Slovenský wakepark Wakelake zahájil svůj provoz!

Slovenská vláda začala postupně uvolňovat svá opatření a v první vlně se dostalo i na venkovní sportoviště. Netrvalo dlouho a wakepark v Bratislavě hned druhý den roztočil svá kola a pustil na vodu první nedočkavce! Pojďme se společně podívat na to, jak to v areálu vypadá a jaká pravidla tam musíme dodržovat.

Wakelake je jedním z vleků, které snad není nutné ani představovat a jestli jste o něm ještě neslyšeli, tak máte co dohánět. Každoročně se zde konají velmi populární závody Wakelake Golden Trophy, které si nenechají ujít ani profi zahraniční jezdci. Takže pokud jste tenhle areál ještě nenavštívili, tak teď je možná ta pravá chvíle.

Jestli Vás totiž přestává bavit sedět doma nebo se pro změnu chcete svést na velkém vleku, tak zabalte wake a vzhůru na vodu. Wakelake je jedním z mála velkých vleků, které jsou teď v provozu a nudit se tam rozhodně nebudete! Na vodě na Vás čeká hned několik překážek. Najdete zde funbox, uprail, slider, trubku, dva kickery a další se už připravují na ukotvení. Pokud nemáte zrovna energii nebo náladu na wake, tak si můžete půjčit i paddleboard. V půjčovně najdete i prkna, vesty a helmy, které budou dezinfikované, takže se není čeho bát. Jediné, co budete potřebovat, je neopren.

Otevření je ale spojené i s pár pravidly, které je potřeba dodržovat. Do areálu je možné vstoupit jen se zakrytou pusou a nosem. Při vstupu je nutné si vydezinfikovat ruce. Je taky potřeba, aby se co nejvíc zamezilo kontaktu s ostatními, takže dodržování dvoumetrového odstupu je základ. Obejít se musíme i bez šatny, sprchy a sociálního zařízení. 

V parku se budou na oplátku snažit, aby všechno bylo pravidelně dezinfikováno a k dispozici budou i prostředky pro Vás.

Uvidíme, jak se bude situace vyvíjet, ale v budoucnu chtějí na vleku pořádně máknout na výuce wakeu. To určitě oceníte, jestli Vás trápí nějaký trik nebo zrovna začínáte.

Doufáme, že se situace kolem viru bude jen zlepšovat a my se brzo potkáme u vody! 

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Mystic team řádí s winchem v ulicích Francie

Dominik Hernler, Maxim van Helvoort a Timo Kapl. Už jenom tohle nám napovídá, že edit "Nothing Toulouse" bude stát a to!

Kryštof Wlosok posílá edit Lost Tapes z Těrlicka

Máme tady nové video od těrlické střely Kryštofa Wlosoka! Edit dostal název "Lost Tapes" (hádej proč) a při téhle příležitosti jsme Kryštofa hned lehce vyzpovídali.

Spicy servíruje pikantní sérii Wax My Chilli Show!

Dneska máme na talíři celou sérii editů z kuchyně party Spicy jménem Wax My Chilli Show! Těšit se můžeš na hodně vostrý edity okořeněné o slušnou dávku livestyle záběrů! V hlavní roli se představí Pedro Caldas, Enzo Asseraf, Mik Nieuwenhoff a další.