Rip Curl Premiere Night Prague 2019 proběhne 6.12. v Klubovně 2. patro!

Legendární surfová a horská značka Rip Curl bude v pátek 6. prosince 2019 hostit v pražské Klubovně 2. patro premiérový večer, během kterého proběhne projekce tří nových krátkých filmů, které vznikly v prostředí, které je značce nejbližší – v horách a u oceánu. Více info o programu celého večera najdete níže.

O jaké filmy jde?

Těšit se můžete na českou premiéru videa od Emiliena Badoux "20 years with Rip Curl", ve kterém se s hlavním aktérem podíváme po prudkých freeridových svazích.

Dále uvidíme video mladého freeskiera Vincenta Maharavo s názvem "Dad And I".

V neposlední řadě si dáme surfovou epizodu ze série Rip Curl The SearchMickem Fanningem a Masonem Ho.

Kdy a kde akce proběhne?

Vstup na premiérový večer bude do Klubovny 2. patro (Dlouhá 37, Praha 1) od 20:00. Projekce filmů odstartuje ve 22:30. Doplňkový program poběží po celou dobu akce. Vyhlášení tomboly proběhne o půlnoci. Stejně tak i start afterparty.

Co se bude na akci dále dít?

Kromě projekce filmů se můžou návštěvníci těšit na Red Bull Saurus auto, které bude hrát ve dvoře před Klubovnou 2. patro a prvních 50 návštěvníků navíc hned po vstupu obdrží dárek v podobě custom kšiltovky od Rip Curl, kterou si budou moct sami nadesignovat.

Dále bude pro všechny příchozí připraven balanční koutek od partnera akce Woodboards, ve kterém si bude moci každý vyzkoušet svůj balanc na originálních balančních deskách z Česka a vyhrát v soutěži věcné ceny.

Každý se bude moct nechat vyfotit od hostesek na Instax a odnést si tak vzpomínku z akce. Během večera proběhne i vědomostní kvíz od partnera akce SURFR. Proběhne také tradiční tombola o oblečení značky Rip Curl a další věci od partnerů akce. S úderem půlnoci pak odstartuje afterparty DJ Akvamen.

Více informací:

Facebookovou událost akce najdete tady.
Sledovat můžete český Rip Curl na sociálních sítích:

Partneři akce:

Tornadoshop.cz, Red Bull, Woodboards, Fuji Instax, Czech Surfers, Pražskej serfovej klub, Surf Arena, Jägermeister.

Mediální partneři:

Freeride.cz, SURFR, Boardmag.cz, Freeskier.cz, Prima COOL, Rádio Spin.

Zveřejnil

Jan Lohynský
Další články autora

Další zajímavé články

Junior Wake Tour jde do finále tuto sobotu na Merkuru

Je to tady. Poslední finálová zastávka Junior Wake Tour je za dveřmi. Pojede se stejně jako minulý rok na Merkuru, ale co ani zdaleka nemusí dopadnout stejně jsou celkový vítězové Tour! No prostě jde o hodně, tak si k tomu pojďme něco říct a zároveň se ohlédnout za předposlední zastávkou v Polsku.

Kuba Zalejsky k nám posílá MAYAN TRIP MOVIE!

Kuba v našich kruzích rozhodně není novou tváří. V létě pořádá Rajdrs kempy po celém Česku nebo lítá za kitem v Polsku. No a v zimě si jezdí často zajezdit do teplejších krajin. Dneska se na jeden takový výlet můžeš podívat i ty, protože nám Kuba společně s Kasia představí svůj MAYAN TRIP!

Máme tu pozvánku na další závod JWT a report z Wakeportu

Junior Wake Tour míří na svojí 4. zastávce do Polska do Wake Zone Stawiki! Řekneme si k závodu to nejdůležitější a taky se poohlédneme po minulé zastávce na Wakeportu.