SpaceMob vypouští novinky z jiného světa!

Wakeová parta SpaceMob přichází s celou řadou novinek. Představili zbrusu nový web a spolu s ním i očekávaná videa, galerii, merch a spoustu dalšího. Překvapení tak rozhodně není málo a určitě na ně mohou být náležitě pyšní. V článku se podíváme na vše, co by Vám nemělo uniknout.

Tahle vesmírná skupina je poslední dobou často vidět a není se čemu divit. Svojí kreativitou a stylem neustále posunují limity wakeboardingu a wakeskatingu. Tím zároveň ovlivňují i celou scénu a otevírají tak dveře novým trendům. Proslavili se především díky jejich editům a filmům, ale znát je můžete i z jejich profilů na sociálních sítích. Nejčastěji jezdí ve wakeparku Valdosta Wake Compound, kde mají prostor realizovat své šílené nápady. Vidět je ale samozřejmě můžete i v jiných parcích a taky na nejrůznějších street spotech.

Středobodem novinek je SpaceMob web. Je to místo, kde najdete všechno, co hledáte. Po základní homepage s úvodním infem tam jsou videa, obchod s merchem, představení všech team ridereů, našlapaná galerie a zajímavé články.

Space Mob Euro Tour

Největším tahákem nového webu jsou videa, která vyšla společně s ním. První, na které se dnes podíváme, je Space Mob Euro Tour. Jedná se o 40minutový film, který ukazuje SpaceMob cestu po Evropě. Tam strávili dva týdny a za tu dobu navštívili 9 různých wakeparků a natočili tento parádní film.

Coalition Vol. 8

Dalším představeným videem je dlouho očekávaný Coalition Vol. 8. Na ten, jsme dostali na konci dubna malou ochutnávku v podobě pádů a failů a teď se k nám konečně dostává i samotný edit. Video bylo natočeno ve Valdosta Wake Compound a můžete se těšit na to nejlepší od SM crew.

Rozhovor a vol.8 BTS

Pokud po tom všem stále chcete víc od této party, tak můžete kouknout na rozhovor mezi Simonem PettaiBrentonem Priestlym. Nečekejte ale, že se dozvíte něco převratného. Rozhovor je pojatý volnější formou a na seriózní otázky budete čekat marně.

Posledním videm jsou Quarantine Files - vol.8 BTS. V něm uvidíte dění kolem natáčení posledního Coalitionu. Podobně jako s rozhovorem se také jedná o video, která má hlavně pobavit a co ukazuje  skvěle, je jak si natáčení SM parta užila! 

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

To nejlepší z roku 2021 Dominika Gührse

Dominik Gührs toho v minulém roce stihnul hodně a těšit se tak můžeš na výběr jenom toho nejlepšího! Podíváme se na několik závodů, eventů, hafo parků a připomeneme si, že rok 2021 přece jenom zase tak hrozný nebyl.

Parkové porno v editu "VACATION" od Enza Asserafa

Dneska si dáme hodně povedený edit od Enza z 313 Cable Parku. Jmenuje se "VACATION", ale pohodičku a odpočinek od toho rozhodně nečekej. Čeká tě totiž 4,5 minuty totálního jibbovacího a obecně překážkového porna.

Novoroční palba wake editů

Po vánoční pauze jsme zpátky a doháníme co jsme do té doby neřešili. Dneska pro tebe máme rovnou 3 různé edity, takže si vybere opravdu každý! Joe Battleday je po zraní zpátky, koukneme na winch edit od Johna Dreilinga a nevynecháme ani season edit Daniela Granta! Bude to velký, tak si nachystej chuťové pohárky a jdeme na to.