Spicy servíruje pikantní sérii Wax My Chilli Show!

Dneska máme na talíři celou sérii editů z kuchyně party Spicy jménem Wax My Chilli Show! Těšit se můžeš na hodně vostrý edity okořeněné o slušnou dávku livestyle záběrů! V hlavní roli se představí Pedro Caldas, Enzo Asseraf, Mik Nieuwenhoff a další.

První díl - Wet n Wild wakepark

Od prvního dílu nečekej nic, co znáš z tvé každodenní existence. Hned z první tě čeká asijská kuchařská show a kdyby to ještě nestačilo, tak naváže Pedro v šatech na podpatcích, a to už tě rozhodně nenechá v noci usnout. První díl je zkrátka z půlky livestyle a sranda, ale to vůbec není na škodu. Těšit se můžeš i na wakeový segment se špetkou wake skateu, kde si kluci vyšperkovali Wet n Wild wakepark.

Druhý díl - Cable Park VIEW Almere 

Druhé video navazuje v podobném duchu a ukazuje, že nic není dokonalé. To se rozhodně nedá tvrdit ani o autě, které na road trip měli. Auto se jim cestou do parku rozpadlo, a proto museli ježdění lehce zkrátit. I tak se ale dočkáš záběrů z cíle druhé zastávky Cable Parku VIEW Almere. Celkově tohle video ukazuje, že srandu s partou si užijete i když se věci s*rou.

Třetí díl - Wake Parku Roemond

Třetí zastávka ve Wake Parku Roemond potěší obzvlášť labužníky čistých editů. Livestyle části bys tady hledal těžko. Vidu nechybí ani upravené překážky nebo one footy, takže je rozhodně o co stát.

Čtvrtý díl - Wake Parku Triolago

Čtvrtá a poslední zastávka navazuje v duchu třetího videa, ale nešetří ani na drobném zákulisním šprýmu a špetkou "životního stylu".  Parta dorazila do cílové lokace Wake Parku Triolago a rozjeli to ve velkým! Poslední video je skvělá tečka za celou sérií a potěší každého wakeaře!

Jezdci: Pedro Caldas, Enzo Asseraf, Mik Nieuwenhoff, Tim van Dortmont, Nicklas Dorfer, Max Halm, Dirk Van Esser

Střelil na web

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Jak na wake: 11. Zatáčka na velkém vleku

Máme za sebou rozjezd na velkém vleku, ale před námi se rychle blíží další záludnost. Tou je zatáčka, na kterou si musíme dobře najet, nenechat si prověsit lano ani se zbytečně nechat vynést. Zkrátka a dobře, je na čase si v 11 díle říct pár tipů k zatáčkám na velkém vleku.

Jak na wake: 10. Jízda a start na velkém vleku

Jde do tuhého. Čeká nás první jízda na velkém vleku, a to znamená i první start. Velký vlek nám v tomhle neodpustí tolik jako ten malý, protože se rozjíždíme rovnou na 30km/h, ale i tak to není žádná věda, tak se na to pojďme podívat.

Jak na wake: 9. Bezpečnost na velkém vleku

V devátém díle se ještě na skok vrátíme k obecnějším radám, ale i tak hrozně důležitým. Budeme se totiž bavit o bezpečnosti na velkém vleku. Řekneme si, jak se chovat na startovacím mole, co sledovat při jízdě a co dělat, když spadnu. Tohle by měl určitě znát úplně každý wakeař, tak si na to najdi čas a koukni na zbytek článku.