Teaser na RIDERS MEETING 2019 je venku!

Od Patrika Hanese nám dorazil teaser na jeho 5denní kemp s názvem RIDERS MEETING, který proběhl od 1. do 5. července v Cable Wake Parku Stráž. Patrik dal dohromady jedny z nejlepších českých riderů, aby společně jezdili, posouvali svůj wakeboarding, ale i fotili a natáčeli. Závěrečné video již brzy!

Projekt RIDERS MEETING můžete sledovat na Instagramu.

Zveřejnila redakce

Freeride.cz WAKE
Další články autora

Další zajímavé články

Jak na wake: 10. Jízda a start na velkém vleku

Jde do tuhého. Čeká nás první jízda na velkém vleku, a to znamená i první start. Velký vlek nám v tomhle neodpustí tolik jako ten malý, protože se rozjíždíme rovnou na 30km/h, ale i tak to není žádná věda, tak se na to pojďme podívat.

Jak na wake: 9. Bezpečnost na velkém vleku

V devátém díle se ještě na skok vrátíme k obecnějším radám, ale i tak hrozně důležitým. Budeme se totiž bavit o bezpečnosti na velkém vleku. Řekneme si, jak se chovat na startovacím mole, co sledovat při jízdě a co dělat, když spadnu. Tohle by měl určitě znát úplně každý wakeař, tak si na to najdi čas a koukni na zbytek článku.

Jak na wake: 8. Zatáčka na malém vleku

Jezdit rovně je krásný, ale bylo by to ještě lepší, kdyby ses nemusel pokaždé na konci potopit co? Přesně proto se v osmém díle Jak na wake naučíme zatáčet.