Slingshot France představuje svůj team!

Slingshot už je dlouho jedna z velkých světových wake značek. Teď se do toho ale obuli ještě víc a ukazují první edit SLINGSHOT GLOBAL, kde představují svůj našlapaný francouzský team.

Dobrá parta, nálada a čistý wakeboarding. Tak by to přesně mělo být a tenhle edit to skvěle ukazuje! Kluci si vzali do parády hned tři wake parky Wakepark Parcs de loisirs, BZH wakepark a West Wakepark. Za nás je video víc než povedený, tak si na něj ty dvě minuty určitě najdi!

Antoine Allaux, JB Nucher, Justin Outré, Noë Houée, Jacquo Antoine Gambe Bata, Marin Rouquier, Ewan Le Denmant, Hugo Tardivat Xavier Garni, Bryan Artus

Hodil na web

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Mystic team řádí s winchem v ulicích Francie

Dominik Hernler, Maxim van Helvoort a Timo Kapl. Už jenom tohle nám napovídá, že edit "Nothing Toulouse" bude stát a to!

Kryštof Wlosok posílá edit Lost Tapes z Těrlicka

Máme tady nové video od těrlické střely Kryštofa Wlosoka! Edit dostal název "Lost Tapes" (hádej proč) a při téhle příležitosti jsme Kryštofa hned lehce vyzpovídali.

Spicy servíruje pikantní sérii Wax My Chilli Show!

Dneska máme na talíři celou sérii editů z kuchyně party Spicy jménem Wax My Chilli Show! Těšit se můžeš na hodně vostrý edity okořeněné o slušnou dávku livestyle záběrů! V hlavní roli se představí Pedro Caldas, Enzo Asseraf, Mik Nieuwenhoff a další.