Recap závodu Red Bull Double or Nothing

Red Bull Double or Nothing je neobyčejný závod, který se vrací skoro po 10 letech! Není to ale klasický závod jaký moc dobře všichni známe. Jde hlavně o posouvání wakeu dopředu, a to se rozhodně povedlo!

Parks Bonifay je legenda wakeboardingu, takže si můžete představit, jak bude vypadat závod v jeho podání.. Překvapení – bude to neskutečný nářez! Parks si sám vybral a pozval 11 nejlepších jezdců a ti společně soupeřili o 4 finálová místa. Tam se nakonec probojoval Steel Lafferty, Nic Rapa, Cory TeunissenGuenther Oka, který celou akci vyhrál. Guenther totiž skočil jako první na světě toeside backside 1080! Rozhodně se podívejte na recap celého závodu, protože takové pecky se jen tak nevidí.

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Mystic team řádí s winchem v ulicích Francie

Dominik Hernler, Maxim van Helvoort a Timo Kapl. Už jenom tohle nám napovídá, že edit "Nothing Toulouse" bude stát a to!

Kryštof Wlosok posílá edit Lost Tapes z Těrlicka

Máme tady nové video od těrlické střely Kryštofa Wlosoka! Edit dostal název "Lost Tapes" (hádej proč) a při téhle příležitosti jsme Kryštofa hned lehce vyzpovídali.

Spicy servíruje pikantní sérii Wax My Chilli Show!

Dneska máme na talíři celou sérii editů z kuchyně party Spicy jménem Wax My Chilli Show! Těšit se můžeš na hodně vostrý edity okořeněné o slušnou dávku livestyle záběrů! V hlavní roli se představí Pedro Caldas, Enzo Asseraf, Mik Nieuwenhoff a další.