Recap závodu Red Bull Double or Nothing

Red Bull Double or Nothing je neobyčejný závod, který se vrací skoro po 10 letech! Není to ale klasický závod jaký moc dobře všichni známe. Jde hlavně o posouvání wakeu dopředu, a to se rozhodně povedlo!

Parks Bonifay je legenda wakeboardingu, takže si můžete představit, jak bude vypadat závod v jeho podání.. Překvapení – bude to neskutečný nářez! Parks si sám vybral a pozval 11 nejlepších jezdců a ti společně soupeřili o 4 finálová místa. Tam se nakonec probojoval Steel Lafferty, Nic Rapa, Cory TeunissenGuenther Oka, který celou akci vyhrál. Guenther totiž skočil jako první na světě toeside backside 1080! Rozhodně se podívejte na recap celého závodu, protože takové pecky se jen tak nevidí.

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Nová série Cable Carnival ukazuje wake trochu jinak!

Wakeboarding rozhodně není jenom o samotném ježdění. Hodně velkou roli tam hraje i samotná komunita a banda kamarádů kolem toho. Přesně to se povedlo zachytit v novém projektu Cable Carnival!

Meagan Ethell bere zlato v závodě Moxie Pro!

Další mezinárodní video contest je u konce! Tentokrát dostaly v závodě Moxie Pro prostor slečny a neskutečně zabíjely! Pojďme se podívat, jak to nakonec dopadnulo.

Winch Away prozkoumává Kodaň v podání wakeu

Poslední dobou se nám to street party jenom hemží! Tentokrát se podíváme do Kodaně a zase je o co stát