SpaceMob vypouští novinky z jiného světa!

Wakeová parta SpaceMob přichází s celou řadou novinek. Představili zbrusu nový web a spolu s ním i očekávaná videa, galerii, merch a spoustu dalšího. Překvapení tak rozhodně není málo a určitě na ně mohou být náležitě pyšní. V článku se podíváme na vše, co by Vám nemělo uniknout.

Tahle vesmírná skupina je poslední dobou často vidět a není se čemu divit. Svojí kreativitou a stylem neustále posunují limity wakeboardingu a wakeskatingu. Tím zároveň ovlivňují i celou scénu a otevírají tak dveře novým trendům. Proslavili se především díky jejich editům a filmům, ale znát je můžete i z jejich profilů na sociálních sítích. Nejčastěji jezdí ve wakeparku Valdosta Wake Compound, kde mají prostor realizovat své šílené nápady. Vidět je ale samozřejmě můžete i v jiných parcích a taky na nejrůznějších street spotech.

Středobodem novinek je SpaceMob web. Je to místo, kde najdete všechno, co hledáte. Po základní homepage s úvodním infem tam jsou videa, obchod s merchem, představení všech team ridereů, našlapaná galerie a zajímavé články.

Space Mob Euro Tour

Největším tahákem nového webu jsou videa, která vyšla společně s ním. První, na které se dnes podíváme, je Space Mob Euro Tour. Jedná se o 40minutový film, který ukazuje SpaceMob cestu po Evropě. Tam strávili dva týdny a za tu dobu navštívili 9 různých wakeparků a natočili tento parádní film.

Coalition Vol. 8

Dalším představeným videem je dlouho očekávaný Coalition Vol. 8. Na ten, jsme dostali na konci dubna malou ochutnávku v podobě pádů a failů a teď se k nám konečně dostává i samotný edit. Video bylo natočeno ve Valdosta Wake Compound a můžete se těšit na to nejlepší od SM crew.

Rozhovor a vol.8 BTS

Pokud po tom všem stále chcete víc od této party, tak můžete kouknout na rozhovor mezi Simonem PettaiBrentonem Priestlym. Nečekejte ale, že se dozvíte něco převratného. Rozhovor je pojatý volnější formou a na seriózní otázky budete čekat marně.

Posledním videm jsou Quarantine Files - vol.8 BTS. V něm uvidíte dění kolem natáčení posledního Coalitionu. Podobně jako s rozhovorem se také jedná o video, která má hlavně pobavit a co ukazuje  skvěle, je jak si natáčení SM parta užila! 

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Podpoř FREERIDE.CZ zakoupením nového merche!

Po dvou letech přinášíme novou kolekci FREERIDE.CZ MERCHE! Ten si můžete objednávat v již spuštěném předprodeji až do neděle 26.11. 2023 a my garantujeme, že vám ho domů doručíme do Vánoc! Nákupem podpoříte 100% fungování magazínu a my díky toho budeme i do budoucna vytvářet kvalitní obsah ze světa akčních sportů!