal sezonu ve Wakeparku Jedovnice!

České vleky pomalu roztáčejí svá kola a pozadu není ani Wakeareál Jedovnice. Jak to tam vypadá a co chystají na letošní sezónu si ukážeme v dnešním článku.